ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zagraniczne piszą to samo, co nie zmienia faktu, że to nic pewnego.
0
"który po sześciu treningach przerwy wznowił treningi z drużyną" to żadna złośliwość, poprawcie sobie zanim pojawi się 30 komentarzy o tym małym błędzie ;]
0
Jeżeli piłkarz robiłby różnicę, to raczej nie byłby przepłacony (oczywiście generalizuję). A sprzedanie go do klubu, gdzie mógłby się rozwijać byłoby w interesie Cristiana i byłoby zgodne z "més que un club", ale na finanse niestety też trzeba patrzeć ;]
0
Gdzieś czytałem, że Thibaut to zdementował, ale już się gubię w tych newsach ;]
1
Tak sobie myślę, że nawet jeżeli jest wart te 10 mln, to w naszym interesie jest, żeby zainteresowany nim klub przepłacił. Jak już mamy go sprzedać, to trzeba spróbować zyskać jak najwięcej, nie? ;]
0
W jedenastce tego sezonu La Ligi, według portalu z linka poniżej, z Barcy jest tylko Leo - na początku się trochę zdziwiłem, bo jakże to, ale jak się przejrzy te nazwiska, to czy kogoś z naszych byście tam jeszcze umieścili? http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2014/05/05/4795664/la-liga-team-of-the-season-messi-ronaldo-diego-costa-lead?ICID=CP_125
0
A propos wzmocnień na przyszły sezon, link do wypowiedzi Laporte http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2014/05/03/4792445/laporte-rejects-bayern-and-barcelona-rumours?ICID=SP_TS_7
0
Mi zapadł w pamięci ten pogrom w meczu Holandia Jugosławia, choć miałem 10 lat tylko. Chyba przez ten mecz Kluivert dostał nagrodę fair play turnieju. Nie pamiętam dokładnego wyniku, ale było jakieś 5:0 albo 6:1.
0
Hahaha, piękne ;]
0
No wreszcie!
0
Dlaczego, dlaczego on nie strzelał?!
0
co to było? ; o
1
Ja wierzę (może naiwnie), że w przyszłym sezonie chłopaki wrócą silniejsi i będziemy się tu wszyscy cieszyć.
0
Bardzo często użytkownicy w trudnych momentach zamieszczają tutaj filmik Guardiola System ku pokrzepieniu serc. I fajnie, ale gdyby ktoś chciał coś nowego, to trafiłem dziś na FC Barcelona - Football from another Universe, poprawia humor
0
Oby jak najszybciej, szacunek szacunkiem, ale Barca mnie rozpieściła i chcę jak najszybciej cieszyć się z jej rekordów i z rekordów Leo rzecz jasna!
0
Wiki podaje: Cristiano 67 w 106 meczach, Leo 67 w 86. Na małą pociechę ta druga statystyka ;]
2
Masz rację, taki przypięty temat byłby lepszy.
7
Popieram pomysły utworzenia jakiegoś shoutboxa do komentowania bieżących spraw (choć z tego może się zrobić też po prostu śmietnik) lub tak jak wspomniał kolega matkep, tematu dotyczącego Ligi Mistrzów. Ale póki co napiszę tutaj, bo w tym temacie jest was najwięcej. Szanowny pan nieśmieszny Jarosław Kuźniar, którego miałem nieprzyjemność oglądać przed chwilą do śniadania okazał się jednym z bardziej irytujących hala dzieci (co potwierdza, że wiek tutaj nie ma znaczenia). Jego tekst o tym, że na porażkę Guardioli czas najwyższy i tak bardzo "dowcipne" pytanie do redaktorki nsport: "możesz powtórzyć, czyj rekord pobił Cristiano? Żenująco nieśmieszne i irytujące. Musiałem się tym gdzieś podzielić, bo mnie chłop wnerwił z rana ;]
0
W zasadzie, to nie jest zbyt istotne ;]
0
A Messi nie jadł przypadkiem przed City?
0
Ja go nazywam zwykle świniotygrysem.
0
Trafne spostrzeżenie
0
Wygraną Atletico!
0
Zgadza się, ale write the future była lepsza ;]
4
Ja się cieszę. To pokazuje, że nie ma i nie będzie drugiej Barcy. I w ustach(klawiaturze) kibica Barcy może to zabrzmieć dziwnie, ale cieszę się, że Real miażdży Bayern. Czuję satysfakcję, bo my potrafiliśmy ich dwa razy ograć w tym sezonie, a mieliśmy swoje problemy kadrowe i mentalne.
0
Może będzie 7UP w drugą stronę ;]
0
Ale Ronaldo by nie był sobą, gdyby bardziej cieszył się ze swojego rekordu niż z bramki dla drużyny ;]
0
Nie szkodzi, w sumie to było wiadome przed walką ;]
0
Najgorsze jest to, że ja już też się zdążyłem o tym przekonać już wcześniej. Widać nie uczę się na błędach ;]
0
Masz jeszcze? ;]