1

Hahahaha, you made my day! Japońskie reklamy są piękne, odwdzęczam się Arnoldem w Japonii

2

Bartra kapitan ;]

0

Nie będę się wypowiadał za innych, ale jak dla mnie już teraz widać, jakie ma podejście. Stracił piłkę i w momencie ruszył za gościem, by mu ją wybić. Druga sprawa, czasem się zdarza, że leci przypadkowo odbita wysoka piłka, z Ivanem jest szansa na strącenie jej do przodu, gdzie taki Suarez będzie wiedział co zrobić. Plus to wszystko o czym napisałeś ;]

2

ogólnej zajebistości :D

1

Braco kocur!

0

Pedro na szpicy. Na beIN nie ma dziś Raya niestety.

0

Dzięki! Jakby były problemy z Twoim, to ja znalazłem tutaj http://hdmecze.com/channel6.php

2

Oprócz tej YouTube'owej transmisji mecz będzie na beIN SPORT, szukam dobrego streama, bo chcę posłuchać Hudsona. Jak ktoś znajdzie wcześniej, niech się podzieli łaskawie ;]

0

Też tak myślę. Mimo, że był to tylko sparing (mowa o tym ostatnim), gra nogami Ter Stegena zrobiła na mnie wrażenie. Bardzo dokładny chłopak ;]

0

Nie oglądam Valencii, ale przypuszczam, że w zeszłym sezonie wytrzymywał ;]

0

To zdjęcie ;] Mam nadzieję, że nie należysz do tych, co obrażają się za poprawianie ;)

0

Do Moniki mnie nikt nie musi przekonywać ;)

1

Hej, chyba walczysz z wiatrakami. Jedyne co może zmienić podejście większości do Daniego, to lepsza gra całego zespołu z nim w składzie. Ja sam byłem poirytowany jego grą, ale nie patrzyłem na to z tej strony co Ty. Na pewno jest w tym wiele racji, ale tak jak mówię, "misja", którą prowadzisz jest skazana na porażkę.

0

Za chuda to jedno, ale ona nawet ładna nie jest ;]

0

Ups, spóźniony zapłon ;]

0

Warto, żeby krytycy Lio sobie ten komentarz przeczytali.

0

Dobrze trafić na kogoś bez uprzedzeń.

0

Jakim prawem miałbym kogokolwiek separować? Myślisz, że wśród zwierząt, których gatunki istnieją i mają się dobrze, homoseksualizm nie występuje?

1

To nie jest żadna choroba. Mam znajomych homoseksualistów obu płci i bynajmniej nie wyglądają na chorych. To są ludzie tak samo jak my. I co, nie mogą sobie iść za rękę na ulicy? Edit. To miała być odpowiedź na inny komentarz, która dodała się jako osobny post.

0

Uf, myślałem, że to już od tego sezonu ;]

0

Z tego co kojarzę, to tylko wtedy, gdy będzie grała polska drużyna.

0

Albo kupować u nas (Alexis).

1

Szczerze mówiąc, nie interesuję się zbytnio innymi ligami, ale czy nie powinno tu być Alexisa?

0

Gdyby efekt był taki jak w 2002 roku, kiedy R9 zmienił fryzurę (a było to podczas Mundialu, poprawcie jeśli się mylę), to pewnie inaczej by się Dunga wypowiedział.

0

Chyba chodzi mu o to, że jakby Real tam nie grał, to Barca by mogła. Tak mniemam ;]

0

Nie ma to jak przypinać łatki, bo kiedyś Busquets się zbłaźnił. Trudno, wszyscy tu to wiemy. A symulki w Barcelonie nie zdarzają się częściej niż w innych klubach. Ba, piłkarze, którzy są symbolami, czyli Lio, Andres, a do niedawna nasz kapitan Puyol, zawsze grają fair. Więc skończ z gadkami o teatrze, bo można to równie dobrze odnieść do całej piłki nożnej. Co do autobusu, to po prostu taki styl, nie rozumiem jak może się to komuś podobać, ale nic mi do tego.

0

Dobry wieczór albo dzień dobry ;]

0

Ze łba!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?