0

No chudo wyszedl na tym zdjeciu. Cieszy fakt ze Dani moze mniec zastepce;)

0

Miejmy nadzieje ze sie ogra i za 2 lata zastapi Ville ;)

0

Kolejny projekt opierajacy sie na "Petrodolarach" i zawodnicy Malagi mysla ze moga rywalizowac z kazdym ... zycze im zeby zlapali sie na puchary

0

czy tylko ja po 3 bramce slyszalem okrzyki z trybun "ole ole ole ole MESSI Messi ole ole ole ole Messi Messi" ?:>

0

constantine16

Swietny artykul z checia polecibym go kibicom Argentyny;)

0

Bielsa Bielsa Bielsa badz hiddink im potrzeba trenera z jajem nie maradona za ktorym stanolby kazdy pilkarz nie Batista ktory ma swoja nie trafiona koncepcje na ta grupe ludzi ...

0

Po ostatnich 3 latach ma taki kredyt zaufania u kazdego CULE ze nie musi sie martwic o oto ze za 20-30 lat bedziemy mowic o nim ze byl najlepszy;)

0

jesli Guardiola chce go w nastepnym sezonie to coraz bardziej mysle ze mozliwy jest scenariusz z diamentem w wiekszej czesci sezonu;)

0

Dokladnie JIm:/

0

Mowcie co chcecie ale bardzo podoba mi sie praca zarzadu w konkretnej ciszy i bez zbednych wywiadow jak za czasow Laporty ktorego bardzo cenilem i cenie za to co zrobil dla Barcy;) 3mam kciuki ze dadza rade z Fabsem i Alexisem.

0

Szkoda bo ma potencjal ale patrzac z 2 strony jesli ma przyjsc Sanchez to nie pogra duzo i oczywiscie przydadza sie pieniadze na pozyskanie Sancheza badz Fabregasa

0

Ja tam go widze w Arsenalu bo graja duzo pilka a on ma te cos ... kto wie;)

0

Yhy moze i XX ale nie zyjemy juz w tym wieku ;D

0

Wlasnie na oficjalnych stronach nic a nic nawet na polskich forach arsenalu ... prosze o link jesli juz ;)

0

Szkoda mi Keirrsona bo przychodzil tu z mysla o wystepach po roku wypozyczenia a jest jak jest ;/ mogliby go zostawic chocby na glupie CDR ze slabszymi rywalami.

0

Coraz bardziej mnie ten chlopak przekonuje;)

0

Widze ze kazdy placze o to ze Masche Puyol czy Abidal ze zalusguja na gre w 11 ale obiektywnie patrzac mamy taki sklad ze prawie kazdy zaluguje na 1 "11" co nie zmienia faktu ze 22 pilkarzy grac na raz nie moze a kupno Fabsa i Sancheza wyjdzie Barcelonie tylko na dobre szerszy wachlarz ustawien a meczy w tym sezonie bedzie mnostwo z duzo czestotliwoscia (patrz EURO) wiec pogra kazdy.

0

Daimonos

Tak naprawde to potrzebny bedzie tylko srodkowy obronca z krwi i kosci i duchem walki bo na prawego mozna juz wprowadzac Montoye na turnieju U21 pokazal ze zasluguje na probe.

0

Mowcie co chcecie dlamnie powinni polozyc na stol 35 mln i albo woz albo przewoz ewentualnie dorzucic Soriano dlamnie napastnik kompletny i na skrzydle potrafi zagrac co pewnie by ulatwilo ustalanie skladu Pepowi mlody szybki i potrafi zaskoczyc Villa ma 29 lat o ile sie nie myle jeszcze z 2-3 sezony gora na najwiekszym poziomie a Aguero jest bardzo mlody ;)

0

OWN3D :DDD

0

elkolo

Zgadzam sie z toba pewny punkt w finale jesli chodzi o Montoye a co do tego ze Thiago pajacuje to on ma taki styl miekki jak Ronaldinho generalnie w moim odczuciu bardzo przyjemny dla oka;)

0

Miód i majonez :) niech rosnie cena odstraszy potencjalnych zainteresowanych hihi;)

0

SirBastos

Jesli chodzi o negocjacje to so prowadzone w dyskrecji co sie bardzo ceni a to co czytamy to jedynie spekulacje wiec narazie nic nie wiadomo kto do nas trafi ale barcelona to nie zespol w ktorym napastnik jest obserwtatorem 3/4 meczu i ma zapalnik w tym danym momencie dlatego taki Falcao do nas nie pasuje a o szpice nie musimy sie martwic poniewaz mamy taki zespol ze i 2 linia potrafi jesli chce co pokazala w tym sezonie bodajze w lutym/marcu.

0

tez mi sie wydaje ze to byl Messi przy golu Aguero

0

Napewno uspokoila ta wiadomosc nie1 Cule.

0

Licze ze Fabregasa sciagna za kase a po sprzedazy Milito dorzuca kase na Aguero i wlacza w tranzakcje Bojana z opca pierwokupu za odopowiednia kwote. Poprostu marzy mi sie Aguero w Barcelonie napewno by byl bardziej produktywny niz Bojan wchodzac na boisko i wzmoglby rywalizacje z Villa bo pilkarzem duzego formatu JEST.

0

Super troche juz go przyteperowali;) kolejne za ...

0

madrze*

0

poeticus

hehe piszesz jak Yoda xD ale prawisz mardze :D

0

Maestro defensywy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?