0

Jak ktoś pajacuje, to czemu go nie nazwać pajacem? ;] Może być przy tym wielkim grajkiem. No i wiadomo, że od kilku lat na przemian obrywa się Lio i Cristiano ze względu na popularność Barcy i Realu. Niektóre komentarze są poniżej krytyki, to fakt, ale nie widzę niczego przesadnie złego w docinkach (względnie kulturalnych i popartych prawdą) pod adresem Cristiano na naszej stronie. W końcu to jest nasz wróg! :D

0

Nie da się mieć wszystkich. Ja tam się cieszę, wolę, żebyśmy wprowadzali naszych wychowanków, a nie tworzyli drużynę z samych transferów.

0

Dobry czy nie, nieważne. Jego cieszynki są po prostu słabe. Nikt w miarę ogarnięty nie kwestionuje jego umiejętności, ale trudno nie zauważyć jego pozapiłkarskich przywar.

0

Typowy Cristiano ;]

0

Nie dali rady czysto zatrzymać Ronaldo ;|Oglądam 30 sekund i chyba zaraz wyłączę dźwięk.

0

Ale śmieszkują ;]

1

Jumanji, takie wesołe kino. Dobrze wspominam ten film, ale Robina ceniłem dzięki rolom w Good Morning Vietnam, Awakenings, Świat według Garpa czy perełce z mojego dzieciństwa - Hook!

2

Przepraszam, ale nie mogę wymyślić skąd Ci się wzięło CH w słowie "hejt".

1

Może nie debilem, ale na pewno nas nie docenia po prostu i nie zdaje sobie sprawy z klasy np. Ivana.

0

Wiesz, że ja tylko cytowałem redakcję ManU? ;]

0

i druga jego część
W pomocy rzecz jasna tercet egzotyczny: Busquets, Xavi, Iniesta. Pierwszy jest defensywnym pomocnikiem jakich coraz mniej w Europie, a w dodatku Enrique woli tam mieć piłkarza o wiele szybszego. Xavi ma 34 lata i pozytywny wpływ na grę drużyny bliski zeru. Jedynie Andres umiejętnie ustawiony na boisku może jeszcze eksplodować. A dalej? Niewypał Song, młodziki typu Deulofeu, Halilovic, Sergi Roberto, dobry ale nie wybitny Rakitic i wciąż trzymający formę Mascherano. Patrząc na to jaką linię pomocy miała Barcelona te 5 lat temu, a jaką ma teraz - można załamać ręce.

Jeśli Królewskim dopisze zdrowie to bardzo szybko poznamy nowego mistrza Hiszpanii w tym sezonie. W porównaniu do Barcy - Real ma pakę marzenie, zresztą, można to porównanie nawiązać do niemal każdego europejskiego klubu... Przed Enrique niesamowicie trudne zadanie i szczerze wątpię by ów menedżer dał radę odbudować tę drużynę. Patrząc po transferach, po zabieraniu się do modelowania składu "od d... strony" i po tym, że na Suareza będą musieli długo poczekać - to będzie orka na ugorze...

2

Komentarz redakcji, nie jest złośliwy, ale jakże oddalony od tego o czym my tu sobie piszemy. Widać, że nie do końca zna nasz zespół ;] O to ów komentarz: Jeśli Enrique chce ratować gasnącą z minuty na minutę defensywę Barcelony Mathieu i Vermaelenem to białe chusteczki mogą pojawić się na Camp Nou o wiele prędzej niż w przypadku miłościwie panującego tam niegdyś van Gaala.

Barcelona podążyła w dziwnym nieco kierunku za mocno zamykając się we własnej strukturze. Dlatego nie poradził tam sobie skonfliktowany z Guardiolą Ibra, dlatego ludzie związani z zespołem byli głusi na to, że czasy Xaviego i Iniesty mijają, że granie tylko na Messiego musi prędzej czy później skończyć się tak jak skończyło się rok temu w ich podwójnej batalii z Bayernem.

Kupno Suareza to jedno, ale coraz gorsza linia obrony - drugie. Nie sądzę by wspomniani gracze mogli stanowić o sile Dumy Katalonii. Zębaty oczywiście rozbije tę ligę, ale team buduje się od tyłu. Coraz starszy Alves, popadający w przeciętność Pique, a teraz jeszcze szklany i lepszy z przodu niż z tyłu Verma oraz 31-letni Jeremy...

W idiotyczny sposób oddali Thiago, opchnęli mistrza asyst Fabregasa, sprzedali robiącego grę na prawej flance Alexisa. Patrzę teraz na kadrę Barcy i poza magicznym atakiem nie widzę tam nic specjalnego. O miejsce w bramce powalczą Ter Stegen z Claudio Bravo - no OK.
O defensywie wspominałem, a będzie uzupełniona takimi tuzami jak wciąż biegnący za Bale\'m Bartra, Adriano Correia Claro czy Martin Montoya. Marnie to widzę.

0

Szukam transmisji z ostatniego meczu z angielskim komentarzem. Jak na razie trafiam na francuski wszędzie. Pomógłby ktoś? ;]

0

Ja tam osobiście nie mam nic do tego, żeby Madridistas się tu udzielali, to dodaje pikanterii ;] Byle bez jakichś infantylnych zaczepek. Gro osób stąd wchodzi na fioletową i pewnie też się tam udziela ;]

12

Haha, to ćwiczenie z żonglerką i trafianiem do kosza. Masche i Dani się męczą, a Lio idzie sobie z piłą - like a bałs ;]

0

Ja jestem w robocie i też nie obejrzę :(

0

Xavi gra jednak trochę bezpieczniej. Puyol to był wariat ;]

0

A fajki teraz drogie :( 13.90 miękka paczka marlborasów.

0

Tutaj muszę Ci wierzyć, bo po prostu nie wiem, czy kogoś kiedyś zawiesili ;] Ale przypuśćmy, że chłop kogoś opluł trzy razy. Ciekawe jak by wtedy taka FIFA zareagowała.

0

A jakby kogoś opluł? To też nie jest niebezpieczne. Jasne, że chcę, by mu tę karę zmniejszono, ale Twój argument do mnie nie trafia.

0

Taki mały offtop. Czytam sobie teraz goal.com i w komentarzach zagraniczni kibice Arsenalu jarają się Alexisem, że hej! Jeden napisał, że to będzie ich nowy Henry. Dodam jeszcze link do artykułu o Xavim http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2014/08/05/5008211/where-does-xavi-rank-among-the-greatest-centre-midfielders?ICID=HP_FT_13

1

Zgłupiałem. Jak były newsy o Belgu, to większość komentarzy traktowała o tym, jak to Vermaelen jest lepszy. W tym temacie jest zgoła inaczej. To jak to jest? ;]

0

Jak oglądam boks, to najczęściej wytatuowany dostaje wp* ;]

10

Szkoda, że nie ma starych komentarzy ;]

0

Ale młodych i utalentowanych już mamy (Adama, Deulofeu).

0

Myślę, że nie chodziło mu o Twoje środki do życia ;)

0

O tej reklamie z Cristiano już od rana tu głośno, ale ja w podobnych znalazłem to -

Przewińcie sobie do 2.05 i poczekajcie kilkanaście sekund ;]

0

Z jednej strony fajnie, ale z drugiej to lepiej, żeby u nas grała najlepsza ;]

0

wolelibyście* ;)

1

Ćwiczą mięśnie twarzy ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?