Sidwinho90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tym kontraktem to moim zdaniem swoista motywacja dla zawodnikow zeby dawali z siebie wszystko zeby zostal a wiem jak bardzo go cenia ;)
0
Byle tylko wygrali bo to bardzo trudny teren a Messi predzej czy pozniej i tak strzeli na wyjezdzie
0
dobrze ze za marzenia nie karaja bo lubie Carlos;>
0
asystował w sensie ze pomagał oczytania troche ...
0
Dobrze z ta kartka awans juz jest Dani odpocznie i moze wkoncu Montoya zagra jakis mecz z bardziej wymagajacym rywalem
0
ERA MESSIEGO
0
Mieszanka Xaviego i Iniesty mmmm cud miod i malina
0
mucha19945
Pewnie dlatego ze kamil jest kibicem Realu ;) jak narazie w zespole wszystko jest jak trzeba i trzyma to w ladzie ponad 3 lata wiec albo kibic realu albo nowy NOSTRADAMUS pisze o czyms co bylo jeszcze nie doswiadczone
0
Jedyny trener ktory z klasa potrafii przyznac wyzszosc Barcy bez zadnych smiesznych gadek o pomocy arbitrow ... Wielki szacunek dla Wielkiego szkoleniowca!
0
Ciekawy jestem jakby wygladal Fontas na lewej stronie na dluzsza mete bo w tamtym sezonie o ile sie nie myle gral 1 czy 2 spotkania moglby byc idealnym zastepca Abidala tylko bardziej defensywnym;)
0
THIAGOo0 ;)
0
gwozdz do trumny xD teraz pewnie wszedzie beda mu tak spiewac:>
0
Temu panu brakuje troche pokory...
0
Culé a muerte
Zgadzam sie z toba w 100% ;)
0
Moim zdaniem co bylo to bylo i czasu cofnac sie nie da i powinni juz dac spokoj bo co to teraz da ... ?
0
tez jestem za szczegolnie ze to spora suma
0
mily gest z ich strony
0
cieszy mnie ustawienie jakim gramy Thiago gra fenomenalnie jak na swoje lata i bardzo dojrzale no i skutecznosc Fabregasa ;)
0
Tak to prawda razem sa piekelnie grozni no i cieszy fakt ze swoje minuty dostaje tez Thiago ;)
0
Brawo Panie Wilczyński ;) jezeli polski futbol ruszy za kilka lat pewnie bedzie to pana zasluga ;)
0
nie sadze zeby zarzad posunol sie na taki transfer w zimie bo juz teraz ledwo starczylo na transfery a po 2 Bojana pewnie beda chcieli wykupic z romy w nastepnym okienku (czerwiec) jesli mu dobrze pojdzie ...
0
no tych starc z Ibra byloby bez liku :D
0
Thiago kolejne minuty ;)
0
SP/SPO
0
Juve to moja milosc z dziecinstwa zycze im jak najlepjej ;)
0
Rafinha na to czekam od dluzeszgo czasu:D
0
licze ze w przyszlosci bedzie nastepca Keity;)
0
Tez bardzo podoba mi sie gra Fabregasa i te zrozumienie z Messim "magia" ;D i jakby nie patrzec na papierze mamy najsilniejszy sklad od poczatku pracy Pepa ...
0
Mowcie co chcecie ale nowy zarzad jakos bardziej przypada mi do gustu robia wszystko po cichu i spelniaja zyczenia Pepa;)
0
No to rotacja bedzie w tym sezonie :D