ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sidi12843 był na ławce , więc raczej już nie kontuzjowany .
9
Cieszę się bardzo z wczorajszego meczu ale mam obawy co do następnych dwóch spotkań .
Wczoraj gdyby był jakiś ogarnięty skrzydłowy a nie pół mózg Lukebakio to byśmy przegrywali 0:1 po jego akcji , gdzie minął od tak sobie Martineza i oddał strzał z 16stki.
To samo z akcją bramkową przeciwnika , wystarczy dobra piłka w tempo i wolny Cubarsi z Martinezem nie mają szans nadążyć za szybkimi zawodnikami przeciwnika .
1
Szkoda że betonujemy środek pomocy z Garcią a nie może zagrać Torre w jego miejsce .
1
@Technik zgadzam się , on i Araujo powinni tworzyć parę stoperów w pierwszej jedenastce.
2
@siuuu pewnie chodzi o tego typa co na larambli zgłasza posty xD
0
@Arden to nie są ludzie.
2
@Sulimo najśmieszniejsze w tym wszystkim jest zdanie ,, Włoch się spieszy do pracy " xD
0
@AduŚ07 ta baba jest odklejona od dawien dawna.
1
@BulaKG w sumie to kadrowo mają cienizne.
0
@szkudi7 myślę że jak się w CNC zakręcisz to możesz spoko zarobić .
15
Bogu dzięki że się nie udało ,.chłop co jest przereklamowany to szok.
2
@KrychaFCB nierówno to oni mają pod kopułą.
0
@Arden dolicz sobie jeszcze np. Azory jakieś 250tys ludzi czy Angole gdzie można mieć portugalskie obywatelstwo ( dawna kolonia) czyli kraj , który ma prawie 40 mln ludzi xd
0
@Kyonego ale to są ich problemy ze stadionem . Rozumiem braki kadrowe ale wrzucać byle gówno post , który już Real zdementował to pokazuje poziom redakcji .
1
A co nas kibiców Barcelony obchodzą problemy z Realem Madryt? . Serio redakcja już nie ma jakich gówno postów tutaj wrzucać? .
2
@Arden a Olmo nie? Na niego najbardziej liczę z tej trójki .
0
@TR3YWAY ja na razie na 12 lat pracy byłem z 4-5 razy ale niestety wszystko to kontuzje sportowe xd
1
@esem91 Araujo-Christensen.
0
@Eto'o9 R10 no gdzie , zaraz ter Stegen będzie narzekał xd
0
@Encore niestety , nie oglądam tenisa , kiedyś włączyłem na chwilę ale usnąłem xd
4
@Marian_Pazdzioch niepotrzebnie ale szanuję.
22
Dzięki za wszystko Rafa Nadal! Nie obejrzałem ani jednego Twojego meczu.
9
@Rhaan albo Olmo posadzi na ławce każdego z tych pomocników jeśli będzie zdrowy . A Casado nie wiadomo czy nie będzie lepszym wyborem niż Frenkie.
1
@gaucho104 tu nie chodzi o dzieci tylko o rozwydrzone bachory , które drą ryja i robią wszystko co im się podoba.
3
Gavi od dawna wykonuje rehabilitację i ćwiczenia właśnie z De Jongiem .
2
@Arden nikt. .
0
@maroon Griezmann nie grał ładnie ale statystyki miał dobre .
1
@A4ron najlepszym piłkarzem zeszłej edycji Premier League był Phoden i on grał w podstawie
0
@skubi99 very well done.
0
@ali3gator Militao i Vinicius tak samo , wracają od razu na repkę.
Vinicius pewnie nie chce sobie reputacji psuć przez galą ZP xD