ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 jego pierwsze wyjście i wybicie głową trafiło do zawodnika drużyny przeciwnej , sprokurował błąd gdzie Williams mógł strzelić bramkę czyli jest zaliczone do nieudanych. To że obronił strzał to nie znaczy że się błędy zerują , po prostu jedno wyjście było nieudane a kolejne udane.
Dlatego nie może mieć 100% udanych .
1
@jacobFCB najpierw to zapewne trzeba kogoś sprzedać żeby móc kupić .
0
@Nightraider De Jongowi tak samo bo normalnie jego pensja bez bonusów to niecałe 10 mln euro .
0
@Nightraider aktualnie trzeba sprzedawać co się da albo po jednym piłkarzu i starać zastępować się go takim , który nie wygeneruje kosztów.
Araujo jeśli myśli o odejściu to pożegnać go za 60-70 milionów i do widzenia .
A nie że jak klub dostał trochę hajsu to zamiast myśleć racjonalnie to zaczął ściągać piłkarzy nie potrafiąc kompletnie zbić z ceny , patrz Ferran czy Raphinha bo ściąganie Olmo .
5
@kaamil1910 wracamy na takie tory że bez sprzedaży loży VIP możemy składu zarejestrować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Powiem tak , jak Lewy z Raphinhą nie nastawią celowników to z Realem będzie cienizna .
1
@Arden Neymar , Cavani , Buffon jako piłkarze PSG xd
1
@Stoiczkow szczenię Tokarczuk jest jebnieta
7
To nam niestety nie wychodzi ostatnio dobrze xd
1
@MesQueUnClub_87 Full Body Workout trzydniowy .
Najlepiej nie mieć priorytetów ( chyba że do jakiegoś innego sportu potrzebujesz ) tylko działać sobie wszystkie partie.
1
@Ojciec5tkidzieci dawniej ogólnie to Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone wywoziły tam więźniów , może stąd te teorie spiskowe ale mur nie jest niczym spiskowym .
1
@Chada Everything Ends od Slipknota szanuje.
0
@Mitch_Atleta polski rap to gówno .
Nie zapraszam do dyskusji.
2
@norbi77 o Roselli mówiłem to już dawno temu to byłem jechany po całości xD
0
@Criss18Barca albo pozytywnie .
2
@kubix05 uwielbiam te gówno posty w których ludzie się sami orają . Oni byli dziećmi w tamtym czasie i teraz to oni są rodzicami , którzy zakazują wielu rzeczy xd
0
@Natenczas bo taką ja zalecają ze względu na to że nie jest to zdrowa dieta i powinna być stosowana przy schorzeniach po konsultacjach .
Otrzymała jakiś czas temu tytuł najgorszej diety świata.
0
@Natenczas mam nadzieję że przechodzisz na nią bo Ci lekarz przepisał a nie dlatego że sobie tak wymyśliłeś?
1
@sidi12843 nu , trash , Black i death metal .
1
@Comfortable_ i to jeszcze stoperowi
1
@krefi10 chłopie my sprzedaliśmy Yaya Youre za mniej niż 30 mln euro xDD
4
@Popitek12 Neville były piłkarz United a Careagher Liverpoolu xd
1
@blakkudium Dembele ładnie idzie w Ligue1 , 15 spotkań udział przy 14 bramkach .
1
@Nightraider za to jako zespół byli bardzo dobrze rozjeżdżając Real i frajerząc z Tottenhamem tak samo jak my z Liverpoolem i dopuściliśmy do najgorszego w historii finału LM .
1
@insp1re wstrzymalbym się z takimi opiniami .
Fermin rok temu strzelał najlepszym ( mimo że oprócz tego biegał jak kurczak bez głowy) a w tym sezonu nie jest tylko kurczakiem bez głowy.
0
@zazaraza to tak samo jak 60 za Ferrana Torresa
0
@MOLESTAtak naprawdę to lawkowiczow to my mamy sporo ale w tym sezonie to Torre bardziej zasługuje na grę niż Fermin .
0
@Szklaner nie przepadam za polską muzyką z tych lat bo większość to gnioty .
Kiedy u nas ludzie zachwalali Krawczyka czy Rodowicz to za granicą grała już Metallica , Iron Maiden czy Cannibal Corpse i dużo bardziej preferuje ten kierunek .
1
@Arden Araujo jest lepszy , Cubarsi zawalał sporo bramek ostatnio .