1

Dwa skróty z komentarzem Sky Sports (Hudsona jeszcze nie ma). http://www.matchhighlight.com/latest-goals/spanish/spanish-la-liga/athletic-bilbao-vs-barcelona/ Jeden 10, drugi 20 minut.

1

Chłopie, ja do nikogo nie pałam nienawiścią. Nawet tych ludzi nie znam. Co nie znaczy, że nie mogę się ponabijać. Co do kpin i gimnazjum, to zachowujesz się co najmniej tak, jakby to było znęcanie się nad kimś dla przyjemności.

2

Nie wiem czy to na serio, czy trolling, ale odpiszę. Cristiano jest chodzącym materiałem do kpin. I nie wiem co w tym dziwnego, że się z niego nabijamy. Obrażania oczywiście nie pochwalam, ale kpiny jak najbardziej.

1

Jest filmik z treningu. Jedna rzecz mnie rozbawiła, choć wiem, że te żarty są oklepane. Po prostu zwróćcie uwagę na Xaviego w 3.17 min. http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/alves-back-in-the-fold

2

W tym roku najbardziej irytujące było to, że Lio i spółka grali lepiej od tych wychwalanych Niemców. No nic, nie można tego wiecznie przeżywać, chociaż po tym meczu to tłukłem pięścią w szafy ze złości, a przez balkon wykrzyczałem parę tekstów ;]

1

Ja się mogę odnieść do zdjęć. Niebezpieczne wejście Lio, ale z tej perspektywy wygląda dużo groźniej niż było naprawdę. Zobacz -

Idzie wyprostowana noga, ale stopa jest z dala od głowy. Zbliża się kiedy już jest za bramkarzem i uderza go udem.

1

Ale o tym to nikt nie pamięta. Za to Barcelonie się będzie do końca świata wypominać zwycięstwo z Chelsea w 2009.

4

Cieszę się z wami, choć sam wolę odpalić pełną wersję strony na telefonie, za bardzo się przyzwyczaiłem ;]

1

Pisałem to żartobliwie oczywiście, bo animacje, podania są super w porównaniu do 13, w którą to ostatnio grałem. Po prostu musiałem wspomnieć o tym kuriozum. Mascherano z główki, nie mogłem z tego :D

1

Nie znam, ale zainstaluj sobie apkę, shazam. Włączas w telefonie i wykrywa Ci muzykę ;]

2

Wiem, że średnio to się ma do tematu, ale zainstalowałem wczoraj Fifę 15 i jest do bólu nierealistyczna: pierwsza bramka - Pedro, po ładnym rajdzie. Druga - Mascherano, główka zza 16-tki z rzutu rożnego i na dokładkę Iniesta, główka po dośrodkowaniu. WTF!

2

Kurna, wracam z pracy z nadzieją na co najmniej remis, a tu nic z tego :(

2

Z czystej troski i bez złośliwości, "wziąć" zamiast "wziąść" i "dwumecz" razem. Jeżeli chodzi o interpunkcję, nie wiem, czy to pośpiech, ale spacje przed przecinkami też trochę rażą. Pozdrawiam ;]

0

ogrywać Montoyę kosztem Alvesa z tak trudnym przeciwnikiem?

1

Może dlatego, że gdy gramy z autobusami i pojawia się szansa na jedną kontrę w meczu, Xavi i Iniesta robią kółeczka z piłką. Ja ich uwielbiam, ale jest trochę prawdy w tych wszystkich komentarzach.

1

Tak na spokojnie teraz. Barca wygrała z Atleti po dwóch kontrach i rożnym. Where is your God now?

1

Nie nagrał mi się mecz jak byłem w robocie i przegapiłem pierwszą połowę :( teraz już po meczu. Szlag mnie trafia!!!!

0

Dzięki za odpowiedź!

1

Jestem w pracy, jest szansa, że biali się potkną? ;]

1

Wygląda to lepiej niż na okładce sportu jakiś czas temu. Jakaś tam drużyna mogłaby w tym grać, ale nie Barca!

1

Choć ładniej napisać meczów. Czasem bardzo często używana forma staje się poprawna, tak jak w tym przypadku ;]

0

Może jestem optymistą wobec ludzi, ale nie wiem, kto byłby na tyle głupi, żeby pisać to na serio.

0

Hell yeah! Bardzo dobrze ;]

19

Ray Hudson: "Magic".

1

Komentarz po meczu pozwoliłem sobie podsumować naprędce stworzonym memem - https://imgflip.com/i/go4u8

1

Suarez gra poniżej oczekiwań, ale na pewno potrafi zagrywać świetne piły. Asysta do Neymara w klasyku, asysta do Lio, kiedy ten minął obrońcę i prawą nogą władował piękną bramę. To tak na szybko wymienione przykłady.

3

Mądre słowa, szanowny pan Żewłakow nie raczył zauważyć, że Atletico nie miało pół dobrej sytuacji.

1

Bardzo ładny mecz Barcy. Graliśmy z jedną z najlepszych defensyw w Europie. Podobał mi się Rakitić, a znów zmartwił Suarez. Gdyby wykorzystał tę setę, bramek byłoby zapewne więcej. A przez jego symulki było mi wstyd. Chwaliliście różnych graczy, to ja dołożę jeszcze plus dla Daniego, który pracował cały mecz i popisał się piękną wrzutką z środka boiska. Myślę, że w rewanżu damy radę na spokojnie. Ja już myślami jestem przy kolejnym klasyku (wiem, że jeszcze sto rzeczy się może zmienić do tego czasu, ale chcę rewanżu!). Lecę spać, bo jutro do roboty!

2

Atletico z Barcą zaczyna bardzo agresywnie. Ostatnio w LM pod tym naporem zaczęliśmy się gubić, ale niedawno w lidze, przeczekaliśmy chwilę i potem poszło z górki. Tylko to powtórzyć ;]

3

Może to było freudowskie przejęzyczenie? ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?