0

3

Też mieliście kłopot z wystawieniem oceny z plusem? U mnie zaokrągla w dół.

0

Tutaj skrót, pierwsze minuty po hiszpańsku, reszta po angielsku -

0

Oby się nie wystrzelał tylko rozstrzelał ;)

1

Mają kilka takich stałych haseł, często jest o cierpieniu na boisku i o spektakularnych graczach ;]

0

Messi odpowiada zawsze na boisku, więc nie ma sensu go o nic pytać. Kropka!

2

Ja tam dziś widziałem w Marce tylko coś takiego: "Messi and I are colleagues, work friends". http://www.marca.com/2014/08/28/en/football/real_madrid/1409211779.html

3

Athletic kontra Napoli według R4six -

Obejrzyjcie dla wstawek dotyczących Barcy ;]

0

Najłatwiej ma chyba Chelsea i Real. My też nieźle. Bez wyjazdu do Rosji. Lio jak jest w formie to nastrzela każdemu, więc nie spisujmy go na straty w walce o króla strzelców ;]

1

Racja ;] Ale tak już na poważnie, to super, że w końcu te grupy i pary się trochę pozmieniają. W zeszłym roku mieliśmy City, teraz można by zlać kogoś innego ;]

0

Na pewno nie zawsze, ale w zeszłym roku mieliśmy dość łatwą.

0

Ten utwór jest okropny, ale i tak uwielbiam Ronniego ;]

4

Dla tych, którzy się martwią o to, jak potoczy się współpraca na linii Leo - Suarez. Poza tym, że Luiz to jedna z najlepszych, jeżeli nie najlepsza "9" na świecie, jest to gracz o wielu talentach. Nie musi się ograniczać do roli egzekutora, jak wielu z was (patrząc na komentarze) myśli. Luis sam wspominał, że nie jest przyczepiony do środka i w Liverpoolu często schodził na skrzydło. Ja mam nadzieję oglądać wymienność pozycji, bo dzięki nieszablonowości naszych perełek z Lio na czele, będziemy mieć wiele radości!

7

19

Średnio się przejmuję United i Celticiem. Martwi mnie tylko, że do niedzieli jeszcze tyle czasu. Z tą Barcą jest jak z dobrym serialem, najchętniej by człowiek ściągnął (lub kupił ;]) cały i siedział po nocach ;]

2

Dobra, pora na śmieszne obrazki. Jak Internet wciągnie, nie ma ucieczki. Najpierw coś związanego z meczem - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152663923342855

2

A pamiętasz ten komentarz? Chelsea adios!

2

Hahaha: "punchnaldo will be punching the walls ". (Na wieść o tym, że Lio wrócił). I jeszcze to:"In more than one way this is Real Madrids Nightmare because1: They claimed Messi was finnished2. They thought the terror they experienced in Messi would be overNow they found out1. Messi is still up and running2. Munir is just 18 and will ensure they suffer for another 10 years at least "

1

Na tym kanale prawie zawsze są obszerne skróty z beIN sport ;]

0

On cytował Roya Hodgsona, nie Raya Hudsona. Edit, wybacz, to kolega Patryk się pomylił. Widzę po wcześniejszych komentarzach.

0

Macie jeszcze tutaj skrót z komentarzem Raya -

(Jest też o czarnym kocie).

3

Po wczorajszym meczu, mam jeszcze większy apetyt na kolejne. A tu obszerny skrót z komentarzem Raya Hudsona, proszę bardzo -

0

Przegląd prasy musiałem obejrzeć na fioletowej, bo zaraz wychodzę i już perełki w komentarzach: "O nie! Czy już wszyscy zapomnieli o skandalicznym zachiwaniu leosia messiego, który podczas meczu z Ateltico wykopał piłkę na środek boiska????!!!! Skandal! Tylko żółta kartka! Trzeba iść do sądu!!!

$port barcelońska szmata z herezjami czytana przez filoletowych hipokrytów >:O"

0

Ło, a cóż on nim tak szarpie ;]

1

Dat ass! (Losowe słowa, żeby koment się dodał)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?