ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaelBarca2007 takie że na telewizorze nie szło się zalogować bo jak klikasz zaloguj się to wyskakuje przekierowanie do założenia konta , które już miałem . Próbowałem wiele razy z dwóch kont i wielu osobom to nie działało .
2
@Sulimo Władca Pierścieni/Piraci z Karaibów/ Gwiezdne wojny/Park Jurajski/ Trzynasty wojownik/The elder scrolls: Morrowind
3
@ViscaelBarca2007 ta ich apka to jest tak gówniana że szok
20
De Jong to do wyjebania a nie na kapitana.
0
@Culer9002 niestety nie ma , widziałeś jak on gra w piłkę? . Takich braków nie da się nadrobić.
0
@szymonekk kucharza.
2
@Comentateiro pokrywając 80% jego pensji * xD
3
@pt9 a za ile poszedł placek Maguire który robi błędy ze wszystkimi?
1
@Vegeta88 płakałeś przypominając sobie jakie gówno zagraliśmy w kolejnej rundzie LM i odpadliśmy bez walki? XD
1
@Lucyfffer malutko , ja mam tygodniówki ponad 700 xd
2
@Comentateiro tak , biorąc pod uwagę że tam wakacje all inclusive na tydzień zamykają się często w 600 euro to pewnie xd
0
@Eto'o9 R10 już widzę jak Barca odkupuje Faye za 40 mln euro xD
0
@karolup Podziękuj Alemanemu za ściągnięcie Sardynki .
0
A może przyjście tego PO nie oznacza odejścia Forta , może Kounde będzie bardziej ŚO skoro jakiś stoper odejdzie .
15
Niektórzy piłkarze tacy jak Aubameyang , Kessie, Luuk De Jong czy Gundogan byli u nas tylko rok i to praktycznie za darmo a wolałbym ich wszystkich widzieć bardziej w naszej kadrze niż Frenkiego De Jonga.
0
@bady48 no i git
4
@Zoker nie wiem czy on jest aż tak głupi żeby to zaproponować xD
1
@tbas +prażona cebulka
0
@tbas biorąc pod uwagę że reszta ŚO jak Inigo , Christensen i Araujo to nie są okazy zdrowia to trzeba go zostawić.
1
Paczka mogłaby się jeszcze uszczuplić o Frenkiego
1
@Kidd tak , w dodatku klucz ma średnicę ok 10-15mm a w butach mam blachę ochronną i akurat trafiło poza nią xD
1
@Nazio_87 klucz waży niecałe 10 kg ale spadał z wysokości klatki piersiowej i fizyka zadziałała xd powrotu do zdrowia .
0
Iheanacho zarejestrowany w Sevilli .
0
@Nazio_87 mi w piątek spadł klucz od szczęk tokarskich na mały palec . Był cały czarny jak Baccary Sagna i wczoraj sparing klubowo na lekach przeciwbólowych.
1
@kkbarca Ferran młodszy a poprzedni sezon lepszy od Chiesy pod względem statystyk
1
@Kwiatek67 raczej chodziło zanim trafił do City
0
@dafik85 ale oprócz Gaviego , Pedriego i De Jonga jest jeszcze Olmo , Fermin + ktoś na defensywnego pomocnika i Raphinha na 10tce.
0
@Kidd to smutne chociaż 76 lat to super liczba.
0
@VeB 1899 do listopada na.wyjazdaxh będziemy grać w narzutkach .
0
@jerzychytrus ale po co ? Gundogan też zapewne jest szczęśliwy .