0

Z tym kontraktem to moim zdaniem swoista motywacja dla zawodnikow zeby dawali z siebie wszystko zeby zostal a wiem jak bardzo go cenia ;)

0

Byle tylko wygrali bo to bardzo trudny teren a Messi predzej czy pozniej i tak strzeli na wyjezdzie

0

dobrze ze za marzenia nie karaja bo lubie Carlos;>

0

asystował w sensie ze pomagał oczytania troche ...

0

Dobrze z ta kartka awans juz jest Dani odpocznie i moze wkoncu Montoya zagra jakis mecz z bardziej wymagajacym rywalem

0

ERA MESSIEGO

0

Mieszanka Xaviego i Iniesty mmmm cud miod i malina

0

mucha19945
Pewnie dlatego ze kamil jest kibicem Realu ;) jak narazie w zespole wszystko jest jak trzeba i trzyma to w ladzie ponad 3 lata wiec albo kibic realu albo nowy NOSTRADAMUS pisze o czyms co bylo jeszcze nie doswiadczone

0

Jedyny trener ktory z klasa potrafii przyznac wyzszosc Barcy bez zadnych smiesznych gadek o pomocy arbitrow ... Wielki szacunek dla Wielkiego szkoleniowca!

0

Ciekawy jestem jakby wygladal Fontas na lewej stronie na dluzsza mete bo w tamtym sezonie o ile sie nie myle gral 1 czy 2 spotkania moglby byc idealnym zastepca Abidala tylko bardziej defensywnym;)

0

THIAGOo0 ;)

0

gwozdz do trumny xD teraz pewnie wszedzie beda mu tak spiewac:>

0

Temu panu brakuje troche pokory...

0

Culé a muerte

Zgadzam sie z toba w 100% ;)

0

Moim zdaniem co bylo to bylo i czasu cofnac sie nie da i powinni juz dac spokoj bo co to teraz da ... ?

0

tez jestem za szczegolnie ze to spora suma

0

mily gest z ich strony

0

cieszy mnie ustawienie jakim gramy Thiago gra fenomenalnie jak na swoje lata i bardzo dojrzale no i skutecznosc Fabregasa ;)

0

Tak to prawda razem sa piekelnie grozni no i cieszy fakt ze swoje minuty dostaje tez Thiago ;)

0

Brawo Panie Wilczyński ;) jezeli polski futbol ruszy za kilka lat pewnie bedzie to pana zasluga ;)

0

nie sadze zeby zarzad posunol sie na taki transfer w zimie bo juz teraz ledwo starczylo na transfery a po 2 Bojana pewnie beda chcieli wykupic z romy w nastepnym okienku (czerwiec) jesli mu dobrze pojdzie ...

0

no tych starc z Ibra byloby bez liku :D

0

Thiago kolejne minuty ;)

0

SP/SPO

0

Juve to moja milosc z dziecinstwa zycze im jak najlepjej ;)

0

Rafinha na to czekam od dluzeszgo czasu:D

0

licze ze w przyszlosci bedzie nastepca Keity;)

0

Tez bardzo podoba mi sie gra Fabregasa i te zrozumienie z Messim "magia" ;D i jakby nie patrzec na papierze mamy najsilniejszy sklad od poczatku pracy Pepa ...

0

Mowcie co chcecie ale nowy zarzad jakos bardziej przypada mi do gustu robia wszystko po cichu i spelniaja zyczenia Pepa;)

0

No to rotacja bedzie w tym sezonie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?