ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis, Pedro > Muller, Van Persie (wiem, że mają inną specyfikę gry).
0
Żeby tylko im się nie zachciało sprzedawać Alexisa.
0
Nie ja chciałem oceniać Marka, to tylko takie luźne przemyślenia co do motywów Taty ;]
0
Może irytujące to złe słowo, chodziło mi o to, że każdy z wymienionych zawodników mógłby grać i zawsze ktoś będzie pokrzywdzony.
0
Przepraszam, ale bynajmniej to nie przynajmniej. A co do Bartry, myślę, że po ostatnim meczu Tata chce postawić na doświadczenie, by uniknąć głupich błędów. Ten mecz to nie jest proste starcie, bo na piłkarzach i trenerze jest ogromna presja.
0
To nasze bogactwo w pomocy jest irytujące, magik Iniesta na ławie, no ale przecież nie Cesc, każdy wie dlaczego. Xavi z kolei to gwarancja bezpieczeństwa, więc też nie sposób go dzisiaj posadzić.
0
O tak panie Syd Barrett ;] Chcę zobaczyć dzisiaj magię i grad goli na poprawę humoru.
0
Don, Neymar, po którymś z pierwszych treningów z Barcą, powiedział, że duże wrażenie wywarł na nim nie kto inny jak Pedrito ;]
0
Nein, nein, nein!
0
Bardzo mi się podoba ten rozkład jazdy, dawno nie było szansy na tyle treningów z rzędu. Jedyny minus jest taki, że trzeba czekać aż do niedzieli. A przyzwyczaiłem się do oglądania Barcy dwa razy w tygodniu. Niech już ten tydzień zleci!
0
Dorzucę jeszcze jedno, można być niezadowolonym, ale psioczenie na Martino za wystawiony skład, gdzie przed meczem można było zauważyć lawinę pochwalnych komentarzy za tenże jest trochę śmieszne. To jest właśnie nieprzewidywalność piłki nożnej, jakkolwiek banalnie to zabrzmi.
0
Chciałem tylko napisać, że jest mi k*rwa smutno po dzisiejszym meczu, ale wierzę, że to już naprawdę ostatni raz w tym sezonie. Nie chcę zabrzmieć tak, jakbym pisał pod publikę, ale trzymam kciuki z całych sił za naszą drużynę, jeszcze będą błyszczeć. Dobranoc i nie skreślajcie ich za szybko, jeszcze się będziemy cieszyć.
0
Czyta się o tych wynikach, porażka, remis, porażka, remis i myśli się, ileż można?! To musi się dzisiaj skończyć i chyba jest na to najlepszy moment.
0
A ten dalej swoje, tylko w łagodniejszych słowach. Cały czas myśli, że przegrał przez sędziego. Karny był, ręka i prawidłowy gol być powinny. Nie przegadasz!
0
"używajmy" nie "niech używa" miało być, już nie śmiecę ;]
0
dopuszczalne, ale bardzo potoczne, w książce z formą "meczy" się nie spotkasz, więc jeżeli chcemy się wyrażać/pisać ładną polszczyzną, niech używa formy "meczów". Podobnie jak tę bramkę zamiast tą bramkę. Mam nadzieję, że po krótkim pobycie na tym forum, nie załapię bana za offtop ;] Napiszę zatem coś na temat. Jak wiele osób tutaj, uważam, że Pelle powinien brać przykład z Yaya Toure i nie płakać, bo mogło się skończyć gorzej dla City, koniec kropka.
0
Żaden ze mnie taktyk i znawca, ale wydaje się, że kluczowe będzie pierwsze 15/20 min. Zakładając oczywiście, że tak będzie, Barca musi ze spokojem przyjąć pierwszy napór, nie pogubić się, jak to bywało w niektórych słabszych meczach w tym sezonie. Jeżeli chłopaki przyjmą to ze spokojem, to potem powinno się ułożyć, a jeżeli na początku wpadnie jakaś kontra, to już w ogóle będzie pięknie ;]
0
Z ManU graliśmy już nie raz. Chciałbym zobaczyć jak Barca poradziłaby sobie właśnie z Borussią. Myślę, że byłoby ciekawe widowisko zakończone wyraźnym zwycięstwem Blaugrany. Potem to już Chelsea i Bayern. Z Realem to się nagramy w lidze i Pucharze Króla.
0
skończyło się na Sports Pubie ;]
0
Witam wszystkich, przeglądam to forum od jakiegoś czasu, a 2 dni temu się zarejestrowałem, żeby zapytać, gdzie w Katowicach można obejrzeć Ligę Mistrzów, nie wziąłem poprawki na to, że dopiero po dwóch dniach można pisać komentarze ;] Co do wczorajszego meczu, wczoraj miałem wątpliwości co do karnego, ale po przeczytaniu zasad, już nie mam. Co więcej, nikt mieć nie powinien, a tym co mają jeszcze jakieś wątpliwości, polecam obejrzeć mecz z angielskim komentarzem na matchhighlight. Teraz tylko ze spokojem pozostaje czekać na rewanż.