0

Obvious troll is obvious. Ludzie, naprawdę?

0

Nagrałem walkę i chciałem zobaczyć rano, bo przed chwilą wróciłem do domu, a tu spoiler. Nie spodziewałem się tego na stronie Barcy.

1

Teraz sobie przypominam, ktoś chyba wspominał nawet o tym na forum ;]

0

Ależ się pięknie cieszą!

2

Nadzieja matką głupich, ale umiera ostatnia ;]

0

Nie wiem czy śledzicie wynik Atletico. 0:0 do przerwy, ktoś ogląda? Zapowiada się remis? Ja cały czas wierzę w mistrzostwo w ostatniej kolejce (zakładając oczywiście zgubione punkty Realu).

0

Haha, przeczytaj jeszcze raz co on napisał ;]

1

Jak mnie denerwują takie komentarze: "Drogi Kibicu Barcelony, naucz sie przegrywać z honorem. Pozdrawiam, Kibic Realu Madryt :)" Jeszcze nigdzie nie widziałem, żebyśmy wylewali żale na sędziów, czy na coś innego. Kto tu kogo powinien uczyć?! Wybaczcie offtop, jeżeli chodzi o sprawę Messiego, to uważam, że to bujda oczywiście ;]

1

Ale głupki z tych Francuzów ;]

1

Na domiar złego w półfinałach są trzy drużyny, których nie lubię najbardziej na świecie.

0

A jeszcze a propos Costy. Nawet jeśli Atletico nie jest nastawione na atak, to przecież dużo swobodniej atakuje się, kiedy masz świadomość, że po stracie na piłkę nie czyha taki napastnik. Oprócz postawy naszej drużyny, obecność Diego Costy będzie kluczowa.

5

0

Chelsea :(

0

Haha, na jednym ze streamów komentarz: UEAFAkeeper. O Weidenfellerze oczywiście. Jakaś Polka tamże napisała po nurkowaniu Reusa, że chyba kasting do Barcelony przeprowadzają ;|

0

Dzięki! Jest idealnie, w końcu widzę co się dzieje ;] Lewego chwalą mocno.

0

Guti chyba nie ma życia i kolegów.

1

Real chyba trochę sobie Borussię zlekceważył. Już oczyma wyobraźni widzę półfinał Barca vs BVB.

0

Tak jest!!!!!!!!

3

Pepe ostatnio powiedział: jestem spektakularny. Trudno się nie zgodzić.

2

Ubiegłeś mnie, przytuliłbym taką ;]

4

Dokładnie, Pepe po prostu fauluje raz a dobrze ;]

0

Powtarzam się, ale to, że jutro jest nie ten dzień, który powinien (czyt. środa) to jakaś tortura kurna chata!

2

Mam wrażenie, że najbliższa środa będzie za rok dopiero.

0

Sznur się zerwał, nie polecam. Gra niewarta świeczki.

0

Masz moje sł hghghggghhhhh

0

Zmieniliście system w momencie kiedy miałem 99 plusów, nie dotarłem do setki, idę się powiesić ;(

0

Wyczuwam inspirację Mikim ;]

0

Co do ostatniego akapitu, czysto hipotetycznie, lepiej chyba już tych transferów nie mieć. A ogólnie całość brzmi sensownie i optymistycznie ;]

0

No to mamy całkiem mocny skład ;] Chciałem wymyślić kogoś trzeciego do pomocy, żeby było jeszcze śmieszniej (zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji), ale mi nic do głowy nie przyszło, tzn. przyszło, ale suchar by wyszedł ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?