ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiem, że to nie jest forum słownika PWN, ale kto przeczyta będzie bogatszy o tę wiedzę. Piszemy ożeż (sic!). Też mi się to wydawało dziwne ;] http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=137
0
Będzie wszystko ładnie i pięknie, wierzę w to. Na podmęczonego przeciwnika wejdzie jeszcze Sandro i zrobi zamieszanie, taka moja wizja jutra ;]
2
Tutaj nie trzeba już nic dodawać, z przyjemnością się czyta takie rozmowy. Pozdrawiam również!
1
Ja nie miałem okazji oglądać, ale chyba chodzi o futbol totalny, prawda? Nawiązując do Twej wypowiedzi odnośnie do Gullita.
3
Każda porażka Realu to nasza radość, co Cię tak dziwi?
1
Jakieś legendy krążą ;]
4
No i pięknie, można iść spać z uśmiechem na ustach!
1
Komentarz do zmiany "better call Saul". Wielbiciele dobrych seriali zrozumieją ;]
1
Jakieś 6 pucharów miało być, czy coś :D
0
Haha, "clumsy Ramos" ;]
7
Czy Cristiano zawsze jak walnie w mur, prosi o rękę?
0
Oglądam od niedawna, angielscy komentatorzy bardzo chwalą Mandzukicia za jego grę, nie tylko za gola. Zgadzacie się?
0
Jak ktoś ogląda na kompie - stream z angielskim komentarzem ze Sky Sports http://cricfree.tv/sky-sports-5-live-stream.php
0
Ale zawias, ja tu chciałem filmik z treningu Pedro i Vermy podrzucić, a tu przecież mecz już leci od pół godziny ; o
0
Sandro mi pasuje na takiego jokera ;]
0
No ale Athletic, Sevilla, Valencia, Real Sociedad też są mocne. Myślę, że śmiało mogłyby rywalizować z wieloma angielskimi drużynami.
42
Komentarz z innej strony mi się spodobał: No Suarez, no Neymar and no Sanchez. Time for Messi to go into god mode
0
WAT? Przepraszam, musiałem ;]
0
Czemu nie? Może weźmie przykład z Ronaldinho, który chciał bardzo Messiemu pomóc.
0
Are you kidding me? :(
1
Andres w formie, chociaż może to być fake
0
Z tego co tu czytałem, to finansowe fair play nie polega na tym, że nie można wydać jakiejś konkretnej sumy, tylko o to, skąd te pieniądze się biorą. Barca ma swoje dochody i jak ktoś wcześniej wspominał, może wziąć kredyt. Nawet w felietonie jakiegoś dziennikarza Sportu bodajże była wzmianka o wykupieniu potrzebnych nam zawodników i ewentualnym wypożyczeniu. Np. Reusa do BVB. Nie wiem natomiast czy tak jest na pewno, więc nie będę się upierał. Tak czy siak jestem dobrej myśli ;]
0
Wow, tego się nie spodziewałem ; o
0
12 dni do zakazu.
3
Mogą przeznaczyć budżet transferowy z następnego okienka, bo i tak im się nie przyda ;]
1
Sziiiijeeet! Delikatnie to ująłeś ;]
0
Ej, to można go nazwać wychowankiem, czy jest raczej wychowankiem materacy? ;]
8
Skopiuję tutaj komentarz z wczoraj, jak tu nikt nie odpowie, to znaczy, że po prostu jest nieciekawy (ale pasuje do tematu) ;]
A ja się tak jeszcze zastanawiam, jakby Lio czasem przypierdzielił z daleka. Przecież on też ma kopyto, tylko z reguły minie sobie kilku gostków i delikatnie pakuje piłę przy słupku albo szuka kolegi. Chciałbym zobaczyć kiedyś taką bombę z prostego w wykonaniu Messiego, tak z czystej ciekawości. Ale pewnie się nie doczekam, bo to nie w jego stylu. Bo chyba nikt nie wierzy w to, że by nie potrafił?
0
Czasem jest ciężko, to prawda. Najgorzej z Ligą Mistrzów. Wtedy na YT kasują raz dwa i ten ktoś z FCBHDworld wrzuca jeszcze na swojej stronie fajne linki z DailyMotion np. http://fcbhdworld.blogspot.com/ Polecam jeszcze matchhighlight.com/ Tam z kolei są często całe mecze jak ktoś przegapi, a nie miał jak nagrać ;]
3
Wracając do meczu z Leon. Kanał na youtube FCBHDworld (na którym regularnie były zamieszczane obszerne skróty ligowych meczów w zeszłym sezonie) znów działa. Jest o tyle fajny, że skróty są prawie zawsze z beIN SPORT, z przyzwoitym angielskim komentarzem. Często Raya Hudsona. Jak ktoś chce sobie przypomnieć najciekawsze akcje, to proszę bardzo