1

Podziwiam konsekwencję ;]

1

Jak on tego nie trafił!

0

37 do 33 dla CRa

0

Trzeźwo oceniający ludzie potrafią dostrzec, że to bardzo dobry grajek.

1

Fuck, nie wiem czy wyłączać, czy jeszcze liczyć na cokolwiek :(

3

I nikt nigdy jakoś nie wspomni, że Ronaldo zdecydowanie zbyt łatwo się kładzie. Już słyszałem od komentatorów to, że Suarez ma łatkę symulanta. Neymar też. Ok, prawda (choć Neymar się poprawił) ale cholera, trzeba być konsekwentnym. Edit: odpowiadam na komentarz !urka, a wyświetla się pod moim własnym.

1

Kurde, włączyłem drugą połowę Realu i śmierdzi niestety bramką.

3

Neymarowi też często nie gwizdali fauli. A to wszystko przez wcześniej wyrobioną opinię. Różnica polega na tym, że Neymar już zmądrzał. Grzmot pozostanie Grzmotem.

3

Hahahahah, grzmot! Edit: widziałem powtórkę i tym razem nie nurkował, ale gdyby tego nie robił tak często, to sędzia pewnie spojrzałby na to inaczej.

0

Nie kracz, proszę ;]

1

Laboga komentował dziś ;]

7

Laboga jakby chciał się usprawiedliwić i nazwał Messiego najlepszym piłkarzem świata.

1

Co ten Orłowski gada o Alvesu ; o

2

Ale Orłowski oczywiście zapamięta dwie niecelne wrzutki.

0

Tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jakiś ładny stream, najlepiej z angielskim komentarzem podrzucicie?

1

Oto moja odpowiedź -

1

Lionel Messigician ;]

6

Messi vs Ronaldo w rzutki, zgadnijcie kto wygrał ;]

4

1

Przy tak wyrównanej końcówce, każde potknięcie rywala cieszy, ale zostawmy to. Dziś są 3 punkty i kolejny krok do mistrzostwa. Dobranoc ;)

1

Nie uważam się za zawistnego. Czy jestem głupi - myślę, że moi bliscy mają zgoła odmienne zdanie. Być może mamy trochę inne podejście. Pewnie, że ważniejsze jest patrzenie na siebie, ale według mnie, życzenie jak najgorzej rywalowi (w sensie sportowym) nie jest niczym nadzwyczajnym. Po kolejce przechodzi się do swoich stałych zajęć, a za tydzień znów krótkie ciśnienie, które wyzwala dużo emocji. Nie będę brał ostatniego zdania personalnie, bo jesteśmy w Internecie, ale jeżeli nie jesteś prowokatorem, to pomyśl, że możesz kogoś obrazić, pisząc niby ogólnikowo, ale dając wyraźnie do zrozumienia, kogo masz na myśli. Yo, Kasabian, shoot the runner.

1

To chyba normalne, że po meczu odwiecznego rywala, który spuścił łomot Granadzie, w którym jeden z najbardziej irytujących piłkarzy strzelił 5 bramek, kibic Barcy się irytuje. Nie mam zamiaru tego ukrywać. A napisałem to w lekko ironicznym tonie, który był chyba zbytnio zakamuflowany, patrząc po reakcjach. Tekst z kolegami sobie daruj, bo studia już dawno skończyłem, a Ty sugerujesz coś innego.

1

Ależ cięta ironia. Brawo Lobo.

1

Wchodzę na livescore i nie chcielibyście widzieć mojej miny. Mam mega ból d*py!

2

Też mi tego brakuje i dlatego nie chcę tego Pogby. On jest wyraźnie w modzie teraz, to nie pasuje do Barcy.

2

Ubiegłeś mnie Don Vito. Nadrabiam komenty po dniu pracy i chciałem błysnąć, ale nie. Przybyłem za późno.

1

Po co karmicie? Obvious troll is obvious.

1

Ostatnio kumpel włączył the best of Cristiano i w Manchesterze miewał bardzo fajne dryblingi. Rzadko go wtedy oglądałem i nawet mnie nie irytował. W Realu otworzył niestety nowy, mniej sympatyczny (delikatnie mówiąc) rozdział.

1

Wygrana Rayo zawsze cieszy ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?