0

Ten naj bd po lewo w zoltej koszulce nie wyglada mi na dziecko xd

0

MichasMichas
Co z tego ze wygral tylko Puchar Niemiec 15 lat temu? Zobacz co teraz zrobil z reprezentacja Niemiec sa silni jak diabli i to tylko po zgrupowaniach gdzie trenuje ich tylko raz na pare miesiecy. Poza tym w Realu mialby niezle zaplecze finansowe wiec napewno zbudowalby mocna druzyne.

0

yourself
Nie mow Hop ja bym byl jednak nastawiony srednio zawsze mozna bylo wylosowac mniej groznego rywala

0

Trener Santosu celnie to ocenil 3-7-0 tak naprawde rotacja w srodku pola byla nie do pomyslenia dzis kazdy z kazdym wymienial pozycje tylko Thiago byl troche przyklejony do lini ale tez mial 2-3 wypady na pozycje Xaviego no i oczywiscie Dani na prawym skrzydle REWELKA

0

Mowcie co chcecie ja bym go widzial w niedalekiej przyszlosci za Ville i nie chodzi teraz o kontuzje bo pisalem juz wczesniej ze jak przedluzyl kontrakt z Santosem to akurat za 2 lata mozna byloby go wyciagnac kiedy Villa bd juz mial ~32 lata

0

celnie powiedzial o Murinho "WYGRYWAŁ" ;d

0

fajnie sie czytalo;)

0

ktos tu nie umnie przegrywac ... ;)

0

Na medal Dos Santos i z dobrej strony pokazal sie Rafinha dobrze sie trzyma na nogach ahhh bd z niego pozytek

0

jak narazie dla mnie najlepszy Dos Santos rozdaje na prawo i lewo z defensywnego gra jak xavi ;)

0

QRS
zgadzam sie z toba w 1 sezonie mial ten element zaskoczenia teraz jakby gral w cienu samego siebie ale coz sam postawil sobie poprzeczke bardzo wysoko... 3mam kciuki za niego;)

0

obiektywnie bramka roneya najladniejsza

0

mam pytanie kiedy zostanie wyloniona glowna 3-jka ?

0

nie ma co sie podpalac ze juz pobije odrazu zyciowy rekord 2 miesiace byl kontuzjowany jestesmy w polowie sezonu wiec ja bym jednak byl za tym zeby dalej tak pracowal dla zespolu niz ma sie skupiac wylacznie na bramkach

0

Wszystko fajnie ale mi brakuje Pedro kogos kto caly czas gra pressingem podobnie stara sie robic to Sanchez majac 2 takich zawodnikow na murawie zespol duzo na tym zyskuje.

0

Gra Villi ponizej oczekiwan zdecydowanie do zmiany i Adriano za Maxwella niech no cos sie ruszy w ataku tylko Sanchez strzela na bramke

0

Més que un club
GRATULACJE;)

0

Bedzie z niego pociecha pokzal z reprezentacja Hiszpani ze potrafi grac i to JAK !

0

Chyba zapomnial o braku Iniesty i Alvesa oraz Pique czyli duzej dawki spokoju i kopa w ataku

0

DOBRZE;>

0

Shiv3R
spora przerwa a graja o 1 miejsce pewnie wejdzie w 2 polowie tak sadze;)

0

wrócili *

0

juz raz na Camp Nou chcieli pokazac jak sie to oni dobrze utrzymuja przy pilce i wrucili przybijajac sobie piĄtki na pozegnanie

0

popieram MATEZ97 tez lubie popatrzec na zdjecia z treningow

0

Ja go w widze w roli zastepcy Xaxiego ma dopiero 18 lat niech wejdzie do skladu pomalu za 2 lata kiedy xavi juz nie bedzie tak sprawny kondycyjnie i bedzie wszystko eleganSIO

0

2 pilkarzy barcy i 2 realu hehe fajnie to wyszlo

0

Moze jeszcze nie teraz za rok kiedy bedzie juz jasna i klarowna sytuacja z Villa bo latka mu jednak leca i to bedzie ostatni dzwonek zeby jeszcze zarobic na nim;)

0

Cykor bo bal sie przyjechac na Camp Nou tyle jesli chodzi o moje odczucie.

0

Jak pokazuje ten sezon kazdy moze zgubic punkty z kazdym i to jest fajne ale uwazam ze trzeba wygrac z Realem bo kto wie moze losy tytulu beda sie liczyc w bezposrednich starciach i ofc popsujemy troche morale Realu;D

0

A mi sie wydaje ze powoluje ich zeby oslabic Barce fizycznie bo jakby nie patrzec wysilek podejmuja olbrzymi a Del Bosque jak wiemy to "REAL"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?