ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 absolutnie , Griezmann to piłkarz który świetnie odnajduje się na 10tce i obok środkowego napastnika.
Jest bardzo dobry technicznie , potrafi piłkę zastawić , rozegrać na jeden kontakt jak i akcję wykończyć .
2
@vangoor mimo że w ostatnim sezonie nie grając na 10tce miał kapitalne statystyki , 20bramek i 13 asyst.
0
@nowy19pl Flick powie to samo co powiedział w lato kiedy Olmo nie był jeszcze zarejestrowany.
0
@betonito Pedri klasa światowa ale w ilu spotkaniach ? Przebił już dawno Dembele w liczbie dni straconych przez kontuzje i brał udział w większości kompromitacji w ostatnich latach .
0
@NeroTFP1 chodziło mi o środkowych pomocników w dodatku po kontuzji Olmo to wszyscy zaczęli się kopać po czole.
1
@alone49 proszę o wybaczenie , chodziło mi o środkowych pomocników.
3
@Roobo chyba level dla dzieci lat: 1-3 xD
0
@betonito dobra już tak nie płacz o tego Olmo. Ma już 6 bramek i asystę i nie jest średnim piłkarzem tylko co najmniej dobrym i w sumie chyba najlepszym w naszej kadrze , od razu po pierwszym spotkaniu widać było że gość daje konkrety.
Bardziej bym cisnął klub za ściągnięcie Roque czy nie rozwiązanie sytuacji z Ansu Fatim , Ferranem czy De Jongiem, którzy są bezużyteczni .
A do tego jeszcze ciekawe co zrobią ze stoperami skoro chcą ściągnąć placka Taha .
8
Deco zapewne nie posiada nawet odpowiedniej wiedzy żeby się zajmować takimi sprawami xd
0
@Arden w tej ostatniej akcji to nie był Ferran przypadkiem ?
0
@Safrani dlaczego to co rozłożone na 5 lat trzeba ująć od razu ?
0
@Nightraider o ile dobrze czytałem to Laliga nie liczyła tych Barca studios do FFP bo Barca nie otrzymała płatności.
1
@Joe_Barbaro Adriano Correia to był ogólnie bardzo dobry piłkarz.
1
Tak czy tak odejście Xaviego to wspaniała decyzja . Takiego gówna jak za niego przez ostatni rok to dawno nie graliśmy.
Przyszedł Flick i praktycznie tym samym składem rozwalił Real z Bayernem czy pokonał Borussię na wyjeździe.
0
@Cule2013 oj tak , mógłby ściągnąć Ferrana2 za jakieś +60 mln euro xD szkoda że nie potrafił zbić ceny z żadnego z zawodników jak Kounde , Lewy czy Raphinha .
0
@jedrek7000 to już wczoraj ktoś wklejał , teraz już na to za późno.
3
@Pawlusek czyli Olmo który notował liczby itp nie będzie Ci brakowało ale będzie Ci brakowało Victoria , który w ogóle nie grał .
Okej trollu.
1
@Pawlusek no szczególnie Hazard , Bale , Odriozola , Reinier i kilku innych odeszli za wielkie pieniądze.
0
@marcin62 nie wiem , według mnie jeśli Barca zobowiązała się mu płacić to Olmo nigdzie nie odejdzie.
0
Jeśli Olmo zostanie to będzie podobna sytuacja jak wtedy kiedy Arda Turan i Aleix Vidal dołączyli do nas ale nie mogli grać przez pierwsze pół roku ze względu na bana transferowego .
3
@FCB_dimiC włączyć TV na ten czas trochę głośniej żeby jak najmniej było słychać fajerwerki.
1
@adukla aktualnie gra w Barcelonie od ilu lat? Trzech ? I ostatnie dwa ma kompletnie beznadziejne .
W reprezentacji Hiszpanii wygryzł co Cucurella , który również nigdy topowym LO nie był a w Barcelonie gra bo nie ma nikogo innego. Gdyby trafił się kolejny Jordi Alba lub Barca miałaby środki żeby ściągnąć kolejnego LO to Balde byłby już poza Barceloną.
4
Pisze to od bardzo długiego czasu ale Balde jest po prostu zbyt głupi na grę na wysokim poziomie .
Ma warunki fizyczne jak Alphonso Davies ale nie posiada jakiejkolwiek inteligencji jeśli chodzi o poruszanie się z piłką lub bez niej .
0
@Faro dzięki temu nie dostanie kontuzji przez pół roku , będzie progres xd
1
@Coutinho007 sam sobie jest winien zaistniałej sytuacji .
0
@tbas bo są debilami .
0
@kejdzi tylko że pamiętaj że 16 mln brutto to tylko 8 mln euro netto.
0
@Hajny wrzucali interwencje Peni gdzie obronił strzał z rzutu wolnego , który został uderzony prosto w niego xDD
22
@RoberDzik Mariusz Jop
1
@Karzel we Francji też mieszkałem dwa lata i masz rację jest podobnie .
A jak byłem w Meksyku to tam nie uważają piwa za napój alkoholowy i jeżdżą autami bez przeglądu aż się rozpadnie i jakoś dają radę;)