ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W dogrywce bramki na wyjeździe liczą się podwójnie? Jak PSG strzeli, to przechodzi?
1
Tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Dzięki! Ale akurat gol Chelsea :(
2
Nie przebiłem się, więc jeszcze raz. Dajcie no jakiś stream fajny, bo dopiero z pracy wróciłem ;]
1
Mój ulubiony zestaw, tylko zamiast LM - Marlboraski ;]
1
Jakiś dobry stream do Chelsea PSG?
1
Przez to, że Real jest bez formy, to bardziej boję się o klasyk. Teoretycznie wszystko przemawia za nami, więc jeżeli wynik będzie niekorzystny, to będzie (nie mam lepszego słowa) kapa.
3
10 minutowy, ale tylko bramki
0
Nie karm trolla.
1
Six feet under, the wire, sopranos.
2
Kartki u rywala poniżej. Ciekawe, czy ktoś wypadnie przed klasykiem.
7 - Sergio Ramos i Carvajal
6 - Marcelo
4 - James i Arbeloa
3 - Isco, Kroos i Cristiano
2 - Modrić, Khedira i Illarramendi
1 - Pepe, Jesé, Nacho, Varane, Benzema, Chicharito oraz Bale.
13
Przyjrzyjcie się jeszcze raz asyście Xaviego. Zanim dostał piłkę zerknął w lewo i już wiedział gdzie będzie grał. Tutaj to super widać
3
Dobrze, że z Busim jest wszystko w porządku. Nawet jak go zabraknie w klasyku. Ważne, że kontuzja jest niegroźna.
1
A To ci madridista
1
Jak to uzasadnia? ;]
8
Mecz był przesądzony po bramce na 1:0, więc niech nie szuka głupich wymówek.
10
"Występ Busquetsa w El Clásico podobno nie jest wykluczony. Jutro dokładniejsze testy". Kręcidło. Oby jutro się wszystko wyjaśniło na naszą korzyść.
1
Iván Helguera chyba ;]
2
No niestety, u nas też można było przeczytać, że Leo w wieku 27 lat już zbliża się do końca (sic!).
1
No i pięknie się dzień kończy ;]
0
Chyba sędziowie skrzywdzili białych teraz. Będzie płacz.
1
Ajajajajaja, Vietto
1
http://rivosport.net/ch2.html
2
Kojarzycie czy ktoś z Realu jest zagrożony kartkami przed klasykiem?
2
Asenjo kocham Cię
4
Proszę, Ronaldo jak chce, to się potrafi ładnie utrzymać na nogach.
1
Gooooooooooool!
1
No karny akurat tu był. Z bólem muszę przyznać :(
2
Szkoda, że Ney sobie nie postrzela z Rayo ;]
8
Według mnie najlepszym graczem młodego pokolenia jest Ney i kropka.