ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My też, trochę optymizmu ;]
0
Ale Bale jest szybki! ; o
0
Włączyłem mecz, a tu gol Cristiano, co za pech. A zanim włączyłem, tak ładnie wyglądał ten wynik.
0
Po co karmicie trolla? ;]
0
Mam nadzieję, że zostanie, nawet gdyby nic już w tym sezonie nie wygrał.
0
Dinio, patrz na to ;] http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/karim-benzema-brazylijski-ronaldo-pilkarzem-wszech-czasow/1g46g
0
Dodałbym do tego siłę, to byłoby wielkie wzmocnienie.
0
Komentatorzy skysports się nad nim rozpływali, pokazywali jego inividual highlights i pokazał się z naprawdę dobrej strony. Sama jego postura robi wrażenie. Jeden z nich powiedział: gdyby grał w Barcelonie, wygraliby Ligę Mistrzów. Oglądałem też z nim wywiad, wypowiadał się na temat przyszłości City i wyglądało na to, że wierzy, iż z czasem zacznie z nimi wygrywać.
0
Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu, zrobiłem gifa. Pierwszy raz i na szybko, więc nie jest tak płynny jak chciałem, ale widać o co chodzi: http://www33.speedyshare.com/6ugCn/download/robben-nurek.gif Aha, dla tych, którzy nie korzystali ze speedyshare, plik wam się nie ściągnie na kompa, powinien się otworzyć w przeglądarce po kliknięciu na pobierz, a w zasadzie na "robben nurek" ;]
0
Muszę się podzielić jedną rzeczą, miałem oglądać drugi raz cały mecz, ale przedtem zerknąłem na obszerne skróty telewizji skysports i bardzo się ucieszyłem jak angielscy komentatorzy określili zachowanie Robbena (którego nie znoszę!) w polu karnym: that's absolutely ridiculous ;]
0
Cenię cięte żarty, ale ten mnie średnio bawi ;]
0
Nie wytrzymam, oglądam ten mecz jeszcze raz ;]
0
Trochę dziwna wydaje mi się ta nomenklatura. Często słyszy się "cierpieliśmy". Czy to specyfika hiszpańskiego? W meczu można się męczyć jak nie idzie albo gdy przeciwnik ciśnie, ale cierpieć?
0
Żeby nie było za różowo, Ney jeszcze w kratkę niestety. Nie zadrżeliście jak próbował dryblingu niedaleko od pola karnego i stracił? Messi za to błyszczał, morda mi się cieszyła do telewizora jak zrobił kółeczko potem minął obrońce jak pachołek i podał do Neymara właśnie. Iniesta magik, Xavi dyrygent. Kończę już, bo o każdym można by napisać coś dobrego ;] Edit. O Valdesie muszę jeszcze wspomnieć, kolega Bojano z dołu mi przypomniał, genialna interwencja i kilka pewnych chwytów!
0
O tak, to było coś pięknego!
0
Może Pedro i Alexis są szykowani na ostatnie 20/30 minut, żeby dobić. Nie wiem, dziwny brak Alexisa, mimo wszystko.
0
Chciałbym zobaczyć coś nowego, z Chelsea może dopiero w półfinale, a w ćwiartce z Borussią. To byłby ciekawy mecz. Z drugiej strony, nie będę już wybiegał w przyszłość tak bardzo, bo najczęściej wychodzi zupełnie odwrotnie ;]
0
Ale Lescott jest stworzony do strzałów głową, a konkretniej czołem.
0
A już tak abstrahując od szybkości gry i ewentualnego wyniku w potyczce z Bayernem, ciekawe jak rozłożyłoby się posiadanie piłki.
0
rykoszet chyba ;]
0
Dzięki! Na goalsarena.org już jest bramka to sobie obejrzałem. Tak na przyszłość to najszybciej tam dodają powtórki ;]
0
Jak padła bramka dla Atletico? Przegapiłem ;]
0
Kurna też oglądam, w pewnym momencie, tak jak mówił komentator, obrońca nie miał czasu pomyśleć - tak szybki był pressing.
0
To teraz powiedzcie mi proszę, kto według was byłby lepszy dla Barcy, często opisywany tutaj Mangala czy wspominany czasem Balanta. Nie znam tych graczy, na grze Borussii też jakoś nigdy mi specjalnie nie zależało, więc Hummelsa też znam średnio. W perspektywie przyszłych transferów bardzo mnie to interesuje, zresztą jak chyba nas wszystkich.
0
Kurna chata, lubię Tatę za to jak się dotychczas wypowiadał, wydawało mi się, że zrobi coś dobrego z Barcą, ale gdyby tylko Pep chciał wrócić...
0
Cieszy ta wiadomość, ale chciałbym usłyszeć to samo na temat Alexisa. Wkłada tyle serducha w grę, że zasłużył na to, by tu zostać.
0
kontuzjogenni to są Pepe i Ramos if you know what I mean ;]
0
Konferencja Taty trwa, ktoś zna hiszpański? ;] Ostatnio było symultanicznie tłumaczone na angielski kurna. (Nie taki całkiem offtop, bo dziennikarze na pewno spytają o transfery).
0
No właśnie nie tylko, chociaż akurat w tym sezonie Pedro i Alexis nastukali dla nas sporo goli, ale oprócz tego ciężko pracują w defensywie, mają doświadczenie w Barcelonie, która jest przecież specyficznym klubem i nie każdy grajek (nawet bardzo dobry gdzie indziej) potrafi się tu zaklimatyzować. No ;] Aha, zdaję sobie sprawę, że potrzebna nam dziewiątka, żeby mieć jakiś inny wariant w ataku, ale nie chciałbym ani Mullera, ani Van Persiego.
0
Spójrz na to co napisałem w nawiasie, chodziło mi o przydatność tych piłkarzy dla klubu.