0

@BORO_12 jego pierwsze wyjście i wybicie głową trafiło do zawodnika drużyny przeciwnej , sprokurował błąd gdzie Williams mógł strzelić bramkę czyli jest zaliczone do nieudanych. To że obronił strzał to nie znaczy że się błędy zerują , po prostu jedno wyjście było nieudane a kolejne udane.
Dlatego nie może mieć 100% udanych .

1

@jacobFCB najpierw to zapewne trzeba kogoś sprzedać żeby móc kupić .

0

@Nightraider De Jongowi tak samo bo normalnie jego pensja bez bonusów to niecałe 10 mln euro .

0

@Nightraider aktualnie trzeba sprzedawać co się da albo po jednym piłkarzu i starać zastępować się go takim , który nie wygeneruje kosztów.
Araujo jeśli myśli o odejściu to pożegnać go za 60-70 milionów i do widzenia .
A nie że jak klub dostał trochę hajsu to zamiast myśleć racjonalnie to zaczął ściągać piłkarzy nie potrafiąc kompletnie zbić z ceny , patrz Ferran czy Raphinha bo ściąganie Olmo .

5

@kaamil1910 wracamy na takie tory że bez sprzedaży loży VIP możemy składu zarejestrować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Powiem tak , jak Lewy z Raphinhą nie nastawią celowników to z Realem będzie cienizna .

1

@Arden Neymar , Cavani , Buffon jako piłkarze PSG xd

1

@Stoiczkow szczenię Tokarczuk jest jebnieta

7

To nam niestety nie wychodzi ostatnio dobrze xd

1

@MesQueUnClub_87 Full Body Workout trzydniowy .
Najlepiej nie mieć priorytetów ( chyba że do jakiegoś innego sportu potrzebujesz ) tylko działać sobie wszystkie partie.

1

@Ojciec5tkidzieci dawniej ogólnie to Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone wywoziły tam więźniów , może stąd te teorie spiskowe ale mur nie jest niczym spiskowym .

1

@Chada Everything Ends od Slipknota szanuje.

0

@Mitch_Atleta polski rap to gówno .
Nie zapraszam do dyskusji.

2

@norbi77 o Roselli mówiłem to już dawno temu to byłem jechany po całości xD

0

@Criss18Barca albo pozytywnie .

2

@kubix05 uwielbiam te gówno posty w których ludzie się sami orają . Oni byli dziećmi w tamtym czasie i teraz to oni są rodzicami , którzy zakazują wielu rzeczy xd

0

@Natenczas bo taką ja zalecają ze względu na to że nie jest to zdrowa dieta i powinna być stosowana przy schorzeniach po konsultacjach .
Otrzymała jakiś czas temu tytuł najgorszej diety świata.

0

@Natenczas mam nadzieję że przechodzisz na nią bo Ci lekarz przepisał a nie dlatego że sobie tak wymyśliłeś?

1

@sidi12843 nu , trash , Black i death metal .

1

@Comfortable_ i to jeszcze stoperowi

1

@krefi10 chłopie my sprzedaliśmy Yaya Youre za mniej niż 30 mln euro xDD

4

@Popitek12 Neville były piłkarz United a Careagher Liverpoolu xd

1

@blakkudium Dembele ładnie idzie w Ligue1 , 15 spotkań udział przy 14 bramkach .

1

@Nightraider za to jako zespół byli bardzo dobrze rozjeżdżając Real i frajerząc z Tottenhamem tak samo jak my z Liverpoolem i dopuściliśmy do najgorszego w historii finału LM .

1

@insp1re wstrzymalbym się z takimi opiniami .
Fermin rok temu strzelał najlepszym ( mimo że oprócz tego biegał jak kurczak bez głowy) a w tym sezonu nie jest tylko kurczakiem bez głowy.

0

@zazaraza to tak samo jak 60 za Ferrana Torresa

0

@MOLESTAtak naprawdę to lawkowiczow to my mamy sporo ale w tym sezonie to Torre bardziej zasługuje na grę niż Fermin .

0

@Szklaner nie przepadam za polską muzyką z tych lat bo większość to gnioty .
Kiedy u nas ludzie zachwalali Krawczyka czy Rodowicz to za granicą grała już Metallica , Iron Maiden czy Cannibal Corpse i dużo bardziej preferuje ten kierunek .

1

@Arden Araujo jest lepszy , Cubarsi zawalał sporo bramek ostatnio .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?