0

Adas chyba ironizował.

0

Matko, przeczytałem "za Alexisa" i zamarłem!

0

Jak to w ogóle wygląda, jak tytuł jakiejś nieśmiesznej komedii.

0

Ja bez problemu znajdę czas na np. Broken Flowers, a drugiego dnia obejrzę sobie Avengersów. Nie widzę sprzeczności tutaj. Zresztą dzisiaj warto zagłębić się w dobre seriale, polecam The Wire (i prawie wszystko produkcji HBO) albo jakiś klasyk jak Twin Peaks. Musiałem dodać swoje trzy grosze ;] (a Łowca jeleni to dla mnie cudeńko, żeby nie było). Edit, bo będzie nie na temat - nie mogę się doczekać Mundialu ;]

0

Trochę cierpliwości i może się doczekamy ;]

0

Oby za rok do tego doszło. Zjadłbym chyba wszystkie paznokcie.

1

fajny avatar (musiałem skomentować ;])

0

Źródło: Daily Star

Arsenal join Pedro hunt

Arsenal have made a late move for Barcelona forward Pedro. The 26-year-old looked set to join Liverpool for £25 million but the Gunners see the Spain international as an ideal candidate to boost their attack.

0

Wypowiedź Ala Pacino na temat tego posunięcia -

0

Też mnie drażni ten Hodor.

0

Niech Ludwiczek zapomni!

0

Oj Pedro, Pedrito. Czasem mam ochotę Cię zwyzywać, a potem jakiś błysk i człowiek ma nadzieję, że już Ci tak zostanie, ale koniec końców, niech te nadzieje przejdą na fanów PSG ;]

0

Nie, nie, nie! Jeżeli będzie grał regularnie, to jego obniżka formy w drugiej części sezonu się nie powtórzy, a przynajmniej nie w takim stopniu. Wierzę, że tak by właśnie było.

0

Ja też już chcę ten nowy sezon, mają się nas znowu bać!

0

Jak będzie miał obok Messiego chociażby, to może spokornieje (byle nie za bardzo).

13

No i pięknie, czekam na więcej. (Tylko zostawcie Alexisa!)

0

Wydaje mi się, że jeszcze może nam dużo zaoferować, poza tym ciekawe, czy ktoś wyłoży 20 milionów. Nie mam pojęcia jaka jest jego szacowana wartość.

4

Bezsens. Xavi i Masche powinni zostać, już nie jako trzon, ale Ci zawodnicy na pewno będą przydatni. O Alexisie to nawet nie mówię, pozbycie się go będzie idiotycznym posunięciem.

0

Jaki klub ma taki skład? Edit: Wybacz, pospieszyłem się z tym komentarzem ;]

0

Oby nie, będę naprawdę smutny.

1

Dzięki za filmik. Podoba mi się ten gość, widać, że nie drewno, a przy tym silny jak tur!

17

Żeby tylko kontuzji Cuenca nie złapał.

1

Nie znoszę Bayernu, ale oni już kiedyś w takich grali http://i.imgur.com/B0c6Wwp.jpg

5

W sumie z nowym kontraktem, to Leo go może spokojnie kupić XD

0

To prawda, pewnie nawet bym tego tu nie przytaczał, gdyby nie to, że wymieniono już kilku zawodników niebieskiego autobusu i trochę mnie to rozbawiło ;]

0

Nie mogę, nowe informacje o transferach pojawiają się jak grzyby po deszczu. Powiedzcie mi co to za grajek i czy coś słyszeliście? Liverpool and Barcelona are leading the race to sign Sporting centre-back Marcos Rojo. Manchester United, Arsenal and Napoli are also monitoring the 24-year-old. Haha, przed chwilą jeszcze to przeczytałem - Barcelona are readying a £20 million bid for Chelsea midfielder Ramires. Czyli kupujemy całą Chelsea? :D

0

Liverpool have begun transfer negotiations for Barcelona wideman Cristian Tello. The 22-year-old will be available for just under €10 million. Source: talkSPORT
Thursday, May 8, 2014 00:31

0

Czy ja dobrze widzę? Real zremisował i jesteśmy zależni od siebie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?