ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja się tak jeszcze zastanawiam, jakby Lio czasem przypierdzielił z daleka. Przecież on też ma kopyto, tylko z reguły minie sobie kilku gostków i delikatnie pakuje piłę przy słupku albo szuka kolegi. Chciałbym zobaczyć kiedyś taką bombę z prostego w wykonaniu Messiego, tak z czystej ciekawości. Ale pewnie się nie doczekam, bo to nie w jego stylu. Bo chyba nikt nie wierzy w to, że by nie potrafił?
2
Nawet finał CDR ;]
0
Tak na poprawę nastrojów, dzisiejszy trening
1
Kurna, pomyślcie jaką Barca ma teraz pozycję w negocjacjach przy transferze np. Cuadrado. Fiorentina sobie zaśpiewa jakąś bajońską sumę i powie: "płaćcie albo zostańcie z Alvesem na PO przez dwa lata". I nie piszę tego jako jakiś hejter Daniego. Niech nawet wróci do formy w tym sezonie, ale przecież na tej pozycji w Barcelonie trzeba mieć mega kondycje, a on do młodzieniaszków już nie należy. Cholera.
1
Haha, tak sobie wyobraziłem, jakby cofnąć się w czasie i zobaczyć opis spotkania Realu, w którym błyszczał figo jako nasz były zawodnik ;]
3
Kolejny sportowiec wziął udział w tej akcji. Novak Djokovic. Nie wklejałbym tu tego, gdyby nie osoby, które nominował ;] Proszę bardzo
0
Tak to robi Bill Gates -
0
Obaj mają swoje atuty. W grze kombinacyjnej lepszy jest Cesc, ale fizyczna walka, uderzenie z dystansu są po stronie Ivana.
0
Też o tym myślałem, oby z jego strony skończyło się na szczerzeniu na pokaz ;]
0
Audica już stoi ;]
2
Był na manicie na Camp Nou, miło by było gdyby stał się częścią nowej ;]
4
Dokładnie tak!
4
Suarez: "Dla mnie gwiazdy są na niebie, zawodnicy są ważni, liczy się to, co mogą dać drużynie." Wolne tłumaczenie odpowiedzi na pytanie o to, jak się czuje jako "transfer gwiazda". Spodobało mi się to bardzo.
0
O, dzięki wielkie za link!
6
Właśnie miałem o tym pisać. Już w innych tematach ktoś zauważył, że na treningach Luis trzyma się z Iniestą. Chyba lepszego kolegi nie mógł znaleźć ;]
0
Tylko, że my szukaliśmy zawodnika silnego i w miarę wysokiego. Ivan pasuje idealnie, kreatywności mu nie brakuje i ma też znakomite uderzenie. Jeżeli chodzi o nieszablonowe zagrania to mamy jeszcze Inieste. Będzie dobrze ;]
0
Ale piękna piła!
0
aaaaaaaaaaaaaaj kurna!
0
Lio ze łba!!!!!!!
0
Jak coś to tutaj jest dobra transmisja ze SkySports. Po angielsku, w studiu Gaizka Mendieta http://cricfree.tv/live/watch/barcelona_vs_leon_guanajuato/50813
0
O kurna, Masche na stoperze. Ciekawe czy będzie wychodził wyżej.
0
Tutaj mam transmisje ze SkySports http://cricfree.tv/live/watch/barcelona_vs_leon_guanajuato/50813 Jak będziecie mieć beIN po angielsku to dawajcie. Edit. W studiu gościem jest między innymi Gaizka Mendieta ;]
0
Dokładnie tak ;]
0
Słuchajcie, wiem, że są linki, ale ja szukam transmisji z beIN SPORT po angielsku. Jak znajdę to się podzielę, ale jak na razie to oglądam piłkę plażową kurna, a w opisie niby Barca.
0
Nietoperz wampir ;]
1
Ja wiem, że to już dawno przestało być śmieszne, ale http://a-z-animals.com/media/animals/images/470x370/vampire_bat1.jpg
0
Niech już będzie wieczór! Potem jeszcze niecały tydzień i w końcu sezon. Jest tyle niewiadomych, a ja się robię coraz bardziej niecierpliwy ;]
0
Jeszcze trochę ponad 9 ;]
1
Haha, uśmiechnąłem się nawet ;]
0
Z Twoim ostatnim zdaniem się nie zgodzę, bo hejty na Lio też lecą, a poza kopnięciem piłki w kibiców, to raczej nie można mu nic zarzucić.