Sidwinho90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chcialbym zobaczyc jeszcze pare spektakularnych transferow ze strony Anzy to bysmy Eto w LM jeszcze zobaczyli ;>
0
co do Villi to chcialbym zamiast niego widziec Aguero nie do spelnienia ale coz marzyc wolno ;)
0
Cieszy mnie brak Mou i to ze na liscie znalazl sie De Boer ;) pewnie sobie z Pepem pogadaja o starych czasach
0
Bardzo podobala mi sie praca jaka odwalal Tixik ale to co robi Zubi jest bardzo profesjonalne;) transfery robione po cichu nic nikt nie wie na pewno dopoki nie jest to oficjalna wiadomosc i to sie CENI;>
0
mowcie co chcecie ale on juz wnosi nowa jakosc do zespolu po zaledwie 2 meczach mozna to golym okiem ocenic pomoc mamy kompletna;)
0
Zgadza sie nie wyobrażam sobie obecnej Barcy bez Daniego ;(
0
kazdy placze ze nie grali razem w pre sezonie .. ale pytam po co? znaja sie na wylot i dobrze ze odpoczeli;)
0
http://ofsajd.onet.pl/fotogalerie/apetyczna-dziewczyna-leo-messiego,4818055,10116319,galeria-duzy.html
onet bo onet ale Messi z Danim na wakacjach;)
0
i tu jest wyjscie Keita Dm a Masche na obrone
0
messi199
Sadze ze ten zawodnik moze wypalic w Benfice trener na niego nie stawial a Seria A to liga dla naprawde napstnikow ktorzy potrafia wykorzystac 1 akcje w ciagu calego meczu mam nadzieje ze on sie odblokuje i bedzie przyszloscia barcy wraz z Bojanem typ Morientesa dlamnie BOOMBAAAAA
0
messi199
0
Thiago Messi takie moje marzenie ;) 2-0 ofc
0
Kazdy pisze ze ogromny talent ale pomyslcie czy Jeffren Bojan czy nawet Oriol Romeu nie jest talentem ? kazdy z nich jest wspanialy ale obecna Barca to wiecej niz wspaniali gracze ... w ofensywie trzeba bogow;)
0
Co do Sancheza i tej pierwszej 11 to nie bylbym tego tak pewien Pedro odwala kawal dobrej roboty jesli chodzi o odbior i pressing co nie oznacza ze przy tak napietym grafiku Sancheza nie bedziemy widziec czesto rozpoczynajacego mecz w wyjsciowym skladzie
0
Mam nadzieje ze eksploduje i wgryzie sie do 1 skladu;)
0
btw jest 1 fajne foto na oficjalnej stronie (wyglada jakby Pep sikal) xD
http://www.fcbarcelona.com/web/english/galeries/futbol /temporada11-12/08/entrenaments/entrenament_8-08-11/galeria.html
0
Grechu
Zgadza sie Nolito strzelil z przed pola karnego w krotki rog (bardzo ladna bramka) i wydaje mi sie ze mial asyste przy bramce Aimara.
0
Co wy z tym wygrywaniem dla mnie moga i przegrac to jest pre-sezon i licze na duza ilosc zawodnikow z barcy B
0
Tarkin
Jezeli dla ciebie kwota 38mln to jest cos smiesznego to powodzenia w doroslym zyciu ... Zawodnik ktory w klubie niczego nie wygral i ktory wyraza pragnienie gry w innym klubie nie jest wart wiecej badz co badz jeszcze zawsze moze wykupic swoj kontrakt cos kolo 35mln wiec prosze cie nie mow ze Barca daje malo.
0
Skonczy sie to tak ze Fabregas dojdzie do nas pod koniec sierpnia Nasri tez odejdzie i Arsenal przez swoje chamstwo i pazernosc zostanie na lodzie ;D
0
darkhunter
Technika jak u krystyny tylko ze on bedzie mial za plecami Xaviego i Inieste;D
0
Ciekawe czemu Fabregasa nie powolal jak niby ma kontuzje wyleczona badz w cale jej nie mial ...?
0
Co do Milito to jest Fontas jest Bartra ... Mascherano tez fantastycznie sobie radzil w tamtym sezonie na obronie, Keita pewnie bedzie zmiennikiem Bosquetsa a Masche czesciej bedziemy widywac na obronie takie moje zdanie ofc jesli dojdzie Fabregas.
0
no mam nadzieje ze eksploduje i za rok max 2 wraca i wysyla Ville na lawke ;) 3mam kciucki
0
"Bardzo ciężko znaleźć kogoś, kto mógłby wskoczyć do pierwszego składu"
"Ludzie powinni być cicho, ponieważ Pep chce pozostać w Barcelonie, czuje się tu wspaniale.
0
Ciekawe co z tym numerem na plecach czy zostanie czy ewentualnie mu zmienia kiedy przyjdzie Cesc?^.-
0
i tak sadze ze podpisze ale pod koniec miesiaca
0
Keirrson dziekujemy
0
carlosss
Tu sie z toba zgodze Ferguson jaki by nie byl pozbyl sie swojej najwiekszej gwiazdy i nie plakal w prasie ze go traci lub cos w tym stylu ...
0
petrol80
Jak narazie to nie wiem o co ci chodzi z tym gnojeniem bo Bojan nie powiedzial zlego slowa na Guardiole tylko wyrazil zal w kierunku jego osoby ... po 2 wielu Cule wierzy ze to wlasnie on zastapi Ville i bedzie zdobywal bramki z taka sama swoboda jak w rocznikach mlodziezowych czego osobiscie mu zycze ;)