Sidwinho90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No chudo wyszedl na tym zdjeciu. Cieszy fakt ze Dani moze mniec zastepce;)
0
Miejmy nadzieje ze sie ogra i za 2 lata zastapi Ville ;)
0
Kolejny projekt opierajacy sie na "Petrodolarach" i zawodnicy Malagi mysla ze moga rywalizowac z kazdym ... zycze im zeby zlapali sie na puchary
0
czy tylko ja po 3 bramce slyszalem okrzyki z trybun "ole ole ole ole MESSI Messi ole ole ole ole Messi Messi" ?:>
0
constantine16
Swietny artykul z checia polecibym go kibicom Argentyny;)
0
Bielsa Bielsa Bielsa badz hiddink im potrzeba trenera z jajem nie maradona za ktorym stanolby kazdy pilkarz nie Batista ktory ma swoja nie trafiona koncepcje na ta grupe ludzi ...
0
Po ostatnich 3 latach ma taki kredyt zaufania u kazdego CULE ze nie musi sie martwic o oto ze za 20-30 lat bedziemy mowic o nim ze byl najlepszy;)
0
jesli Guardiola chce go w nastepnym sezonie to coraz bardziej mysle ze mozliwy jest scenariusz z diamentem w wiekszej czesci sezonu;)
0
Dokladnie JIm:/
0
Mowcie co chcecie ale bardzo podoba mi sie praca zarzadu w konkretnej ciszy i bez zbednych wywiadow jak za czasow Laporty ktorego bardzo cenilem i cenie za to co zrobil dla Barcy;) 3mam kciuki ze dadza rade z Fabsem i Alexisem.
0
Szkoda bo ma potencjal ale patrzac z 2 strony jesli ma przyjsc Sanchez to nie pogra duzo i oczywiscie przydadza sie pieniadze na pozyskanie Sancheza badz Fabregasa
0
Ja tam go widze w Arsenalu bo graja duzo pilka a on ma te cos ... kto wie;)
0
Yhy moze i XX ale nie zyjemy juz w tym wieku ;D
0
Wlasnie na oficjalnych stronach nic a nic nawet na polskich forach arsenalu ... prosze o link jesli juz ;)
0
Szkoda mi Keirrsona bo przychodzil tu z mysla o wystepach po roku wypozyczenia a jest jak jest ;/ mogliby go zostawic chocby na glupie CDR ze slabszymi rywalami.
0
Coraz bardziej mnie ten chlopak przekonuje;)
0
Widze ze kazdy placze o to ze Masche Puyol czy Abidal ze zalusguja na gre w 11 ale obiektywnie patrzac mamy taki sklad ze prawie kazdy zaluguje na 1 "11" co nie zmienia faktu ze 22 pilkarzy grac na raz nie moze a kupno Fabsa i Sancheza wyjdzie Barcelonie tylko na dobre szerszy wachlarz ustawien a meczy w tym sezonie bedzie mnostwo z duzo czestotliwoscia (patrz EURO) wiec pogra kazdy.
0
Daimonos
Tak naprawde to potrzebny bedzie tylko srodkowy obronca z krwi i kosci i duchem walki bo na prawego mozna juz wprowadzac Montoye na turnieju U21 pokazal ze zasluguje na probe.
0
Mowcie co chcecie dlamnie powinni polozyc na stol 35 mln i albo woz albo przewoz ewentualnie dorzucic Soriano dlamnie napastnik kompletny i na skrzydle potrafi zagrac co pewnie by ulatwilo ustalanie skladu Pepowi mlody szybki i potrafi zaskoczyc Villa ma 29 lat o ile sie nie myle jeszcze z 2-3 sezony gora na najwiekszym poziomie a Aguero jest bardzo mlody ;)
0
OWN3D :DDD
0
elkolo
Zgadzam sie z toba pewny punkt w finale jesli chodzi o Montoye a co do tego ze Thiago pajacuje to on ma taki styl miekki jak Ronaldinho generalnie w moim odczuciu bardzo przyjemny dla oka;)
0
Miód i majonez :) niech rosnie cena odstraszy potencjalnych zainteresowanych hihi;)
0
SirBastos
Jesli chodzi o negocjacje to so prowadzone w dyskrecji co sie bardzo ceni a to co czytamy to jedynie spekulacje wiec narazie nic nie wiadomo kto do nas trafi ale barcelona to nie zespol w ktorym napastnik jest obserwtatorem 3/4 meczu i ma zapalnik w tym danym momencie dlatego taki Falcao do nas nie pasuje a o szpice nie musimy sie martwic poniewaz mamy taki zespol ze i 2 linia potrafi jesli chce co pokazala w tym sezonie bodajze w lutym/marcu.
0
tez mi sie wydaje ze to byl Messi przy golu Aguero
0
Napewno uspokoila ta wiadomosc nie1 Cule.
0
Licze ze Fabregasa sciagna za kase a po sprzedazy Milito dorzuca kase na Aguero i wlacza w tranzakcje Bojana z opca pierwokupu za odopowiednia kwote. Poprostu marzy mi sie Aguero w Barcelonie napewno by byl bardziej produktywny niz Bojan wchodzac na boisko i wzmoglby rywalizacje z Villa bo pilkarzem duzego formatu JEST.
0
Super troche juz go przyteperowali;) kolejne za ...
0
madrze*
0
poeticus
hehe piszesz jak Yoda xD ale prawisz mardze :D
0
Maestro defensywy