2

@Lucyfffer no Endrick to się nagrał w tym Realu xD

0

@Brzosti no chyba że tak .

1

@don'T.R.I.P.e dla mnie to trochę dziwne że np. Araujo i Pau Victor są zarejestrowani a Olmo nie .

0

@Brzosti gdyby Puma dawała więcej to by już dawno ja podpisali ;)

0

@Mroziu biorąc pod uwagę co się dzieje aktualnie w klubie to powoli można rozpocząć taką debatę.

0

Czy można stawiać już Laportę koło Bartomeu czy jeszcze czekamy?

0

@Jonyx Alemany nie był żadnym wyjątkiem .

1

@Salchent i kupna Douglasa.

1

@Pawel13sz to chyba nie widziałeś jak Goretzka teraz wygląda xd

4

Ja myślę że Laporta wykombinował to tak żeby ściągnąć Joaquina na lewe skrzydło ale potrzebuje miejsca w FFP , więc trzeba sprzedać Gundogana.

1

@Coutinho007 nie. .

2

Po prostu Flick zobaczył Garcię na DMie w końcówce z Valencią i doszedł do wniosku : no dobra , na uj mnie ten Gundogan.

25

@zygzakmaklini lepiej w ostatniej niż wcześniej jak Araujo z PSG

11

A wszystkiemu winna w tej sytuacji jest tylko i wyłącznie Barcelona.

4

@Sulimo i do tego pierwsza żółta dla Cubarsiego to również pokaż dobrego sędziowania xD

0

@Faro szkoda że tylko z nami , Real ich zmiótł dwa razy .

0

@Kamilooschcialbym za to poznać komentarze odnośnie pierwszej żółtej kartki którą dostał . Tam było naprawdę tyle podstaw do żółtka że szok xD

4

@Lucyfffer ogólnie takie newsy powinno dać się gdzieś zgłaszać.

4

Na TVNie , Władca pierścieni: Dwie wieże.

0

@okiemtypera_lucaxx95 problem w tym że przy dzisiejszych skorumpowanych sądach to usuwali by tak niewygodnych ludzi .

0

@tbas jak ma odejść za 10 mln euro to już wolę go zostawić i liczyć że czegoś się nauczy .

0

@kosmos91 Casemiro , Cristiano i Varane nie dawali rady fizycznie? Serio?

0

@Faro Roque ma bardzo dobre przyspieszenie, w pressingu też by dobrze śmigał.

0

@Debfc mniej niż Pena pewnie by nie zarabiał .

4

Ja myślę że to błąd , powinien ruszyć po DMa dwie godziny przed końcem okienka.

2

@Ronin47 Olmo jest szóstym po , Lenglecie ,Pau Victorze , Ansu Fatim , Pablo Torre i Ericu Garcii.

0

@Nazio_87 panorama Racławicka

0

@soleslover tyłek i nogi ma dobre ale to na tyle.

1

@Katalończyk 99 ale co lewą wykończył z Albanią to jego xd

2

@draxidox Ferran zagrał jak Vinicius na Copa America xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?