ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pure leadership quality - lepiej Puyola się chyba nie dało opisać ;]
0
zgadza się, bardzo ładna jakość
0
Dopiero wróciłem z pracy, jak tam do tej pory? ;]
0
Albo AC ;] edit: aj, już ktoś napisał ;]
0
hahaha, nie wiedziałem, że Pedro gustuje w shemale'ach ;]
0
Dzięki za ten link, dobrze oddaje sytuację.
0
Kolega spytał, po co Lio ćwiczył na siłowni i przybrał na masie. To był mój domysł odnośnie do tego właśnie.
0
Pewnie chciał wzmocnić mięśnie, żeby zmniejszyć ryzyko kontuzji.
6
Lio, i tak jesteś największy w historii!!!
0
Nie znoszę tego chłopa, mam nadzieję, że jego buta wyjdzie mu bokiem. Nie ma nawet startu do Lio, powinien okazać trochę szacunku, bo nigdy nie będzie takim piłkarzem.
2
Kojarzycie program hyde park na orange sport? Nie oglądam go, ale wczoraj na chwilę zostawiłem i ten grubol prowadzący mówił: "Ja też nie lubię Messiego. Kiedy grał Maradona, obrońcy łamali nogi. Z Messim się cackają, jest pod kloszem. To jest taka (w tym miejscu nie pamiętam jakiego słowa użył) zabawka reklamowa, czy marketingowa." Miałem ochotę tam zadzwonić i go z*ebać ;]
1
Wiem, że u nas nie zawsze wyglądał dobrze, ale chyba widać do czego ten chłopak jest zdolny, kiedy da mu się trochę swobody i zaufania przede wszystkim. Drugim strzelcem Barcy nie zostaje się przez przypadek.
0
Dokładnie, poza tym przykład Realu powinien pokazać, że takie transferowe szaleństwa wcale tych sukcesów nie gwarantują. Zmiana musiała nastąpić, a transfery są potrzebne, ale to właśnie ze szkolenia młodych, niepowtarzalnego stylu i świadomości, że Barca to jednak więcej niż klub (wiem, że może to zabrzmieć banalnie) jest się najbardziej dumnym.
1
Wiecie co jest przykre? Mimo że Suarez to jakość praktycznie gwarantowana, Alexis dopiero zaczynał się u nas rozkręcać. Możliwości ma ogromne i już się nie dowiemy, co jeszcze by mógł nam dać. Przecież on wkracza w swój prime kurna. No i po prostu bardzo polubiłem tego grajka. Jak dla mnie szkoda.
0
Haha, ja wczoraj w barze na rzutniku widziałem gola. Wracamy ze znajomymi, a ja im mówię, że sprawiedliwie wyszło, bo gol był prawidłowy ;]
0
Good point ;]
1
Heskey zapytany o to kto jest lepszy, Lio czy Cristiano: "I have to go for Ronaldo. Messi is a better dribbler, but Ronaldo gives you so much more. He tackles, wins headers, as well as his attacking contributions. He does everything." Co za głupek ;] Jeszcze dorzucę o Arjenie aka "Dolphin" Robbenie, gość ma taki ból d., że głowa mała. Gada, że Argentyna nie zasłużyła, że to oni atakowali, matko i córko. Sneijder też coś takiego gadał. Jakbyście napisali po polsku "sorry loser", bo pasuje to do niego jak ulał.
0
Hahaha, internety są czasami mroczne. Patrzcie na co można trafić podczas szukania "highlightsów". Dodam, że zamieszani w ten filmik są Messi i Ronaldo (tak jakby)
3
Geniusz Lio też ma coś do powiedzenia.
0
Ja bym chciał, ale w drugą stronę ;]
0
Smutno mi, dałby nam jeszcze wiele radości.
0
Angel jest potrzebny, ale głupio by było, gdyby sobie to pogłębił i musiałby zejść po 15 minutach. Pewien Diego też bardzo chciał i wiadomo co z tego wyszło. Z drugiej strony, gdyby przyczynił się do wygranej kosztem zdrowia, to pewnie by nie żałował. Liga Mistrzów i Puchar Świata, jedno po drugim. Brzmi nieźle.
2
"Źródła związane z ów portalem". Zaimek ów się normalnie odmienia, z owym portalem powinno być :) Tylko przypomnę, że jestem z frakcji "Alexis powinien zostać! "
0
Pamiętasz jak było z R9 w 98? Być może dowiemy się dopiero w dniu meczu.
0
Nein, nein, nein. Nie chcę!
1
Przed Belgią byłem umiarkowanym optymistą i raczej ze spokojem czekałem na mecz. Jeżeli chodzi o Holandię, boję się trochę łysola i kontr z jego udziałem, ale Argentyna gra solidnie w obronie i mam nadzieję, że go zneutralizują. Oczywiście liczę też na bramki Lio, ale jako że wczoraj był bardziej cofnięty, może to powtórzyć z Oranje. Wtedy nie obrażę się, jak będzie wybornym asystentem ;]
5
Messi nie strzelił od dwóch spotkań - koniec cyklu ;] Żarty żartami, ale w tym meczu tylko jedna lewa noga będzie trafiać!
14
Ja myślę, że Belgia dziś się spali. Doświadczenie i geniusz Lio przeważą szalę. Zauważcie, że Argentyna dotychczas grała z bardzo defensywnymi drużynami, mam nadzieję, że dziś Angel będzie miał więcej miejsca na rajdy. Piszę Angel, bo Lio to nawet jak nie ma miejsca, to przechodzi trzech piłkarzy ;]
0
Może 7 się zwolni ;]
0
Ivan też coś tam potrafi w tej materii ;]