0

@fart @mrboom nie do końca.
Np. w Holandii dopuszczane jest chyba 0.5 , gram tutaj w klubie w nogę i powiem Ci tak . Po treningach czy meczach kantyna jest pełna . Praktycznie każdy zawodnik czy fan leci na kantynę po piwko alkoholowe w butelce 0.3 i zaraz po tym wsiada za kółko i jedzie do domu .
Więc na takiej zwykłej wiosce masz tylu ,, pijanych " kierowców trzy razy w tygodniu ile w całej Polsce w te dni.

0

@19Macio93 gość który nie potrafi bronić może grać na śpd? Serio xd

0

@19Macio93 wstawaj , zesrałeś się xd

0

@fart to i tak nie dużo jak na 40 milionowy kraj . Szczególnie że u nas nietrzeźwy to ktoś mający 0.1 czy 0.2

0

@Coutinho007 środek też łatamy półśrodkami i co z tego ? .
Poprzedni i aktualny zarząd nie nadaje się do niczego .
Jak potrzeba nam lewego skrzydła to ściągamy prawego , a potem środkowego pomocnika .
Żeby ma końcu zostać bez zmiennika dla Lewego , Kounde , Balde a także bez żadnego LS.

1

Dziwne że nie dostaje szans przy tak słabej dyspozycji Fermina , Gaviego czy Frenkiego .

0

@draxidox jak z ciastem że nie za słodki to tutaj Polak taki nie za bogaty xd

1

@masik86 lewe skrzydło też da się załatać ale nie będzie ono na poziomie . Tak samo ze środkiem pola .
Fermin , Gavi czy De Jong jak na razem w zawodzą w tym sezonie .

0

Każdy zespół potrzebuje lewo , jak i prawoskrzydłowego .

8

Zdrowych , Wesołych Świąt wszystkim użytkownikom tej strony , bez podziału na kluby a także Waszym rodzinkom.
Obyście spędzili miło ten czas :)

1

Cubarsi za przepuszczenie piłki , która leciała w niego to powinien mieć spokojnie -1 .
Ostatnio nie mogę patrzeć na tego zawodnika , co chwilę jakieś dramaty jak nie zawalone 2 bramki z Borussią to teraz kolejny flop z Atletico .

Co do sędziego to odgwizdanie faulu dla Atletico po tym jak dostał piłką w głowę to hit .

2

@Szczygiel06 głównie przez brak śniegu , przynajmniej u mnie.

2

@reloaded wiem , to był żarcik xd

2

@reloaded spokojnie , może śmiało śmigać w wannie przez tydzień .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Damiain tak , chodziło mi o dodatkową;)

0

@agaFCB w ramasz przeprosin możesz spędzić noc z @MesQueUnClub96 .
Może sprawisz że zacznie lubić bardziej kobiety niż mężczyzn xD

0

@draxidox ja dopiero 6tego xd

0

0

@jeonek wystawił setkę Pedriemu , niestety Pedri zmarnował.

0

@Lordzi zgadzam się w 100%.

1

@Niedzwiad Balde to jest największy przygłup na boisku .

1

@J4no może i byłby minimalny spalony ale Ferran wystawił setkę Lewemu , może Ci umknęło.

0

@mcsarna Olmo wypracował setkę na Pedriego jak coś.

2

@Damiain i z bramką ale sam zmarnował setkę.

0

@okiemtypera_lucaxx95 ten poziom Guiu to 23 minuty rozegrane w Premier league?

0

Takim frajerstwem jak w ostatnich meczach przegrywa się mistrzostwo .

0

@brd42 Olmo powinien mieć asystę po sprezentowaniu setki dla Pedriego.

0

@Faro jakby nie bylo to skończył z asystą xd

0

Wszystko jest niby pieknie , pełna kontrola w środku pola przez większą ilość środkowych pomocników ale z drugiej strony jest zupełna niemoc na skrzydłach .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?