1

Biali są nieprzyzwoicie pewni siebie, jak ja marzę o tym, żeby jak najszybciej utrzeć im nosa.

8

Zrozumcie, że nikt by się nie czepiał o karne Ronaldo, gdyby ten o nie żałośnie nie żebrał!

8

Haha, nawet w Teleexpresie mówili, że Ronaldo zasługuje na Oscara :D (powaga!)

3

Jest już dłuższy skrót z komentarzem Raya -

2

Na szczęście ma jeszcze bloga i wrzuca skróty na dailymotion ;]

1

o, iearaHDTV wrzucił, ja zawsze sprawdzam FCBHDWorld, tam są trochę dłuższe, ale ten też chętnie obejrzę ;]

3

Brak mi słów, żeby opisać to, co ten Lio wyprawia.

3

Divenaldo for a reason.

0

Dzięki wielkie!

1

Iniesta chciał sobie chyba przypomnieć bramkę przeciwko Chelsea, a Rakitić udowodnił, że Lio może mu czasem pozwolić na strzał z wolnego. Strasznie fajnie bije te stałe fragmenty. Ogólnie cieszą bramki, ale martwi dekoncentracja i liczba sytuacji Huesci. Douglasa nie skomentuję.

1

Ten tytuł sugeruje trochę to, że Douglas jest głupiutki i nie wie jak grać w Barcelonie ;]

2

Co z tego, że na Messim ta koszulka wygląda lepiej niż na tych projektach z wczoraj, skoro w ogóle nie kojarzy się z Barcą.

2

Kiedy Lio odjeżdżał we wszystkich statystykach, a szczególnie w bramkach, infantylna część kibiców Realu usprawiedliwiała to krótkim zwrotem: Ronaldo jest skrzydłowym. Utarło się, że piszą tak sfrustrowane dzieciaki, które często mają problemy z ortografią. Parodiując ich, piszemy skSZydłowy. Ot cała historia ;]

1

Jak ja tego chłopa nie znoszę. Marzę o tym, żebyśmy w końcu utarli jemu i Bayernowi nosa.

1

Haha, wracając jeszcze do meczu z Valencią. Komentatorzy Sky Sports fajnie wyśmiali tego obrońcę, który zwijał się po "uderzeniu" Neymara. Komentarz: "Don't be harsh Rob, that's real power behind that from Neymar (tłumiony śmiech)".

1

Myślałem, że już każdy tutaj wie, iż skszydłowy w przypadku CR-a jest poprawną pisownią ;]

0

You got that well right mate ;]

11

Powinno być skszydłowy Realu ;]

4

Pewnie, zjedź gościa od idiotów, bo trochę generalizuje. Wiadomo, że nie miał na myśli wszystkich ludzi na tym forum.

1

Co za mecz! Czułem, że musi wpaść coś pod koniec, dobranoc!!!!

1

No Blada Twarzy, wróć takim jakim Cię uwielbiamy!

0

A kto jest autorem tych słów? Mi to wygląda na ironię.

1

Bardzo przyjemny wywiad. Bez przesadnej wazeliny, ale dzięki redakcjo ;]

1

A to wybacz, wyglądało mi to na typowy komentarz applowca. Ale z oceną Samsunga się nie zgodzę. Korzystałem z S2, teraz mam S5 i jestem bardzo zadowolony ;]

1

Zgoda, ale chyba nie zaprzeczysz, że jedno miejsce w składzie dla tych młodzików kosztem odejścia Pedrito, to zły scenariusz. Nawet przy tylu niewiadomych.

3

Jest Sandro i Munir, wrócą Delofoue i może Tello, ja tam płakał za Pedro nie będę ;]

1

iSheep detected

0

Cieszy mnie to ;]

0

A jak wygląda dziś nasz biały arcywróg?

2

Alexis!!! Geniusz ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?