0

Zgadza sie Real odpada z LM i juz maja tylko La Liga, miejmy nadzieje ze Barca znowu sie odrodzi jak na początku sezonu i zacznie grac "bonite" no i oczywiscie wygrywac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?