5

Alba mi zalazł za skórę kilka razy.

2

Ten duel chyba najfajniejszy z dotychczasowych ;]

2

Kurna, przepraszam, że akurat pod Twoim komentarzem, bo duża część użytkowników tak pisze. To tło, nie "te" tło. Te mogą być piłki, placki albo żubry. Ten, ta, to, ci, te. Jeżeli chociaż jedna osoba się nauczy, będę zadowolony ;]

2

Siiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Ależ to jest kopanina. Nie mogę z tego :D Przy takich meczach jeszcze bardziej docenia się kunszt piłkarzy Barcy.

0

No właśnie! Dzięki ;]

1

Mam zaćmę, Pepe, Ronaldo i kto jest trzeci?

2

Jeżeli chodzi o poziom meczu, jestem rozczarowany. Ostatnie klasyki nas rozpieściły. Ale za to radość z wyniku - niesamowita. Mamy wspaniałą serię. Real się na nas spiął, a my w pierwszej połowie nie graliśmy dobrej piłki. Mimo tego wygraliśmy, a po drugim golu zaczęliśmy dominować. Wisienką byłaby bramka Lio, ale co się odwlecze...

2

Nie no, ja bym mu oddał swojego ostatniego marlborasa nawet.

2

Stres! Niech już włączą jakieś studio.

2

Haha, magia, futbol i wystarczy ;]

5

Jak ktoś ma dzieci albo młodsze rodzeństwo, to podsyłam piosenkę, którą mi pokazał kumpel z pracy. Jego maluch podobno to uwielbia ;]

1

Ciary mnie przeszły, powaga.

2

Messigician went nuts ;]

1

Jasna sprawa, po prostu byłem ciekaw opinii "ekspertów" z tvp ;]

0

Albo że prasa i kibice to chorągiewki i wcale nie był w tak słabej formie jak wszyscy mówili.

1

Zaklinają rzeczywistość i czepiają się niewykorzystanych setek. Już wiedzą, że drugi raz nie będzie takiej nieskuteczności ;]

1

Oglądałem na Canal + i jestem ciekawy jak wypadł komentarz i studio w TVP ;]

5

Bingo, zabieram się do sprzątania ;]

2

Matko, odpaliłem Fifę. Pierwszy mecz 5:0, drugi 3:2 po dogrywce. Już wszystkiego się chwytam, żeby czas zleciał ;]

1

Może nie otwieram jeszcze piwka jak niektórzy poniżej, ale jaram faję za fają. Ileż można czekać?!

5

O kurna, nie spodziewałem się, że z taką pewnością dopiszesz nam 3 punkty. Też w to wierzę, ale chyba nigdy nie byłem pewien przed klasykiem.

1

Dzięki, w sumie na naszej stronie jest cały czas relacja na żywo. Zabieram się do czytania ;]

1

Jak tam druga połowa? Nie mam jak oglądać ;]

1

Ale ból kibiców Chelsea:
"Kacper Budyń Ponton Kolibabski Marcin Karwot dobrze to podsumował. Nawet jeśli Chelsea miało przewagę domu, która może być uznana z przewagę iluzoryczną(nie ma żadnych konkretnych dowodów, że jest to przewaga), PSG miał przewagę realną, gdzie mieli półgodziny więcej czasu w którym jedna bramka jest liczona podwójnie. Chelsea takiego czasu została pozbawiona, bo miała przewagę swojego stadionu, która nie jest przeliczalna na coś konkretnego. Dogrywka powinna być z tego wyłączona."

1

Wywiad Muła: Mówi, że musi przedyskutować z zawodnikami, to co się stało. "Prawdopodobnie czuliśmy jeszcze większą presją wygranej, grając z przewagą. Mam wrażenie, że psychologicznie nie sprostaliśmy." Rzucił coś o tym, że PSG było silniejsze, ale umknęło mi całe zdanie. "Zasłużyli na wygraną".

1

Muł udziela wywiadu. Zaraz wam przytoczę kilka zdań.

2

Carragher właśnie mówi, że liga angielska jest "miles away" od najlepszych drużyn. Że skoro ich najlepsza drużyna odpada, to coś znaczy. Dobrze, że ktoś potrafi to przyznać. Ale polscy fani i tak będą mówić, że PL najlepsza, a hiszpańska to aktorzy.

1

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?