ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adas chyba ironizował.
0
Matko, przeczytałem "za Alexisa" i zamarłem!
0
Jak to w ogóle wygląda, jak tytuł jakiejś nieśmiesznej komedii.
0
Ja bez problemu znajdę czas na np. Broken Flowers, a drugiego dnia obejrzę sobie Avengersów. Nie widzę sprzeczności tutaj. Zresztą dzisiaj warto zagłębić się w dobre seriale, polecam The Wire (i prawie wszystko produkcji HBO) albo jakiś klasyk jak Twin Peaks. Musiałem dodać swoje trzy grosze ;] (a Łowca jeleni to dla mnie cudeńko, żeby nie było). Edit, bo będzie nie na temat - nie mogę się doczekać Mundialu ;]
0
Trochę cierpliwości i może się doczekamy ;]
0
Oby za rok do tego doszło. Zjadłbym chyba wszystkie paznokcie.
1
fajny avatar (musiałem skomentować ;])
0
Źródło: Daily Star
Arsenal join Pedro hunt
Arsenal have made a late move for Barcelona forward Pedro. The 26-year-old looked set to join Liverpool for £25 million but the Gunners see the Spain international as an ideal candidate to boost their attack.
0
Wypowiedź Ala Pacino na temat tego posunięcia -
0
Też mnie drażni ten Hodor.
0
Niech Ludwiczek zapomni!
0
Oj Pedro, Pedrito. Czasem mam ochotę Cię zwyzywać, a potem jakiś błysk i człowiek ma nadzieję, że już Ci tak zostanie, ale koniec końców, niech te nadzieje przejdą na fanów PSG ;]
0
Nie, nie, nie! Jeżeli będzie grał regularnie, to jego obniżka formy w drugiej części sezonu się nie powtórzy, a przynajmniej nie w takim stopniu. Wierzę, że tak by właśnie było.
0
Ja też już chcę ten nowy sezon, mają się nas znowu bać!
0
Jak będzie miał obok Messiego chociażby, to może spokornieje (byle nie za bardzo).
13
No i pięknie, czekam na więcej. (Tylko zostawcie Alexisa!)
0
Wydaje mi się, że jeszcze może nam dużo zaoferować, poza tym ciekawe, czy ktoś wyłoży 20 milionów. Nie mam pojęcia jaka jest jego szacowana wartość.
4
Bezsens. Xavi i Masche powinni zostać, już nie jako trzon, ale Ci zawodnicy na pewno będą przydatni. O Alexisie to nawet nie mówię, pozbycie się go będzie idiotycznym posunięciem.
0
Jaki klub ma taki skład? Edit: Wybacz, pospieszyłem się z tym komentarzem ;]
0
Oby nie, będę naprawdę smutny.
1
Dzięki za filmik. Podoba mi się ten gość, widać, że nie drewno, a przy tym silny jak tur!
2
Ten obrazek napawa optymizmem https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10325271_579113818868387_4411442233866922293_n.jpg
17
Żeby tylko kontuzji Cuenca nie złapał.
1
Nie znoszę Bayernu, ale oni już kiedyś w takich grali http://i.imgur.com/B0c6Wwp.jpg
0
Kolejna porcja transferowych wiadomości http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2014/05/09/4805552/pogba-ive-never-thought-of-leaving-juventus
5
W sumie z nowym kontraktem, to Leo go może spokojnie kupić XD
0
To prawda, pewnie nawet bym tego tu nie przytaczał, gdyby nie to, że wymieniono już kilku zawodników niebieskiego autobusu i trochę mnie to rozbawiło ;]
0
Nie mogę, nowe informacje o transferach pojawiają się jak grzyby po deszczu. Powiedzcie mi co to za grajek i czy coś słyszeliście? Liverpool and Barcelona are leading the race to sign Sporting centre-back Marcos Rojo. Manchester United, Arsenal and Napoli are also monitoring the 24-year-old. Haha, przed chwilą jeszcze to przeczytałem - Barcelona are readying a £20 million bid for Chelsea midfielder Ramires. Czyli kupujemy całą Chelsea? :D
0
Liverpool have begun transfer negotiations for Barcelona wideman Cristian Tello. The 22-year-old will be available for just under €10 million. Source: talkSPORT
Thursday, May 8, 2014 00:31
0
Czy ja dobrze widzę? Real zremisował i jesteśmy zależni od siebie?