0

podbijam, tu jest dobra jakość, ale tnie http://24-cast.cba.pl/tvp1

1

W 11 kolejki i w 11 wszech czasów ;]

5

Fajnie by było spotkać się z Chelsea i odprawić ich na zajezdnię z bagażem kilku bramek wpakowanych przez Lio. Tego jeszcze nie zrobił ;]

26

Macki Pereza ; o

2

Nie tylko według Ciebie ;]

1

Marcelo się rozchulał. Co przełączam na Real, to robi coś groźnego.

0

Nie kracz ;] (dużo znaków)

1

Leo jest geniuszem i zgadzam się, że był najlepszy, ale spierniczył jeszcze główkę po dośrodkowaniu Suareza. Edit: Ok, 34 minuta to ta główka właśnie. Myślałem, że chodziło o ten strzał, który odbił się od obrońcy i uderzył w poprzeczkę ;]

5

Jak najbardziej, a wykonuje je genialnie. Byle o nie nie zabiegał po swojemu.

3

Nie chciałem się pastwić, ale muszę napisać, że jest duże prawdopodobieństwo, że nie dotrwam do końca tego meczu ;]

1

Suareza zdjął? ; o

1

Suarez się zabawił ;]

1

A na czele Cristiano, Pietro Anastasi z golem ładnym, ale w rankingu są ładniejsze i Mauro Bressen.

1

Kurna chata, boli mnie przegrana, ale wasze biadolenie mnie przeraża. Przegraliśmy wyraźnie z drużyną, która jest w gazie. My jesteśmy w trakcie przebudowy. Można mieć pretensje o decyzje kadrowe, ale ilu użytkowników tutaj psioczyło na Ivana i pisało, że Generał ma grać. Andres grał piach, ale przed meczem z Realem dał nadzieję, że być może jego forma wraca. A już w ogóle mistrzostwem świata jest najeżdżanie na Messiego. W każdym dotychczasowym meczu robił co mógł, szarpał, dryblował, podawał i strzelał. Jeden mecz mu nie wyszedł i już się zaczynają gadki o człapaniu. Skoro Lucho mówi, że drugi raz nie wystawiłby takiego samego składu, to chyba nie jest ślepy i coś zmieni?

1

Ja też. Narobił nam chłopak apetytu. To może być coś co rozrusza nasz przód, a Messi będzie mógł częściej się cofać i rozgrywać zamiast naszych "fantastycznych" obecnie kreatorów.

1

Otóż to. Chociaż pełna rekompensata nastąpi najwcześniej w ćwierćfinale Pucharu Króla. Jeżeli oczywiście spotkamy się tam z Realem.

1

Dobrze, że ten Superpuchar jest, bo ciężko byłoby wytrzymać do soboty.

1

Ja mam s5 i chwalę sobie ;]

1

Meczu tego nie oglądam, ale moc z nim być musi ;]

2

Z PSG widziałem walkę do końca. Wczoraj jej zabrakło i z tym się nie mogę pogodzić, bo możliwość przegranej jest wpisana w każdy klasyk. Bez sensu wydała mi się zmiana Suareza i brak Sandro na ławce. Ten chłopak zasłużył na szansę bardziej od Pedro.

1

No i trudno, trzeba to przełknąć. Martwi mnie tylko jedno, jak ja wytrzymam do rewanżu, bo jestem pewien, że kolejny mecz będzie zupełnie inny.

4

Bez Sandro? ; o

1

Dobrze, że dziś 13 godzin w pracy. Zasnę jak dziecko i skrócę tę katorgę, czyli oczekiwanie do 18 jutrzejszego dnia. Dobranoc wam wszystkim, trzymamy jutro mocno kciuki!

1

To ja Ci jeszcze dorzucę matchhighlights.com Tylko musisz uważać, żeby nie zobaczyć wyniku.

1

Byłbym zapomniał, Iniesta z wczoraj: "Did anyone order some magic?" http://pbs.twimg.com/media/Bv2xTrCCQAA11uG.jpg

2

Ja wczoraj bardzo chciałem, żeby Dani sobie strzelił z tego wolnego. Już może nie mieć okazji niestety, chociaż według mnie powinniśmy czasem spróbować tego wariantu z pier********em z daleka, czy to z Ivanem, czy z Danim właśnie ;]

5

Czy tylko ja przeczytałem: "Camp Nou nie jest łatwym trenerem"?

1

A u nas albo zagra Suarez, który nie grał jeszcze żadnego meczu w Barcie na poważnie, albo Pedro Pedrito.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?