ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lucyfffer no Endrick to się nagrał w tym Realu xD
0
@Brzosti no chyba że tak .
1
@don'T.R.I.P.e dla mnie to trochę dziwne że np. Araujo i Pau Victor są zarejestrowani a Olmo nie .
0
@Brzosti gdyby Puma dawała więcej to by już dawno ja podpisali ;)
0
@Mroziu biorąc pod uwagę co się dzieje aktualnie w klubie to powoli można rozpocząć taką debatę.
0
Czy można stawiać już Laportę koło Bartomeu czy jeszcze czekamy?
0
@Jonyx Alemany nie był żadnym wyjątkiem .
1
@Salchent i kupna Douglasa.
1
@Pawel13sz to chyba nie widziałeś jak Goretzka teraz wygląda xd
4
Ja myślę że Laporta wykombinował to tak żeby ściągnąć Joaquina na lewe skrzydło ale potrzebuje miejsca w FFP , więc trzeba sprzedać Gundogana.
1
@Coutinho007 nie. .
2
Po prostu Flick zobaczył Garcię na DMie w końcówce z Valencią i doszedł do wniosku : no dobra , na uj mnie ten Gundogan.
25
@zygzakmaklini lepiej w ostatniej niż wcześniej jak Araujo z PSG
11
A wszystkiemu winna w tej sytuacji jest tylko i wyłącznie Barcelona.
4
@Sulimo i do tego pierwsza żółta dla Cubarsiego to również pokaż dobrego sędziowania xD
0
@Faro szkoda że tylko z nami , Real ich zmiótł dwa razy .
0
@Kamilooschcialbym za to poznać komentarze odnośnie pierwszej żółtej kartki którą dostał . Tam było naprawdę tyle podstaw do żółtka że szok xD
4
@Lucyfffer ogólnie takie newsy powinno dać się gdzieś zgłaszać.
4
Na TVNie , Władca pierścieni: Dwie wieże.
0
@okiemtypera_lucaxx95 problem w tym że przy dzisiejszych skorumpowanych sądach to usuwali by tak niewygodnych ludzi .
0
@tbas jak ma odejść za 10 mln euro to już wolę go zostawić i liczyć że czegoś się nauczy .
0
@kosmos91 Casemiro , Cristiano i Varane nie dawali rady fizycznie? Serio?
0
@Faro Roque ma bardzo dobre przyspieszenie, w pressingu też by dobrze śmigał.
0
@Debfc mniej niż Pena pewnie by nie zarabiał .
4
Ja myślę że to błąd , powinien ruszyć po DMa dwie godziny przed końcem okienka.
2
@Ronin47 Olmo jest szóstym po , Lenglecie ,Pau Victorze , Ansu Fatim , Pablo Torre i Ericu Garcii.
0
@Nazio_87 panorama Racławicka
0
@soleslover tyłek i nogi ma dobre ale to na tyle.
1
@Katalończyk 99 ale co lewą wykończył z Albanią to jego xd
2
@draxidox Ferran zagrał jak Vinicius na Copa America xd