1

Zagraniczne piszą to samo, co nie zmienia faktu, że to nic pewnego.

0

"który po sześciu treningach przerwy wznowił treningi z drużyną" to żadna złośliwość, poprawcie sobie zanim pojawi się 30 komentarzy o tym małym błędzie ;]

0

Jeżeli piłkarz robiłby różnicę, to raczej nie byłby przepłacony (oczywiście generalizuję). A sprzedanie go do klubu, gdzie mógłby się rozwijać byłoby w interesie Cristiana i byłoby zgodne z "més que un club", ale na finanse niestety też trzeba patrzeć ;]

0

Gdzieś czytałem, że Thibaut to zdementował, ale już się gubię w tych newsach ;]

1

Tak sobie myślę, że nawet jeżeli jest wart te 10 mln, to w naszym interesie jest, żeby zainteresowany nim klub przepłacił. Jak już mamy go sprzedać, to trzeba spróbować zyskać jak najwięcej, nie? ;]

0

W jedenastce tego sezonu La Ligi, według portalu z linka poniżej, z Barcy jest tylko Leo - na początku się trochę zdziwiłem, bo jakże to, ale jak się przejrzy te nazwiska, to czy kogoś z naszych byście tam jeszcze umieścili? http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2014/05/05/4795664/la-liga-team-of-the-season-messi-ronaldo-diego-costa-lead?ICID=CP_125

0

0

Mi zapadł w pamięci ten pogrom w meczu Holandia Jugosławia, choć miałem 10 lat tylko. Chyba przez ten mecz Kluivert dostał nagrodę fair play turnieju. Nie pamiętam dokładnego wyniku, ale było jakieś 5:0 albo 6:1.

0

Hahaha, piękne ;]

0

No wreszcie!

0

Dlaczego, dlaczego on nie strzelał?!

0

co to było? ; o

1

Ja wierzę (może naiwnie), że w przyszłym sezonie chłopaki wrócą silniejsi i będziemy się tu wszyscy cieszyć.

0

Bardzo często użytkownicy w trudnych momentach zamieszczają tutaj filmik Guardiola System ku pokrzepieniu serc. I fajnie, ale gdyby ktoś chciał coś nowego, to trafiłem dziś na FC Barcelona - Football from another Universe, poprawia humor

0

Oby jak najszybciej, szacunek szacunkiem, ale Barca mnie rozpieściła i chcę jak najszybciej cieszyć się z jej rekordów i z rekordów Leo rzecz jasna!

0

Wiki podaje: Cristiano 67 w 106 meczach, Leo 67 w 86. Na małą pociechę ta druga statystyka ;]

2

Masz rację, taki przypięty temat byłby lepszy.

7

Popieram pomysły utworzenia jakiegoś shoutboxa do komentowania bieżących spraw (choć z tego może się zrobić też po prostu śmietnik) lub tak jak wspomniał kolega matkep, tematu dotyczącego Ligi Mistrzów. Ale póki co napiszę tutaj, bo w tym temacie jest was najwięcej. Szanowny pan nieśmieszny Jarosław Kuźniar, którego miałem nieprzyjemność oglądać przed chwilą do śniadania okazał się jednym z bardziej irytujących hala dzieci (co potwierdza, że wiek tutaj nie ma znaczenia). Jego tekst o tym, że na porażkę Guardioli czas najwyższy i tak bardzo "dowcipne" pytanie do redaktorki nsport: "możesz powtórzyć, czyj rekord pobił Cristiano? Żenująco nieśmieszne i irytujące. Musiałem się tym gdzieś podzielić, bo mnie chłop wnerwił z rana ;]

0

W zasadzie, to nie jest zbyt istotne ;]

0

A Messi nie jadł przypadkiem przed City?

0

Ja go nazywam zwykle świniotygrysem.

0

Trafne spostrzeżenie

0

Wygraną Atletico!

0

Zgadza się, ale write the future była lepsza ;]

4

Ja się cieszę. To pokazuje, że nie ma i nie będzie drugiej Barcy. I w ustach(klawiaturze) kibica Barcy może to zabrzmieć dziwnie, ale cieszę się, że Real miażdży Bayern. Czuję satysfakcję, bo my potrafiliśmy ich dwa razy ograć w tym sezonie, a mieliśmy swoje problemy kadrowe i mentalne.

0

Może będzie 7UP w drugą stronę ;]

0

Ale Ronaldo by nie był sobą, gdyby bardziej cieszył się ze swojego rekordu niż z bramki dla drużyny ;]

0

Nie szkodzi, w sumie to było wiadome przed walką ;]

0

Najgorsze jest to, że ja już też się zdążyłem o tym przekonać już wcześniej. Widać nie uczę się na błędach ;]

0

Masz jeszcze? ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?