1

0

O kurde, źle spojrzałem ;]

0

Jak ktoś jutro ma wolne albo po prostu później sypia, za niecałe 15 minut gra Barca B, a transmisja jest na youtube -

0

"ShrimpyPants21 września 2014, 15:20Mam nadzieję, że Ivan przylutuje dziś z daleka ;] ".Jak ktoś spotka Ivana, to niech podziękuje mu za wysłuchanie próśb ;]

0

Skłaniam się ku Twojej wersji, w innym wypadku czerwo chyba niezasłużone.

0

Andres też potrafi, któryś z nich niech lutuje ;]

0

Mam nadzieję, że Ivan przylutuje dziś z daleka ;]

1

Proszę bardzo, macie prawie godzinne podsumowanie meczów UCL z telewizji Sky Sports. Wszystko po angielsku - http://www.matchhighlight.com/latest-goals/uefa/champion-league/uefa-champions-league-matchday-1-16-sep-2014/

5

Mamy to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Tymczasem Polska kocha tie-breaki ;]

0

http://www.matchhighlight.com/ obszerne skróty i całe mecze ;]

5

Co z tego, że każdy teraz to napisze. 1:0!!!!!!!!!!!!!!

0

Tabela wygląda cudnie, gra jeszcze lepiej, co za piękna sobota! A na jednym z forów wyczytałem opinię: "dawno nie widziałem tak słabego Bayernu i Barcy". Nie wiem jak Bayern, ale nas to się powinien bać każdy!

0

Myślę, że po Lidze Światowej już ich nikt tak nie traktuje ;]

1

Drzyzga dzisiaj przechodził samego siebie ;]

0

Z doświadczenia wiem, jak trudno gra się z teoretycznie słabszym zespołem. Na lepszych się zepną, mam taką nadzieję.

0

Oby wszystko poszło dobrze, jak przeniesiemy się do Spodka, to będzie porządny doping ;]

0

Eksperci, każdy set to osobna historia. Zostawcie psioczenie na koniec meczu.

1

Całkiem dobra jakość z polskim komentarzem - http://live.drakulastream.eu/static/popups/2386831133372310.html edit: widzę, że już ktoś podał ;]

0

Już kiedyś się z kumplem z tego śmialiśmy. Szukaliśmy odpowiedników różnych sportowców i było to samo skojarzenie ;] Było tego więcej, ale kurna już nie pamiętam ;]

0

Wszystkie rodzaje gearów od Samsunga sprzedają się bardzo dobrze, więc apple musiało pójść tą drogą, żeby nie zostać jeszcze bardziej w tyle.

0

No i teraz modły, żeby grafik w pracy na październik był szczęśliwie dla mnie ułożony ;] W innym wypadku trzeba będzie ustawić nagrywanie, odciąć się od świata i obejrzeć z przesunięciem ;]

0

gtx 660 i 8 gb ramu chyba uciągną, ale kompa trzeba będzie zmienić takk czy siak dla nowego asasyna ;]

0

Będzie ciężko, ale na najniższych detalach może pociągnie.

0

Ponad 8% straty, chyba trzeba się pogodzić z porażką :(

1

Pewnie, że ktoś może kibicować Romie, ale tak próbuję sobie znaleźć choć jedną osobę wśród moich znajomych i jakoś nie mogę. Jestem przekonany, że spora ilość głosów na Tottiego i spółkę, to sprawka hala dzieci (nie mylić z kibicami Realu).

0

Jak przegramy to głosowanie, to będzie transmisja w nSport czy w ogóle nie będzie?

8

1

Wygrywamy jak na razie ;]

0

Ja tam na pewno nie będę nikogo wyzywał, ale przeróbka mi się spodobała ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?