2

śmiechłem srogo ;]

1

na matchhighlights jest cały mecz ze Sky Sports z angielskim komentarzem.

1

Myślę, że Luisowi można wybaczyć te niecelne podania. To w końcu jego indywidualna akcja rozwiązała nam worek z bramkami ;]

1

Szkoda, że Dani jest zawieszony. Na prawej z PSG pewnie zagra Adriano. No i przydałby się Rafinha. Miejmy nadzieję, że to nie przeszkodzi nam w utarciu nosa szejkom ;]

3

Pójdziesz do więzienia ;]

4

Look son, a legend ---> Lio

2

Po prostu pięknie!

0

Co za pistolet! Geniusz!

1

Jest dobrze kurna ;]

0

Powiem wam, że gdyby nie ten onet, to nic bym nie widział. Taki dym ;] Niestety bez komentarza.

0

Onet opłacony, jeszcze trochę ponad 3 godziny. Chyba jakiś film włączę, żeby szybciej zleciało. Chyba padnie na Sin City (damulka warta grzechu) ;]

2

O swoje łącze się nie obawiam, do Ciebie mieć pretensji na pewno nie będę ;) Po meczu podzielę się wrażeniami. Szkoda, że nie da się zorganizować jakiegoś masowego karnetu dla użytkowników naszego forum. Jakby to kosztowało 3 zł, to na pewno byłoby więcej ludzi i tak czy siak by zarobili ;]

1

Poniżej napisałem posta, że też tak zrobię. Raz na ruski rok mogę zapłacić te 9 zł. Skoro Ty już sprawdzałeś i dawało radę, to tym bardziej jestem przekonany ;]

0

No VOD Onet, podałem link przeca ;]

1

1

Stella! Oglądałem jeszcze w liceum i chyba sobie odświeżę ;] Muszę w końcu obejrzeć Na nabrzeżach, o których wspomniał Don! Geniusz!

1

przydałby się jeszcze polski, z owego języka jak coś ;]

9

Z całym szacunkiem, ale wszyscy, którzy chcą odejścia Lio są po prostu niepoważni.

1

No nie, kurna. Przyszedłem z pracy z myślą o tym, że drugą połowę zobaczę, a tu Lio zszedł. Idę w takim razie Polaków oglądać.

4

"Ale w futbolu jest coś takiego jak rewanż. On nastąpi." Hohoho, z wielką przyjemnością to przeczytałem ;]

1

Jak ktoś nie oglądał meczu, to zapodaję indywidualny skrót gry Messiego:


I powiedzcie mi, że on jest wolny, człapie i w ogóle to za chwilę zawiesi buty na kołku. Zobaczycie, że jak się odblokuje, to jeszcze nam szczena będzie opadać co mecz po jego bramkach. I jeszcze jedno, mówicie, że Suarez to nasz najlepszy napastnik i nie wolno go marnować na skrzydle. Według mnie to Lio jest naszym najlepszym napastnikiem, rozgrywającym, a jak jest na skrzydle, to skrzydłowym. Messi na skrzydle co jakiś czas, ok, ale na pewno nie na stałe, bo wtedy jego potencjał będzie ograniczony. On niech sobie hasa jak chce ;]

2

Nie lubię tych jego cieszynek, ale tutaj pokazał, że ma do tego dystans.

0

Gdzie oglądacie towarzyskie? Jakieś ładne streamy? ;]

1

Ale Lio to The Chosen One, więc czemu nie? ;]

5

Ten uwielbiany przez nas chłopak ma ostatnio strasznego pecha. Gdyby choć część tego, co zwykle strzela z zamkniętymi oczami, wpadałaby do siatki, to Lio by wcale tyle nie odstawał od Divenaldo.

22

Nie mogę, nadal pojawiają się komentarze o człapaniu Lio. Celownik mu się trochę rozregulował, ale do kroćset, przecież Messi zasuwa na własnej połowie, żeby odebrać piłkę, stara się robić rajdy i niektórzy nadal piszą, że człapie ; o

3

Dostaniemy za to jakieś trofeum?

3

No nie wierzę, kryminalista wygrał. Pozostaje spać. Co za głupi dzień.

1

Oczywiście wszystkie dobre streamy się wysypują zaraz przed walką.

1

Jeszcze Syrowatka i potem walka wieczoru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?