1

Bardziej niż strzał przyda nam się jego fizyczność w środku pola. Wygrywanie przebitek i przypadkowych pojedynków główkowych.

1

Ale penaldo czy też divenaldo to nie obrażanie, a raczej piętnowanie pewnego zachowania. To jest oczywiście moja opinia.

2

Ja bym chyba wolał Bartre od Pique ze względu na szybkość i zwrotność. Tak, wiem, że biegł za Balem, ale mimo wszystko ;]

2

Not sure if Penaldo or Divenaldo. Nie zasłużył sobie na mój szacunek ;] Poza tym jest różnica między nabijaniem się z czyjegoś wzrostu a nabijaniem się z tego, co ktoś notorycznie robi.

0

W końcu może trafią ;]

1

opsajd i gol, strzelam gola ;]

1

-Why mr Pink?
-Cause you're a faggot.

Albo jakoś tak to leciało ;]

5

Spodoba Ci się zatem ta oldschoolowa reklama nike -

1

Jak ja skopiuje ten link i otwieram, to pokazuje się zdjęcie. A przez speedyshare? http://speedy.sh/vhSVQ/10711044-1179832735390274-511261711875172717-n.jpg (klikasz slow download). Że też podzielenie się fotką może sprawić tyle kłopotów ;]

1

Wiem co niektórzy myślą o czytaniu komentarzy na fioletowej, ale po naszym przegranym meczu nie mogłem się powstrzymać. Jedna z perełek: "to czy suárez byl dobrym transferem to sie dopiero okaze a reszta transferow jak widac nietrafiona. gdyby wczoraj zamiast cavaniego gral ibra to tam by bylo 8-2 a nie 3-2. psg wcale nie jest jakims super klasowym zespolem a mimo to kreowali duzo wiecej sytuacji niz Barça. Real ich zmiazdzy co do tego nie ma zadnych watpliwosci przypominam ze Ronaldo to nie Cavani ".

1

Pozwolę sobie wkleić mój komentarz z rana: Słuchajcie, uważam, że na razie nie ma co płakać. OK, przegraliśmy na wyjeździe z nieźle grającym psg, ale mieliśmy swoje okazje, brakło skuteczności, ale na pewno nie zaangażowania. Wyjątkowo głupio traciliśmy wczoraj piłkę, ale z meczu na mecz pewność i zgranie nowych, będzie rosło. Andres jest daleki od swojej najlepszej dyspozycji, a nie muszę chyba mówić jak jest ważny. Ta drużyna ma potencjał na ogrywanie takich psg bez problemu.

1

Jak ja dawno nie słyszałem/czytałem tego zwrotu!

1

W innym temacie też właśnie o tym pisałem i zawsze fajnie znaleźć podobną opinię. Zazwyczaj po przegranej mam zepsuty humor, a po wczoraj wręcz przeciwnie. Widziałem w tej drużynie zalążek czegoś naprawdę dużego ;]

1

Messi to wczoraj był normalny (czyli stratosferyczny). Nikt jeszcze długo się nawet nie zbliży do naszego geniusza.

1

Mam dokładnie to samo, lepiej bym tego nie ujął ;]

1

Słuchajcie, uważam, że na razie nie ma co płakać. OK, przegraliśmy na wyjeździe z nieźle grającym psg, ale mieliśmy swoje okazje, brakło skuteczności, ale na pewno nie zaangażowania. Wyjątkowo głupio traciliśmy wczoraj piłkę, ale z meczu na mecz pewność i zgranie nowych, będzie rosło. Andres jest daleki od swojej najlepszej dyspozycji, a nie muszę chyba mówić jak jest ważny. Ta drużyna ma potencjał na ogrywanie takich psg bez problemu.

2

O, dzięki! Zapomniałem o tym kanale ;] Chyba przez noc się coś zmieniło, bo jest polski komentarz, ale i tak dzięki ;]

2

Troszkę się naszukałem, bo FCB HD World jeszcze nie dodał skrótów, ale ieraHDTV już tak. Dość obszerny skrót z angielskim komentarzem -

Ok, może przesadziłem z tym obszernym, są tylko bramki, ale za to z komentarzem Raya ;]

0

Wszystko ok, poza kartą graficzną niestety. Mobilna 740 może być trochę za słaba.

0

Ja mam zamiar kupić i Fifę i pada z Microsoftu do kompa, problem solved ;] A co do podzespołów, to myślę, że skoro gtx 660 pociągnął bez problemu AC4, to i z fifą sobie da radę ;]

0

Z Apoelem był bardzo przemeblowany skład, więc nie brałem tego pod uwagę. Pod względem zaangażowania, to nasz ostatni mecz był najsłabszy, ale mam nadzieję, że będzie to jeden z niewielu.

0

Najadłem się strachu wtedy ;]

1

To był tylko jeden mecz, słaby strasznie, ale tylko jeden. Poczekajmy do soboty, zobaczymy, czy będzie podobnie.

0

YouTube, na kanale FC Barcelona

0

Don, nie wiem czy mi się coś ubzdurało, ale czy nie byłeś przeciwnikiem powtórek i zmieniłeś zdanie? Popraw mnie, bo może coś przekręcam ;]

2

Mówienie, że CR jest o 2 poziomy wyżej, to już trolling ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?