1

@ViscaelBarca2007 takie że na telewizorze nie szło się zalogować bo jak klikasz zaloguj się to wyskakuje przekierowanie do założenia konta , które już miałem . Próbowałem wiele razy z dwóch kont i wielu osobom to nie działało .

2

@Sulimo Władca Pierścieni/Piraci z Karaibów/ Gwiezdne wojny/Park Jurajski/ Trzynasty wojownik/The elder scrolls: Morrowind

3

@ViscaelBarca2007 ta ich apka to jest tak gówniana że szok

20

De Jong to do wyjebania a nie na kapitana.

0

@Culer9002 niestety nie ma , widziałeś jak on gra w piłkę? . Takich braków nie da się nadrobić.

0

@szymonekk kucharza.

2

@Comentateiro pokrywając 80% jego pensji * xD

3

@pt9 a za ile poszedł placek Maguire który robi błędy ze wszystkimi?

1

@Vegeta88 płakałeś przypominając sobie jakie gówno zagraliśmy w kolejnej rundzie LM i odpadliśmy bez walki? XD

1

@Lucyfffer malutko , ja mam tygodniówki ponad 700 xd

2

@Comentateiro tak , biorąc pod uwagę że tam wakacje all inclusive na tydzień zamykają się często w 600 euro to pewnie xd

0

@Eto'o9 R10 już widzę jak Barca odkupuje Faye za 40 mln euro xD

0

@karolup Podziękuj Alemanemu za ściągnięcie Sardynki .

0

A może przyjście tego PO nie oznacza odejścia Forta , może Kounde będzie bardziej ŚO skoro jakiś stoper odejdzie .

15

Niektórzy piłkarze tacy jak Aubameyang , Kessie, Luuk De Jong czy Gundogan byli u nas tylko rok i to praktycznie za darmo a wolałbym ich wszystkich widzieć bardziej w naszej kadrze niż Frenkiego De Jonga.

0

@bady48 no i git

4

@Zoker nie wiem czy on jest aż tak głupi żeby to zaproponować xD

1

@tbas +prażona cebulka

0

@tbas biorąc pod uwagę że reszta ŚO jak Inigo , Christensen i Araujo to nie są okazy zdrowia to trzeba go zostawić.

1

Paczka mogłaby się jeszcze uszczuplić o Frenkiego

1

@Kidd tak , w dodatku klucz ma średnicę ok 10-15mm a w butach mam blachę ochronną i akurat trafiło poza nią xD

1

@Nazio_87 klucz waży niecałe 10 kg ale spadał z wysokości klatki piersiowej i fizyka zadziałała xd powrotu do zdrowia .

0

Iheanacho zarejestrowany w Sevilli .

0

@Nazio_87 mi w piątek spadł klucz od szczęk tokarskich na mały palec . Był cały czarny jak Baccary Sagna i wczoraj sparing klubowo na lekach przeciwbólowych.

1

@kkbarca Ferran młodszy a poprzedni sezon lepszy od Chiesy pod względem statystyk

1

@Kwiatek67 raczej chodziło zanim trafił do City

0

@dafik85 ale oprócz Gaviego , Pedriego i De Jonga jest jeszcze Olmo , Fermin + ktoś na defensywnego pomocnika i Raphinha na 10tce.

0

@Kidd to smutne chociaż 76 lat to super liczba.

0

@VeB 1899 do listopada na.wyjazdaxh będziemy grać w narzutkach .

0

@jerzychytrus ale po co ? Gundogan też zapewne jest szczęśliwy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?