ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oglądam od drugiej połowy. Jestem w 54 minucie, bo sobie trochę przewinąłem i pierwsza myśl, to że real w ogóle nie ma pressingu i gra wolno. Niech tak zostanie jak najdłużej. A Schalke słabiutkie.
1
Dzięki koledzy ;)
1
Czy może mi ktoś krótko opisać grę białych i jak strzelił skrzydłowy? Dopiero z roboty wróciłem.
1
Mogę tylko napisać: oby było tak jak twierdzisz ;]
1
Obawiam się tylko tego, że szczyt formy jest właśnie teraz. Barca jest swoim największym przeciwnikiem, bo jak taka forma się utrzyma, to powinniśmy być spokojni o mecze z kimkolwiek. Nie mówię, że wygramy od razu potrójna koronę, ale na pewno nie będziemy narzekać na styl i zaangażowanie.
16
1: Terry 2: Cahill 3: Ivanović 4: Arsenal *
1
Czytam sobie, że słaba Chelsea, włączam streama, a tu gol. Nie wiem jak się można z tego cieszyć.
1
Hahaha, Pedro wygląda jakby miał wybuchnąć śmiechem ;]
3
W Hiszpanii na 4 bramki mówią poker ;)
9
Proszę bardzo, tutaj skrót z Hudsonem -
A jako bonus, obszerny skrót ze Sky Sports -
6
Oglądam sobie właśnie powtórkę meczu z komentarzem Sky Sports. Nie wiem jak wy, ale szczególnie w meczach, gdzie nasi brylują, lubię posłuchać różnych komentarzy, a skróty mi nie wystarczają. Fajnie też mieć pogląd różnych ekspertów na jakieś sporne sytuacje, choć ostatnio wszystko było jasne (Messi wychodził na setkę i mógł mieć dwa karne zamiast jednego). Kończy się na tym, że oglądam ten sam mecz w trzech różnych wersjach. Jakby ktoś miał linka do całości z bein sports, byłbym wdzięczny. Zostając w temacie komentarza, Ray Hudson przy odgwizdanym ostatnio spalonym: Referee! "Go get your eyes checked!"
4
Tak mu się fajnie złożyło, że jego przyjaciółka z dzieciństwa mogłaby być z powodzeniem cycatą modelką :D
0
No właśnie, zastanawiające ;]
2
On po prostu cytował komentarz z fioletowej, zagadka rozwiązana ;]
3
"Ramię w ramię” – MARCA jako główny temat wybrała pojedynek o Pichichi, w którym Cristiano prowadzi z Messim już tylko 28:26. Dziennik dodaje jednak, że gole Portugalczyka dają Królewskim więcej. WTF?
2
Jest Ray Hudson!!!
2
Kochane Rayo, chyba nie ma kibica Barcy, który by tej drużyny nie lubił ;]
2
To teraz tylko czekać na skrót z komentarzem Raya Hudsona, pewnie zdarł sobie gardło. Neymaaa, magic, Luisito!!!
2
wchodząc w link, spodziewałem się lotu naszego ulubionego skrzydłowego ;]
2
Haha, gicior panie Eraserhead ;)
4
Wszyscy chcą tego Pogbę, to ja go już nie chcę. Mam nadzieję, że Barca sobie wychowa kogoś lepszego ;]
1
Jak dla mnie to był bardzie grymas podobny od uśmiechu.
2
To nie był taki do końca babol według mnie. Piłka leciała jak szybująca zagrywka w siatkówce. Koszmarnie się takie piłki przyjmuje, a lecą znacznie wolniej niż taki strzał. Grałem dość długo, więc jakieś pojęcie mam. Taka piła skręca przed nosem w ostatnim momencie.
3
Ale ta Barca nas rozpieszcza. Niby 3-1 z mocnym rywalem, ogólna dominacja, a ja tu bym chciał manity. I pewnie nie tylko ja. Teraz z trochę chłodniejszą głową cieszę się, że jesteśmy jedną nogą w półfinale. Nie sposób nie wspomnieć o komentatorach, którzy poznali "nową" ksywę Pique :D
3
Ta mi się bardziej podoba https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/p417x417/10968444_1316516648388548_3473715454988917130_n.jpg?oh=71c0d73fb2dd8dff983d05c68d69f129&oe=5560B7BC&__gda__=1435489901_40f55bd0c4f2226d20b98d02e95d18df
2
Dzięki, tę stronkę znam i korzystam, ale akurat szukam z komentarzem Sky Sports. Gdyby ten z beIN był z Hudsonem, to z chęcią bym obejrzał, ale ta para komentatorów jest słaba ;]
2
Tutaj cała pierwsza połowa z komentarzem Sky Sports. Jak znajdę drugą, to podrzucę ;]
1
Fajne jest też to, że nie ma napisanych wyników, więc jak się przegapi, to jest szansa na emocje ;]
3
I tu jest zasadnicza różnica między Lio a Cristiano. Widziałem ostatnio komentarze o tym drugim: "co miał zrobić, skoro był podwajany i potrajany". A no to, co robi Messi.
1
Jeszcze nie ma, a ten komentator to Ray Hudson ;]