2

Ja się już nakręcam przed sobotą. Jako że mam dziś wolne, to oglądam sobie pamiętne 2:6 na Bernabeu ;]

2

Mógł przybrać wszędzie po trochu, ale ja tego zbytnio nie widzę ;]

1

Ale w meczu z nami i tak będą grać z kontry, więc to chyba dobrze, że ten struś pędziwiatr nie zagra. Fajnie by było wygrać z Realem w ich optymalnym składzie, ale nie będę udawał, że się smucę, gdy wygramy z osłabionym.

1

Jeszcze lepiej, gdy dziewczyna drze japę już po meczu ;]

1

Koledze chodzi o to, że Neymar i Suarez na papierze mogą być skrzydłowymi, a tak naprawdę będą najbardziej wysuniętymi napadziorami, a za nimi będzie sobie hasał Messi.

1

O tym akurat nikt nie będzie pamiętał, były szanse wcześniej, żeby tego majstra zdobyć. Na tym można zakończyć, bo zaśmiecamy główny wątek ;]

1

Ja mogę być co najwyżej zawiedziony, tak jak pod koniec zeszłego sezonu ;]

1

To było zbyt piękne!

1

Dlatego nie napisałem, że każdy tam to debil i p*****li głupoty, tylko, że można usłyszeć takie opinie. Mam nadzieję, że tacy osobnicy, będą za tydzień mocno sfrustrowani ;]

6

A w obozie białych już można przeczytać o manicie na Bernabeu i jacy to my słabi nie jesteśmy. Bardzo dobrze, rozczarowanie zaboli podwójnie.

1

Fajny cytat (pewnie powiecie, że mam explorera, ale może część tego nie zna): "Messi does not need his right foot. He only
uses the left and he’s still the best in the world.
Imagine if he also used his right foot, Then we
would have serious problems." - Zlatan
Ibrahimovic

1

Haha, ale bzdura ;]

2

MNS is the best, MNS is the best, yeah, yeah, Lio, do the rest ;]

1

kontaminacja, muszę przyznać, że język polski nie przestaje mnie zaskakiwać. Mogę jedynie dodać że to, co tu sobie piszemy o Lio, to nie hiperbolizacja, ale apoteoza tego, co się cały czas dzieje przed naszymi oczyma i jest ona w pełni uzasadniona!

2

Czepiacie się, pewnie był wypity XD

1

Ciekawe za co, oby za symulkę ;]

13

W sumie to każdy kwadrat jest prostokątem ;]

1

Pleonazm się wkradł w to zdanie: " Powrócić tam po tak długim okresie czasu". Poprawcie sobie, jeżeli wam zależy na poprawnej polszczyźnie ;]

1

To ja przypomnę taką starą piosenkę z tej okazji ;]

(włączcie sobie napisy ;])

1

Kurna, jakby mu to weszło!

1

Ale wrzawa jak jest przy piłce ;]

1

Lio wchodzi!!!!!!

1

Kurna, ciekawe jakby się potoczył finał, gdyby grał taki Pastore. Nie mówię o Angelu, bo kontuzje się zdarzają, ale dziwi mnie brak powołania dla tego chopka.

1

W meczu Argentyny Lio na razie nie gra?

1

Neymar czwartą władował ;]

1

Jest już filmik z treningu

1

Jestem pod "lekkim" wpływem alkoholu na urodzinach koleżanki i nie wierzę w co widzę. Niezłe jaja! Jakby nie było, to czekam z utęsknieniem na powrót futbolu klubowego. Pozdrawiam i wasze zdrówko, ciach!

1

Dobrze, że przez większość czasu nie musimy podziwiać tego dzieła. Jak uwielbiam Lio, tak w tym wypadku muszę muszę stwierdzić, że nie jest to zbyt udane. Zarówno pierwszy jak i drugi ;]

1

To bynajmniej czy jednak jest lepszy? ;] pilnujmy języka koledzy ;)

16

Messi: 0 bramek dla Danii. Bendtner: 24. Hejterzy powiedzą, że Messi to Argentyńczyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?