ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardziej niż strzał przyda nam się jego fizyczność w środku pola. Wygrywanie przebitek i przypadkowych pojedynków główkowych.
1
Ale penaldo czy też divenaldo to nie obrażanie, a raczej piętnowanie pewnego zachowania. To jest oczywiście moja opinia.
2
Ja bym chyba wolał Bartre od Pique ze względu na szybkość i zwrotność. Tak, wiem, że biegł za Balem, ale mimo wszystko ;]
2
Not sure if Penaldo or Divenaldo. Nie zasłużył sobie na mój szacunek ;] Poza tym jest różnica między nabijaniem się z czyjegoś wzrostu a nabijaniem się z tego, co ktoś notorycznie robi.
0
W końcu może trafią ;]
1
opsajd i gol, strzelam gola ;]
1
-Why mr Pink?
-Cause you're a faggot.
Albo jakoś tak to leciało ;]
5
Spodoba Ci się zatem ta oldschoolowa reklama nike -
1
Jak ja skopiuje ten link i otwieram, to pokazuje się zdjęcie. A przez speedyshare? http://speedy.sh/vhSVQ/10711044-1179832735390274-511261711875172717-n.jpg (klikasz slow download). Że też podzielenie się fotką może sprawić tyle kłopotów ;]
1
6 złotych piłek na jednym zdjęciu, kto to może być? https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/s720x720/10711044_1179832735390274_511261711875172717_n.jpg?oh=ae20f23575ad70c452ce5c4ac24b13d3&oe=54B8D189&__gda__=1418163311_fd6491845ccf07be98e36aef644cf162
2
A pamiętasz taki serial z lat 90'? https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/s720x720/1010815_1179874915386056_9084936867896843637_n.jpg?oh=74b89a1deea1a86689dcb06c1d03e7ec&oe=54C95D3A&__gda__=1421662428_44943e4918f87865c5983b2a5d001f3a
1
Wiem co niektórzy myślą o czytaniu komentarzy na fioletowej, ale po naszym przegranym meczu nie mogłem się powstrzymać. Jedna z perełek: "to czy suárez byl dobrym transferem to sie dopiero okaze a reszta transferow jak widac nietrafiona. gdyby wczoraj zamiast cavaniego gral ibra to tam by bylo 8-2 a nie 3-2. psg wcale nie jest jakims super klasowym zespolem a mimo to kreowali duzo wiecej sytuacji niz Barça. Real ich zmiazdzy co do tego nie ma zadnych watpliwosci przypominam ze Ronaldo to nie Cavani ".
1
Pozwolę sobie wkleić mój komentarz z rana: Słuchajcie, uważam, że na razie nie ma co płakać. OK, przegraliśmy na wyjeździe z nieźle grającym psg, ale mieliśmy swoje okazje, brakło skuteczności, ale na pewno nie zaangażowania. Wyjątkowo głupio traciliśmy wczoraj piłkę, ale z meczu na mecz pewność i zgranie nowych, będzie rosło. Andres jest daleki od swojej najlepszej dyspozycji, a nie muszę chyba mówić jak jest ważny. Ta drużyna ma potencjał na ogrywanie takich psg bez problemu.
1
Jak ja dawno nie słyszałem/czytałem tego zwrotu!
1
W innym temacie też właśnie o tym pisałem i zawsze fajnie znaleźć podobną opinię. Zazwyczaj po przegranej mam zepsuty humor, a po wczoraj wręcz przeciwnie. Widziałem w tej drużynie zalążek czegoś naprawdę dużego ;]
1
Messi to wczoraj był normalny (czyli stratosferyczny). Nikt jeszcze długo się nawet nie zbliży do naszego geniusza.
1
Mam dokładnie to samo, lepiej bym tego nie ujął ;]
1
Słuchajcie, uważam, że na razie nie ma co płakać. OK, przegraliśmy na wyjeździe z nieźle grającym psg, ale mieliśmy swoje okazje, brakło skuteczności, ale na pewno nie zaangażowania. Wyjątkowo głupio traciliśmy wczoraj piłkę, ale z meczu na mecz pewność i zgranie nowych, będzie rosło. Andres jest daleki od swojej najlepszej dyspozycji, a nie muszę chyba mówić jak jest ważny. Ta drużyna ma potencjał na ogrywanie takich psg bez problemu.
2
O, dzięki! Zapomniałem o tym kanale ;] Chyba przez noc się coś zmieniło, bo jest polski komentarz, ale i tak dzięki ;]
2
Troszkę się naszukałem, bo FCB HD World jeszcze nie dodał skrótów, ale ieraHDTV już tak. Dość obszerny skrót z angielskim komentarzem -
4
Trochę tak mamy teraz, nie? https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/l/t1.0-9/s720x720/10632759_616564075123179_7529977974955882121_n.png?oh=fdbc4943d6a5e0a1338b51cc4d53ac4e&oe=54D05729
0
Wszystko ok, poza kartą graficzną niestety. Mobilna 740 może być trochę za słaba.
0
Ja mam zamiar kupić i Fifę i pada z Microsoftu do kompa, problem solved ;] A co do podzespołów, to myślę, że skoro gtx 660 pociągnął bez problemu AC4, to i z fifą sobie da radę ;]
0
Z Apoelem był bardzo przemeblowany skład, więc nie brałem tego pod uwagę. Pod względem zaangażowania, to nasz ostatni mecz był najsłabszy, ale mam nadzieję, że będzie to jeden z niewielu.
0
Najadłem się strachu wtedy ;]
1
To był tylko jeden mecz, słaby strasznie, ale tylko jeden. Poczekajmy do soboty, zobaczymy, czy będzie podobnie.
0
YouTube, na kanale FC Barcelona
0
Don, nie wiem czy mi się coś ubzdurało, ale czy nie byłeś przeciwnikiem powtórek i zmieniłeś zdanie? Popraw mnie, bo może coś przekręcam ;]
0
Historia z życia Garetha: https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/s720x720/10703630_1172966622743552_2534974093098204169_n.jpg?oh=f21bc18a26fe4d4ff2acacf4bdd0fc8c&oe=54BB5E7A
2
Mówienie, że CR jest o 2 poziomy wyżej, to już trolling ;]