2

Przyznam się, że nie wiem jak gra Mathieu, ale jeżeli przyjdzie Marquinhos, to Francuz będzie rezerwowym. Na rezerwę też jest za słaby według was?

4

Tak jest, przed chwilą włączyłem streama, a tu gol Leo!

1

Zdaję sobie sprawę z tego, że Lucho może nie widzieć miejsca dla Cesca w drużynie, ale patrząc z perspektywy kibica, który w pewien sposób utożsamia się z ideami, które przyświecają Barcelonie, jest mi trochę przykro. Przecież Barca naprawdę się wyróżnia, to nie jest zwykła drużyna, pomijając sukcesy sportowe (których wszyscy pragniemy), to chcemy widzieć na boisku i poza nim rodzinę, nieprawdaż? Może się okazać, że Rakitic wpisze się w nasz skład i znów wszystko wygramy, ale nie będziecie mieli wrażenia, że może gdyby ustabilizowano Cesca i wzmocniono jego pozycję, to mogłoby to przynieść nawet lepsze skutki? A co do Chelsea, na samą myśl, że Fabregas tam zagra, szlag mnie trafia.

0

Aj, niepotrzebnie powtórzyłem Twój post, ale mi umknął. Według tegoż Tuttosportu, Juve nie zapłaci więcej niż 18 milionów. Nie ma szans, żeby Alexis przeszedł za taką kasę, nie wierzę w to.

2

Juventus offered Alexis Sanchez a 4-year contract worth 4.1M a year. Player agrees. Juventus not willing to pay more than 18M. [tuttosport] Chyba zwariowali, że Alexisa puścimy za 18. To nawet jak na nasze standardy byłaby jakaś tragedia.

0

A jeżeli ta informacja jest prawdziwa, to pewnie będziecie się cieszyć: According to Alves' entourage, he has several offers but, despite some rumours, Barcelona didn't tell him he should leave this summer [rac1]

1

Przed chwilą na pasku w orange sport przeleciała informacja: "Ivan Rakitic przejdzie do Barcelony za 15 milionów euro."

0

Tak jakby homoseksualizm był jakimkolwiek argumentem.

2

Nie chcę siana, pytasz po co miałby żartować, to odpowiadam.

3

Po to, żeby zadrwić z dziennikarzy szukających sensacji.

0

Chciałem sformułować tego posta możliwie delikatnie, bo widziałem wśród niektórych panikę. Jak widać nie każdy ;]

0

A propos tego filmiku, który był poniżej zamieszczony. Może jestem naiwny, ale czy Pique by się śmiał mówiąc o odejściu Cesca? Może specjalnie tak powiedział, żeby dziennikarzom zrobić psikus? ;]

0

Ney nawet sędziemu założył siatę

1

Nie traktujcie wszystkiego tak serio. Wiadomości jest bez liku. Przed sekundą na goal.com trafiłem na "Manchester City to make opening €37m bid in battle for Fabregas". Czyli już więcej niż Barca rzekomo oczekuje. Gadamy, że zarząd be, a są informacje, że to Cesc zdecydował się odejść. Za dużo sprzecznych wiadomości. Ja osobiście mam nadzieję, że jednak zostanie i będzie grał regularnie. Jeżeli sam będzie chciał odejść, to mam nadzieję, że 36 czy 37 milionów ojro to suma, od której zaczną się negocjacje, a skończą powyżej 40 i to grubo.

0

Haha, fajny filmik. Prowadzący przypomina mi troszkę Mameda ;]

0

To powinno nam uzmysłowić, jak bardzo wiarygodne są newsy Sportu i Mundo. Chelsea, really?

3

Według mnie sprzedaż Cesca jest co najmniej nierozsądna.

0

Ale głupek ze mnie, w ogóle nie pomyślałem o takiej oczywistości ;]

1

Czy ja wiem, w lidze dwa razy patent im nie pomógł przecież.

0

Narodowość można zdefiniować tylko w jeden sposób. Tobie chyba chodzi o obywatelstwo. Edit: Żeby uniknąć jakichś kłótni, nie chcę się czepiać słówek, piszę tylko jak mi się wydaje ;]

1

Wszyscy podchodzimy emocjonalnie do przyszłego sezonu, a że zarząd nas nie rozpieszczał pod względem transferów, obawy niektórych są uzasadnione. Ja myślę, że możemy jednak trochę wyluzować, to że są plotki o Mathieu, nie znaczy, że wyląduje on u nas, a niektórzy już przesądzili, że zarząd zrezygnował z Benatii. Plotki to plotki, będzie czas na osądzanie po podpisanych umowach. Ja jestem niepoprawnym optymistą i wierzę, że będzie dobrze.

0

Przeczytałem i trudno mi się nie zgodzić ;]

8

Zobaczycie jak ładnie się nam odwdzięczy, grunt to zaufanie do niego i może trochę więcej swobody czasem? Ja wierzę w tego chłopaka!

0

hahaha, dałbym Ci "lajka", ale jeszcze nie mogę, więc napiszę - bardzo zabawny obrazek!

0

Jeżeli to tylko prawda, będzie radość!

0

Chodzi Ci o to? http://moje.fcb24.com/news/bartomeu--alexis-nie-odejdzie/ Ten news był rok temu, jak jest coś nowego to dawaj linka, odetchnę ;]

0

Do boju Hodor!

0

No i git ;]

1

Czy tobie czasem Zubi sufit na łeb się nie spadł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?