ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, ale po pewnym czasie nie da się już jej użyć ;]
0
Trochę źle sformułowałem swoje drugie zdanie, przez co traci sens. Jak nie Barca B, to Anglia lub Francja - to chciałem przekazać ;]
1
Jeżeli Suarez przyjdzie, to Pedro może zostać, ale w Barcie B. Jak nie, to Anglię można zwiedzić albo Francję.
0
Wypaliłem chyba pół paczki fajek, damn you Argentina!
0
Kurna chata, ale się dzieje!
0
Bulszit!
0
Hell yeah!
0
I wolałbyś Włochy? ;]
0
Wiadomo, że mogłoby być jeszcze ciekawiej, ale czy jest nieciekawie? Kostaryka wyszła z grupy śmierci, bo świetnie grała, a nie dlatego, że miała fajne losowanie. Na tych mistrzostwach każdy może wygrać z każdym, więc na brak emocji nie możemy narzekać.
1
Też tak to odbieram i taką mam nadzieję!
1
Lio to Lio, wiadomo, że to geniusz, ale ja bym pochwalił jeszcze Lavezziego. Podobały mi się jego wejścia na skrzydłach. Był na pewno bardziej widoczny niż Kun we wcześniejszych meczach.
0
Przepraszam, ale nie mogłem nie wyobrazić sobie Pepe w białym fartuchu ;]
0
Mówiłem! Może nie został pierwszym, ale Luis nie mówił tak sobie o jego walorach w tym aspekcie ;]
0
Hahahaha, idę na mecz.
0
Pewnie masz rację, ale kto wie. Rewolucja to rewolucja ;]
0
Komentarz pod filmikiem ze zwodem Cristiano na pewnym funpage'u. Zapomniał dodać, że Ronaldo jest skrzydłowym. "Lol. Z kim grała Argentyna i jak padły te bramki, przecież on miał obowiązek z pięć strzelić. Żeby przez 90 minut nie potrafić wbić gola Iranowi i pokonać Bośnie i Hercegowinę na totalnym farcie to trzeba być Argentyną. Taka ofensywa to powinna się z wszystkimi bawić w dziadka, a tak to każdy ich gol wynikał ze szczęścia/głupoty obrońców. Jak to ktoś napisał na twitterze - panie Messi, takie zwycięstwo to porażka :)
Zresztą, przecież Ronaldo gra z kontuzją, jak Messi przez ostatnie półtora roku :))"
1
Byle nie Portugalia ;]
0
Ja już dawno zapomniałem, jak obstawiałem ;] dziś będzie gorąco, Chile i Chorwacja muszą wygrać! ;]
0
Wolałbym, żeby była pewna, gdzieś w Premier League ;]
0
Wszystko już napisaliście niżej, ja tylko dodam, że to zdjęcie jest smutne, ale też pozytywne. Podoba mi się.
0
A poza tym to co to za czarny koń, o którym wszyscy mówili, że będzie czarnym koniem ;]
0
Luis wspominał o predyspozycjach Mascherano do bycia kapitanem. Ciekawe czy w hierarchii też nastąpią zmiany.
0
Nie spodziewałem się tego. Chciałem, żeby ograniczono jego rolę, ale odejście? On miał skończyć karierę tutaj!
0
Nowi w internetach?
0
Czy mi się przesłyszało, czy Szpaku mówiąc o Dos Santosie powiedział: "wychowanek mesaji"?
0
Jaki groźny!
1
Luis wspominał, że Javier ma papiery na kapitana.
0
Ja się zgadzam.
4
Ja wiem, Ronaldo jest jaki jest, ale darujcie mu tych złośliwości, cieszmy się, że Messi odpalił, nie musimy być niemili. Mi się go nawet szkoda trochę zrobiło ;]
0
http://65wat.com/wp-content/uploads/2013/10/wat.jpg