ShrimpyPants
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tutaj w naturalnym środowisku ;] https://www.facebook.com/photo.php?fbid=388076014677061
0
O kurde, źle spojrzałem ;]
0
Jak ktoś jutro ma wolne albo po prostu później sypia, za niecałe 15 minut gra Barca B, a transmisja jest na youtube -
0
"ShrimpyPants21 września 2014, 15:20Mam nadzieję, że Ivan przylutuje dziś z daleka ;] ".Jak ktoś spotka Ivana, to niech podziękuje mu za wysłuchanie próśb ;]
0
Skłaniam się ku Twojej wersji, w innym wypadku czerwo chyba niezasłużone.
0
Andres też potrafi, któryś z nich niech lutuje ;]
0
Mam nadzieję, że Ivan przylutuje dziś z daleka ;]
1
Proszę bardzo, macie prawie godzinne podsumowanie meczów UCL z telewizji Sky Sports. Wszystko po angielsku - http://www.matchhighlight.com/latest-goals/uefa/champion-league/uefa-champions-league-matchday-1-16-sep-2014/
5
Mamy to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Tymczasem Polska kocha tie-breaki ;]
0
http://www.matchhighlight.com/ obszerne skróty i całe mecze ;]
5
Co z tego, że każdy teraz to napisze. 1:0!!!!!!!!!!!!!!
0
Tabela wygląda cudnie, gra jeszcze lepiej, co za piękna sobota! A na jednym z forów wyczytałem opinię: "dawno nie widziałem tak słabego Bayernu i Barcy". Nie wiem jak Bayern, ale nas to się powinien bać każdy!
0
Myślę, że po Lidze Światowej już ich nikt tak nie traktuje ;]
1
Drzyzga dzisiaj przechodził samego siebie ;]
0
Z doświadczenia wiem, jak trudno gra się z teoretycznie słabszym zespołem. Na lepszych się zepną, mam taką nadzieję.
0
Oby wszystko poszło dobrze, jak przeniesiemy się do Spodka, to będzie porządny doping ;]
0
Eksperci, każdy set to osobna historia. Zostawcie psioczenie na koniec meczu.
1
Całkiem dobra jakość z polskim komentarzem - http://live.drakulastream.eu/static/popups/2386831133372310.html edit: widzę, że już ktoś podał ;]
0
Już kiedyś się z kumplem z tego śmialiśmy. Szukaliśmy odpowiedników różnych sportowców i było to samo skojarzenie ;] Było tego więcej, ale kurna już nie pamiętam ;]
0
Wszystkie rodzaje gearów od Samsunga sprzedają się bardzo dobrze, więc apple musiało pójść tą drogą, żeby nie zostać jeszcze bardziej w tyle.
0
No i teraz modły, żeby grafik w pracy na październik był szczęśliwie dla mnie ułożony ;] W innym wypadku trzeba będzie ustawić nagrywanie, odciąć się od świata i obejrzeć z przesunięciem ;]
0
gtx 660 i 8 gb ramu chyba uciągną, ale kompa trzeba będzie zmienić takk czy siak dla nowego asasyna ;]
0
Będzie ciężko, ale na najniższych detalach może pociągnie.
0
Ponad 8% straty, chyba trzeba się pogodzić z porażką :(
1
Pewnie, że ktoś może kibicować Romie, ale tak próbuję sobie znaleźć choć jedną osobę wśród moich znajomych i jakoś nie mogę. Jestem przekonany, że spora ilość głosów na Tottiego i spółkę, to sprawka hala dzieci (nie mylić z kibicami Realu).
0
Jak przegramy to głosowanie, to będzie transmisja w nSport czy w ogóle nie będzie?
8
Did anyone order some magic? https://pbs.twimg.com/media/Bv2xTrCCQAA11uG.jpg:large
1
Wygrywamy jak na razie ;]
0
Ja tam na pewno nie będę nikogo wyzywał, ale przeróbka mi się spodobała ;]