ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podbijam, tu jest dobra jakość, ale tnie http://24-cast.cba.pl/tvp1
1
W 11 kolejki i w 11 wszech czasów ;]
5
Fajnie by było spotkać się z Chelsea i odprawić ich na zajezdnię z bagażem kilku bramek wpakowanych przez Lio. Tego jeszcze nie zrobił ;]
26
Macki Pereza ; o
2
Nie tylko według Ciebie ;]
1
Marcelo się rozchulał. Co przełączam na Real, to robi coś groźnego.
0
Nie kracz ;] (dużo znaków)
1
Leo jest geniuszem i zgadzam się, że był najlepszy, ale spierniczył jeszcze główkę po dośrodkowaniu Suareza. Edit: Ok, 34 minuta to ta główka właśnie. Myślałem, że chodziło o ten strzał, który odbił się od obrońcy i uderzył w poprzeczkę ;]
5
Jak najbardziej, a wykonuje je genialnie. Byle o nie nie zabiegał po swojemu.
3
Nie chciałem się pastwić, ale muszę napisać, że jest duże prawdopodobieństwo, że nie dotrwam do końca tego meczu ;]
1
Suareza zdjął? ; o
1
Suarez się zabawił ;]
1
A na czele Cristiano, Pietro Anastasi z golem ładnym, ale w rankingu są ładniejsze i Mauro Bressen.
1
Kurna chata, boli mnie przegrana, ale wasze biadolenie mnie przeraża. Przegraliśmy wyraźnie z drużyną, która jest w gazie. My jesteśmy w trakcie przebudowy. Można mieć pretensje o decyzje kadrowe, ale ilu użytkowników tutaj psioczyło na Ivana i pisało, że Generał ma grać. Andres grał piach, ale przed meczem z Realem dał nadzieję, że być może jego forma wraca. A już w ogóle mistrzostwem świata jest najeżdżanie na Messiego. W każdym dotychczasowym meczu robił co mógł, szarpał, dryblował, podawał i strzelał. Jeden mecz mu nie wyszedł i już się zaczynają gadki o człapaniu. Skoro Lucho mówi, że drugi raz nie wystawiłby takiego samego składu, to chyba nie jest ślepy i coś zmieni?
1
Ja też. Narobił nam chłopak apetytu. To może być coś co rozrusza nasz przód, a Messi będzie mógł częściej się cofać i rozgrywać zamiast naszych "fantastycznych" obecnie kreatorów.
1
Otóż to. Chociaż pełna rekompensata nastąpi najwcześniej w ćwierćfinale Pucharu Króla. Jeżeli oczywiście spotkamy się tam z Realem.
1
Dobrze, że ten Superpuchar jest, bo ciężko byłoby wytrzymać do soboty.
1
Ja mam s5 i chwalę sobie ;]
1
Meczu tego nie oglądam, ale moc z nim być musi ;]
2
Z PSG widziałem walkę do końca. Wczoraj jej zabrakło i z tym się nie mogę pogodzić, bo możliwość przegranej jest wpisana w każdy klasyk. Bez sensu wydała mi się zmiana Suareza i brak Sandro na ławce. Ten chłopak zasłużył na szansę bardziej od Pedro.
1
No i trudno, trzeba to przełknąć. Martwi mnie tylko jedno, jak ja wytrzymam do rewanżu, bo jestem pewien, że kolejny mecz będzie zupełnie inny.
1
A przed klasykiem Lucho krzyknie: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10517557_1198362336870647_5529200412604641598_n.jpg?oh=e11baca9da2c1859c25fa2b7817f85f1&oe=54E99C93&__gda__=1420677625_0fd2d017bc6da9d17de81c5e173d8e59
3
Ronaldo już ostro trenuje - https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/s720x720/10422287_1198302336876647_420743109378812712_n.jpg?oh=2ea391380939b842616ace547f107ff3&oe=54F40741&__gda__=1421308583_c9d84816fa0658690e1fa05b5d543ada
4
Bez Sandro? ; o
1
Dobrze, że dziś 13 godzin w pracy. Zasnę jak dziecko i skrócę tę katorgę, czyli oczekiwanie do 18 jutrzejszego dnia. Dobranoc wam wszystkim, trzymamy jutro mocno kciuki!
1
To ja Ci jeszcze dorzucę matchhighlights.com Tylko musisz uważać, żeby nie zobaczyć wyniku.
1
Byłbym zapomniał, Iniesta z wczoraj: "Did anyone order some magic?" http://pbs.twimg.com/media/Bv2xTrCCQAA11uG.jpg
2
Ja wczoraj bardzo chciałem, żeby Dani sobie strzelił z tego wolnego. Już może nie mieć okazji niestety, chociaż według mnie powinniśmy czasem spróbować tego wariantu z pier********em z daleka, czy to z Ivanem, czy z Danim właśnie ;]
5
Czy tylko ja przeczytałem: "Camp Nou nie jest łatwym trenerem"?
1
A u nas albo zagra Suarez, który nie grał jeszcze żadnego meczu w Barcie na poważnie, albo Pedro Pedrito.