ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Biali są nieprzyzwoicie pewni siebie, jak ja marzę o tym, żeby jak najszybciej utrzeć im nosa.
8
Zrozumcie, że nikt by się nie czepiał o karne Ronaldo, gdyby ten o nie żałośnie nie żebrał!
8
Haha, nawet w Teleexpresie mówili, że Ronaldo zasługuje na Oscara :D (powaga!)
3
Jest już dłuższy skrót z komentarzem Raya -
2
Na szczęście ma jeszcze bloga i wrzuca skróty na dailymotion ;]
1
o, iearaHDTV wrzucił, ja zawsze sprawdzam FCBHDWorld, tam są trochę dłuższe, ale ten też chętnie obejrzę ;]
3
Brak mi słów, żeby opisać to, co ten Lio wyprawia.
3
Divenaldo for a reason.
0
Dzięki wielkie!
1
Iniesta chciał sobie chyba przypomnieć bramkę przeciwko Chelsea, a Rakitić udowodnił, że Lio może mu czasem pozwolić na strzał z wolnego. Strasznie fajnie bije te stałe fragmenty. Ogólnie cieszą bramki, ale martwi dekoncentracja i liczba sytuacji Huesci. Douglasa nie skomentuję.
1
Ten tytuł sugeruje trochę to, że Douglas jest głupiutki i nie wie jak grać w Barcelonie ;]
2
Co z tego, że na Messim ta koszulka wygląda lepiej niż na tych projektach z wczoraj, skoro w ogóle nie kojarzy się z Barcą.
2
Kiedy Lio odjeżdżał we wszystkich statystykach, a szczególnie w bramkach, infantylna część kibiców Realu usprawiedliwiała to krótkim zwrotem: Ronaldo jest skrzydłowym. Utarło się, że piszą tak sfrustrowane dzieciaki, które często mają problemy z ortografią. Parodiując ich, piszemy skSZydłowy. Ot cała historia ;]
1
Jak ja tego chłopa nie znoszę. Marzę o tym, żebyśmy w końcu utarli jemu i Bayernowi nosa.
1
Haha, wracając jeszcze do meczu z Valencią. Komentatorzy Sky Sports fajnie wyśmiali tego obrońcę, który zwijał się po "uderzeniu" Neymara. Komentarz: "Don't be harsh Rob, that's real power behind that from Neymar (tłumiony śmiech)".
1
Myślałem, że już każdy tutaj wie, iż skszydłowy w przypadku CR-a jest poprawną pisownią ;]
0
You got that well right mate ;]
11
Powinno być skszydłowy Realu ;]
4
Pewnie, zjedź gościa od idiotów, bo trochę generalizuje. Wiadomo, że nie miał na myśli wszystkich ludzi na tym forum.
1
Co za mecz! Czułem, że musi wpaść coś pod koniec, dobranoc!!!!
1
No Blada Twarzy, wróć takim jakim Cię uwielbiamy!
0
A kto jest autorem tych słów? Mi to wygląda na ironię.
1
Bardzo przyjemny wywiad. Bez przesadnej wazeliny, ale dzięki redakcjo ;]
1
A to wybacz, wyglądało mi to na typowy komentarz applowca. Ale z oceną Samsunga się nie zgodzę. Korzystałem z S2, teraz mam S5 i jestem bardzo zadowolony ;]
1
Zgoda, ale chyba nie zaprzeczysz, że jedno miejsce w składzie dla tych młodzików kosztem odejścia Pedrito, to zły scenariusz. Nawet przy tylu niewiadomych.
3
Jest Sandro i Munir, wrócą Delofoue i może Tello, ja tam płakał za Pedro nie będę ;]
1
iSheep detected
0
Cieszy mnie to ;]
0
A jak wygląda dziś nasz biały arcywróg?
2
Alexis!!! Geniusz ;]