2

Masz rację. Poza tym Alexis w reprezentacji jest liderem, ale bardziej mi chodzi o kwestionowanie jego umiejętności. Niektórzy myślą, że gdyby u nas grał Kun zamiast Alexisa, to by wszystko było super, a tak nie jest. Przynajmniej według mnie.

2

Teraz na podstawie występów na mundialu. Alexis czy Aguero, hm?

0

GOOOOOOOOOOL! Sorry, stream z tvp mam z opóźnieniem ;]

5

Nie śpię, bo mi szkoda piwa.

1

Czyli Messi się oszczędza na ligę? :( Nie rozumiem nic, dlaczego jest tak słabo?

0

O kurna, szybko.

0

Oj Szpaku, Szpaku. Czy wam też wali serce? Serio, trzymam kciuki za Leo!

0

Liverpool jest fajny, mieli Beatlesów, ale od Alexisa wara.

0

Może prawdziwego Judasza :D

31

Trzeba wziąć pod uwagę to, że Arsenal miał pierwszeństwo. Nie chcieli Cesca. Tak czy inaczej, Fabregas w Chelsea to dla mnie dramat.

0

Nigdy nie obstawiałem meczów, ale przy dokładnym typowaniu wyników chyba więcej można wygrać, czy się mylę?

0

Barca naprawiła, co Real popsuł ;] (sędziowanie swoją drogą).

0

No to koledzy, jest nas trzech ;] Szkoda, że u bukiego nie obstawiłem, byłaby kaska na piwko ;]

1

Ustawienie 3-5-8, i Paulina strzelił trzy gole ;]

0

Dziwnie i trochę smutno.

0

"(...)Luis Enrique liczy na Pedro." Kurna chata.

1

A tymczasem w La Masii

3

Fok off Van Gaal.

0

Ja mam ból głowy. Od 98 jestem za Brazylią, ale też za drużynami, w których występują gracze Barcy. W Euro nie było dylematów, wiadomo, że za Hiszpanią, ale teraz kurna. Zawsze lubiłem Brazylię, jest też Hiszpania, no i właśnie Argentyna ze względu na Leo ;]

0

Czyli odmawiasz tym ludziom człowieczeństwa. Już wiem, że tu swoim zdaniem nic nie zmienię, więc się już wycofam. Na koniec dodam tylko, że mam homoseksualne koleżanki i nie widzę nic złego w tym, że chcą się przejść ulicą, trzymając się za ręce.

1

Bo geje się pojawili rok temu i przez nich wyginiemy. Jak mnie bawią takie teorie. Wystarczy się logicznie zastanowić przez chwilę i popatrzeć na człowieka jak na człowieka. Może kiedyś zmienisz zdanie.

0

Jak można popierać lub nie popierać coś, co występuje w naturze i jest jej częścią. To tak jakby się popierało istnienie kotów, a psów już nie.

0

Na pewno nie do nas.

0

Naprawdę mam tłumaczyć o co mi chodziło?

0

Koke lubi posiadanie. To wiemy jakie jutro będą okładki Mundo i Sportu ;]

1

Ze wskazaniem na mur ;]

1

Nawet jeśli by był, to nikogo to nie powinno obchodzić.

0

@1899barca O którą Ci chodzi, zarzucisz linkiem? Ta od nike to geniusz, jak zwykle zresztą ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?