3

Świnia!!!!!!!!!!!!!!!

1

hahaha, byłoby super!

6

Lio wchodzi! ;]

0

Damn you Rick Astley!

0

Też perełka ;]

0

A pamiętacie tę brameczkę Maniche?

Kurna, jeszcze podkład - Song 2 !!!

0

Magisterial corner ;]

0

Kurna, Davids się tak bawi z piłką. Można sobie tylko wyobrazić, jak bawiłby się Dinho ;]

2

Ja pierdzielę, jaki to jest oldschool! Jak patrzę na Davidsa w okularach, to czuję się jak w podstawówce!

1

Jakość się troszkę pogorszyła niestety. Edytowałem komentarz, jest już z linkiem ;]

2

Ja sobie oglądam tutaj. Jakość ok i bez ścinek, przynajmniej na razie. Ale co najważniejsze - Ray Hudson ;] edit. haha, proszę link! http://hdmecze.com/channel7.php

1

Ten filmik powinien zobaczyć każdy, kto twierdzi, że np. Robben był w Brazylii lepszy. A takich nie brakuje.

1

No tak, złota piłka mundialu, 4 razy mvp. Słabiutki ten Lio. Zawsze to najlepszego się obwinia, a przecież praktycznie cała drużyna zawaliła w ważnych momentach. Poprawi się całość, to i Lio zacznie czarować.

0

Jeszcze na początku, kiedy pojawiła się wina sędziego, to nawet mi się podobało. Ale teraz uważam, że jest dość słaby. Wytyka ludziom błędy ortograficzne, podczas gdy sam ich nie unika. Protekcjonalny wydźwięk jego wpisów i nagrań nie jest trollowaniem, jak miało być w założeniu. Hala dzieci miały mieć ból dupy i się pieklić. Teraz to on nie trolluje, tylko stara się forsować swój punkt widzenia. Ja przynajmniej tak to widzę ;]

0

Wiem, dlatego się martwię.

9

Czas leci, a my jeszcze nie sprzedaliśmy Songa.

0

Wiem, że brzmi to niezbyt wiarygodnie, ale powaga, tak było.

2

Kolego, na tym forum można spotkać zarówno piętnastolatków, jak i troszkę starszych, więc się tak nie bulwersuj.

13

Już to kiedyś pisałem chyba. W podstawówce kupiłem sobie wyjazdową koszulkę Barcy z figo właśnie. Przyszedłem w niej do szkoły, a koledzy uświadomili mnie, co się poprzedniego dnia stało. True story.

0

Ja sobie myślałem, że jeżeli on przyjdzie, to właśnie jako porządny zmiennik, ale kurna chata, zmiennik za dwadzieścia baniek? Dlatego jest strach o tę naszą newralgiczną formację ;]

0

Nie mam pojęcia jak ten chłop gra (myślę o Mathieu), ale czytając Wasze komentarze, bardzo się boję.

1

Ja akurat nie jęczę, bo nie gram na takim poziomie i na pewno nie w Melbourne. Myślałem o zawodnikach z touru. Nie żywię urazy, chciałem tylko zaznaczyć, że taki tenis można naprawdę docenić, kiedy samemu się kiedyś odbijało. Nie dziwota chyba, że "piczki" mnie ubodły, bo ciężko było skumać, czy to był tylko żarcik. I ostatnia rzecz, gramy z ojcem tymi samymi rakietami od kilku ładnych lat, może nawet dziesięć, a kort w mojej mieścinie to dyszka za godzinę, więc nie jest to chyba jakiś snobizm nie? No, to tyle co do tenisa ;]

1

Spadówa, przed godziną wróciłem z tenisa i nie czuję się jak piczka. Jakbyś grał 5 godzin w 40 stopniowym upale w Australii, to pewnie też byś jęczał.

1

Hahaha, nie widziałem tego!

0

Link, który był w temacie głównym. Potem pojawił się link z lepszą wizją, w którym wyciszyłem komentarz, a zostawiłem Raya. Synchro nawet się zgadzało ;]

0

Jakby ktoś chciał zbiór komentarzy Raya (komentatora dzisiejszego meczu)

magisterial!

0

Ale kopyto ; o

2

Widzieliście jak parę chwil temu Ter Stegen sobie przyjął piłkę lecącą przez całe boisko? Ładnie ;]

3

Haha, Ray Hudson. Nie mogę z niego ;]

0

Dzięki kolego ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?