0

A ja się tak jeszcze zastanawiam, jakby Lio czasem przypierdzielił z daleka. Przecież on też ma kopyto, tylko z reguły minie sobie kilku gostków i delikatnie pakuje piłę przy słupku albo szuka kolegi. Chciałbym zobaczyć kiedyś taką bombę z prostego w wykonaniu Messiego, tak z czystej ciekawości. Ale pewnie się nie doczekam, bo to nie w jego stylu. Bo chyba nikt nie wierzy w to, że by nie potrafił?

2

Nawet finał CDR ;]

0

Tak na poprawę nastrojów, dzisiejszy trening

1

Kurna, pomyślcie jaką Barca ma teraz pozycję w negocjacjach przy transferze np. Cuadrado. Fiorentina sobie zaśpiewa jakąś bajońską sumę i powie: "płaćcie albo zostańcie z Alvesem na PO przez dwa lata". I nie piszę tego jako jakiś hejter Daniego. Niech nawet wróci do formy w tym sezonie, ale przecież na tej pozycji w Barcelonie trzeba mieć mega kondycje, a on do młodzieniaszków już nie należy. Cholera.

1

Haha, tak sobie wyobraziłem, jakby cofnąć się w czasie i zobaczyć opis spotkania Realu, w którym błyszczał figo jako nasz były zawodnik ;]

3

Kolejny sportowiec wziął udział w tej akcji. Novak Djokovic. Nie wklejałbym tu tego, gdyby nie osoby, które nominował ;] Proszę bardzo

0

Tak to robi Bill Gates -

0

Obaj mają swoje atuty. W grze kombinacyjnej lepszy jest Cesc, ale fizyczna walka, uderzenie z dystansu są po stronie Ivana.

0

Też o tym myślałem, oby z jego strony skończyło się na szczerzeniu na pokaz ;]

0

Audica już stoi ;]

2

Był na manicie na Camp Nou, miło by było gdyby stał się częścią nowej ;]

4

Dokładnie tak!

4

Suarez: "Dla mnie gwiazdy są na niebie, zawodnicy są ważni, liczy się to, co mogą dać drużynie." Wolne tłumaczenie odpowiedzi na pytanie o to, jak się czuje jako "transfer gwiazda". Spodobało mi się to bardzo.

0

O, dzięki wielkie za link!

6

Właśnie miałem o tym pisać. Już w innych tematach ktoś zauważył, że na treningach Luis trzyma się z Iniestą. Chyba lepszego kolegi nie mógł znaleźć ;]

0

Tylko, że my szukaliśmy zawodnika silnego i w miarę wysokiego. Ivan pasuje idealnie, kreatywności mu nie brakuje i ma też znakomite uderzenie. Jeżeli chodzi o nieszablonowe zagrania to mamy jeszcze Inieste. Będzie dobrze ;]

0

Ale piękna piła!

0

aaaaaaaaaaaaaaj kurna!

0

Lio ze łba!!!!!!!

0

Jak coś to tutaj jest dobra transmisja ze SkySports. Po angielsku, w studiu Gaizka Mendieta http://cricfree.tv/live/watch/barcelona_vs_leon_guanajuato/50813

0

O kurna, Masche na stoperze. Ciekawe czy będzie wychodził wyżej.

0

Tutaj mam transmisje ze SkySports http://cricfree.tv/live/watch/barcelona_vs_leon_guanajuato/50813 Jak będziecie mieć beIN po angielsku to dawajcie. Edit. W studiu gościem jest między innymi Gaizka Mendieta ;]

0

Dokładnie tak ;]

0

Słuchajcie, wiem, że są linki, ale ja szukam transmisji z beIN SPORT po angielsku. Jak znajdę to się podzielę, ale jak na razie to oglądam piłkę plażową kurna, a w opisie niby Barca.

0

Nietoperz wampir ;]

1

Ja wiem, że to już dawno przestało być śmieszne, ale http://a-z-animals.com/media/animals/images/470x370/vampire_bat1.jpg

0

Niech już będzie wieczór! Potem jeszcze niecały tydzień i w końcu sezon. Jest tyle niewiadomych, a ja się robię coraz bardziej niecierpliwy ;]

0

Jeszcze trochę ponad 9 ;]

1

Haha, uśmiechnąłem się nawet ;]

0

Z Twoim ostatnim zdaniem się nie zgodzę, bo hejty na Lio też lecą, a poza kopnięciem piłki w kibiców, to raczej nie można mu nic zarzucić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?