ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Masz rację. Poza tym Alexis w reprezentacji jest liderem, ale bardziej mi chodzi o kwestionowanie jego umiejętności. Niektórzy myślą, że gdyby u nas grał Kun zamiast Alexisa, to by wszystko było super, a tak nie jest. Przynajmniej według mnie.
2
Teraz na podstawie występów na mundialu. Alexis czy Aguero, hm?
0
GOOOOOOOOOOL! Sorry, stream z tvp mam z opóźnieniem ;]
5
Nie śpię, bo mi szkoda piwa.
1
Czyli Messi się oszczędza na ligę? :( Nie rozumiem nic, dlaczego jest tak słabo?
0
O kurna, szybko.
0
Oj Szpaku, Szpaku. Czy wam też wali serce? Serio, trzymam kciuki za Leo!
0
Liverpool jest fajny, mieli Beatlesów, ale od Alexisa wara.
0
Może prawdziwego Judasza :D
31
Trzeba wziąć pod uwagę to, że Arsenal miał pierwszeństwo. Nie chcieli Cesca. Tak czy inaczej, Fabregas w Chelsea to dla mnie dramat.
2
R4six o polityce transferowej Barcy https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10380356_481539708643028_2995858681203583005_n.jpg
0
Widzieliście nowego R4six? https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/q71/s720x720/10271375_481680388628960_9020502888480347682_o.jpg
0
Nigdy nie obstawiałem meczów, ale przy dokładnym typowaniu wyników chyba więcej można wygrać, czy się mylę?
0
Barca naprawiła, co Real popsuł ;] (sędziowanie swoją drogą).
0
No to koledzy, jest nas trzech ;] Szkoda, że u bukiego nie obstawiłem, byłaby kaska na piwko ;]
1
Ustawienie 3-5-8, i Paulina strzelił trzy gole ;]
0
Dziwnie i trochę smutno.
0
"(...)Luis Enrique liczy na Pedro." Kurna chata.
1
A tymczasem w La Masii
3
Fok off Van Gaal.
0
Ja mam ból głowy. Od 98 jestem za Brazylią, ale też za drużynami, w których występują gracze Barcy. W Euro nie było dylematów, wiadomo, że za Hiszpanią, ale teraz kurna. Zawsze lubiłem Brazylię, jest też Hiszpania, no i właśnie Argentyna ze względu na Leo ;]
0
Czyli odmawiasz tym ludziom człowieczeństwa. Już wiem, że tu swoim zdaniem nic nie zmienię, więc się już wycofam. Na koniec dodam tylko, że mam homoseksualne koleżanki i nie widzę nic złego w tym, że chcą się przejść ulicą, trzymając się za ręce.
1
Bo geje się pojawili rok temu i przez nich wyginiemy. Jak mnie bawią takie teorie. Wystarczy się logicznie zastanowić przez chwilę i popatrzeć na człowieka jak na człowieka. Może kiedyś zmienisz zdanie.
0
Jak można popierać lub nie popierać coś, co występuje w naturze i jest jej częścią. To tak jakby się popierało istnienie kotów, a psów już nie.
0
Na pewno nie do nas.
0
Naprawdę mam tłumaczyć o co mi chodziło?
0
Koke lubi posiadanie. To wiemy jakie jutro będą okładki Mundo i Sportu ;]
1
Ze wskazaniem na mur ;]
1
Nawet jeśli by był, to nikogo to nie powinno obchodzić.
0
@1899barca O którą Ci chodzi, zarzucisz linkiem? Ta od nike to geniusz, jak zwykle zresztą ;]