0

Fabs, po co w ogóle odpowiadasz? Przecież on się wtedy cieszy.

0

Nikt nie powinien nikogo deptać po głowię, ale wierzę, że Busi nie zrobił tego celowo, a nawiasem mówiąc to Pepe niech się lepiej na temat sportowej rywalizacji nie wypowiada.

0

Niepokojące jest to, że mimo, iż La Masia może być przykładem i daje dzieciakom wiele dobrego, to twardogłowi z FIFA mogą mieć na to wyjeb... bo przepisy to przepisy. Oby byli bardziej elastyczni, żeby ten czarny scenariusz się nie spełnił.

0

Ale chodzi o to z kim gra i jakie emocje będą w danym meczu. Nasza ćwiartka jest dużo ciekawsza.

0

Czy na pewno zagrał lepiej, czy może po prostu końcowy rezultat był lepszy? ;]

0

Co za bzdet, przecież obiektywnie mecz Barcy z Atleti to dużo bardziej emocjonujące i ładniejsze dla oka widowisko.

0

Wiecie co, pewnie, że to jest sprawa drugo, a może i trzeciorzędna, ale szkoda, że ten mecz nie był dostępny dla szerszej rzeszy odbiorców. Może do części z nich dotarłoby, że Barca ciągle gra najładniejszy futbol na świecie. A co do rewanżu, wygramy to i basta!

0

Dorzuciłbym tu Cesca i Busiego ;]

0

Muszę przyznać - dałem się nabrać!

0

O shit, na początku myślałem, że to tylko mój avatar. Mam nadzieję, że to tylko pierwszy kwietnia w wykonaniu redakcji.

0

Wiedziałem, że Messi ma kopyto, ale kurna chata! Chyba ma ochotę go dziś poużywać ;] https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t31.0-8/q84/s720x720/10005952_10152456417814305_7211313_o.jpg

0

One są w tym samym miejscu, ten drugi link to jest jakieś lustrzane odbicie czy coś, ktoś się bawił w edytowanie ;]

0

Ja na obu nie widzę ręki, może jestem ślepy ;]

0

Dlaczego wszyscy nie mogą się zachowywać jak David López?

0

Ależ potężny but hurt się wylewa w Internecie, nie tylko w polskim. Nie rozumiem dlaczego wszyscy się tak uwzięli na Barcę, tak jakby sędziowie w innych meczach się nie mylili. To jest mój komentarz: http://3.bp.blogspot.com/-EL4ogzs03pE/URP9IkmAceI/AAAAAAAAAhI/9yNDCRZkR5Q/s1600/2304795-good_good_let_the_butthurt_flow_through_you_1_super.jpg

0

A jakie było pytanie? Nie znam kontekstu.

0

Cholo Simeone podsumował pięknie dwóch płaczków ;]

0

Wielkie dzięki, bałem się, że Busi zrobił to specjalnie, ale tu widać, że na pewno nie. Czytałem opinie, w których mówiono, iż gdyby Sergio zrobił to przypadkowo, to na pewno zerknąłby na co nadepnął, a tego nie zrobił - guzik prawda, widać, że spojrzał pod nogi, sprawdził co się stało. Odetchnąłem!

0

Haha, przeglądałem wcześniej tylko jego filmiki na youtube. Teraz wszedłem na Twój link, a tam parodia American History X, w roli głównej Busi - śmieszne! ;]

0

Proszę bardzo

0

Nawet jeżeli był ten tyci spalony (którego według mnie nie było), to wcześniej Benzema był na dużo większym, na szczęście VV był na posterunku, ale Karim miał setę, której nie wykorzystał. Zatem niech Ramos i spółka nie płaczą, bo Barca po prostu wykorzystała swoje szanse lepiej niż Real swoje. Koniec dyskusji!

0

Mam nadzieję, że to był przypadek. Nieważne czy to Pepe, czy ktokolwiek inny. To nie przystoi. Zauważcie tylko, że Pepe się o to nie burzył, więc musiało to być naprawdę muśnięcie i liczę, że tak właśnie było.

0

Zazwyczaj gdy wypowiadam się o tym piłkarzu, piszę Cristiano Ronaldo, ale po takich wypowiedziach zasługuję na płaczącą Krystynkę, nic więcej.

0

Myślę jakby tu skomentować tę całą sytuację i przychodzi mi do głowy tylko jedno: czy oni nigdy się nie nauczą przegrywać?

0

Wyobraźcie sobie jak piłkarze muszą być nabuzowani, nie grali aż tydzień. Real mógł się skupić przez moment na Schalke, a nasi? Liczę, że przekują ten głód gry w piękne zwycięstwo!

0

a chu* mu w dup* nawet trzynastego, w piątek ;]

0

Ja bynajmniej nie odbieram mu zasług, a to, że drażni, to inna sprawa ;]

0

Z tego co pamiętam był już tekst o Rivaldo, zanim jeszcze skończył. Edit: o proszę - http://www.fcbarca.com/53156-barcelona-w-sepii-rivaldo.html

0

Powiem szczerze, indywidualne rekordy nie są tak ważne jak trofea drużynowe, ale jak Cristiano łupie te bramki, to ściskam kciuki, żeby nasz Leo na jego dwie odpowiedział czterema ;]

0

Jak można nie interesować się meczem największego rywala na tydzień przed El Classico?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?