0

Messi powinien ugadac z Maradona ze nie poleci na 2-3 zgrupowania i udzielic wywiadu w ktorym mowi cos w stylu ze to przez kibicow rezygnuje z kadry, moze by sie troche opamietali.

0

Bravo Guardiola

0

Nalezalo mu sie jak malo komu ;)

0

Szkoda zdrowia na taki mecz wolałbym żeby wypoczeli a nie grali w meczu o pietruszke tak jakby Cruyff nie mógł dać pograć młodzikom.

0

Dzięki niemu Joga Bonita ożyła;) kocham jego styl gry ;)

0

niewchodzi bo masz spacje w linku ogarnij bombe;D

0

Ja bardzo bym chcial aby to Iniesta wygral on jest najbardziej niedoceniany z calej 3 (Messi,Xavi,Iniesta) a w minionym sezonie rowniez odegral niesamowita role w drodze po 3-jna Korone.

0

Co jak co ale Abidal jak schodzil mnie rozbroil xD Guardiola go klepnol w "AFRO" a ten sie odwrucil jakby mial mu wysprzeglic hihihi Ps Fantastyczny wystep;)

0

Juz raz napisalem powolania na Sparingi reprezentacyjne Barca powinna odrzucac na co np Maradonie Messi na mecz towarzyski to ja niewiem zeby zintegrowal, zgral sie z grupa? uhm niesadze jesli juz gral ztymi zawodnikami nie w 1 spotkaniu wiec powinna tu wkraczac Barca ... Zal i ból

0

Wkoncu ktos go dostrzegł jestem ZA tym transferem sledze lige Turecka i ten chlopak rozwija sie a jego wielka zaleta jest ze niezawodzi w meczach o stawke no i warto dodac ze jest fantastyczny technicznie.

PS. nawet w PES'ie chodzi jak ta lala;)

0

Barcelonista87 za ville daliby 50 mln zlatan kosztuje 46mln i Hleb na rok tak czy siak Eto wtym roku nikt by niekupil bo stawial warunki z kosmosu kazdemu klubowi a za rok by odszedl za "friko" i zostajemy bez napastnika "9" Pomysl logicznie Ibrahimovic kosztuje 46 mln jest to jeden z lepszych transferow jakich Laporta dokona wiec El0 i ostygnij;)

0

PiQue to niech odpocznie ja bym wystawil podobny sklad jak z Osasuna postawilbym na mlodziez niech sie ogrywaja no i zchecia bym zoabczyl Muniesse od poczatku (ciekawe naco go stac).

0

tomekmocarz1 Tez sie wtedy zastanawialem :P Szczerze mowiac Iniesta w tym sezonie odegral jedna z glownych rol, kiedy go niebylo to to niebyla ta sama Barca brak Messiego np w meczu z sevilla byl mniej widoczny jak Iniesty z slabszymi druzynami La Liga. Bez Iniesty i Xaviego wtym sezonie bysmy nic niezrobili wiec chwala dla nich _/

0

Fantastyczna postawa Puyola idealni do perfekcji Iniesta i Xavi , Messi w formie Eto ktory biegal za 2 moze i 3 Henry ktory budzil strach w oczach kiedy mial pilke. Ferguson i tak mnie rozbawil do lez kiedy Tevez nietrafil a on juz sie podnosil jak po golu haha

0

Tak z innej beczki BARCA wygrywa LM w stolicach a jak wszscy wiemy gdzie bedzie kolejny ;) mam dobre przeczucia ;D

0

Kibicuje 9 lat i jesTem Dumny po dzisiejszym meczu i sie niezle spilem PO xD KOCHAM BARCE, Podziekowania dla CUle's ktorzy byli przez caly sezon

0

http://en.leo-messi.info/content-lionel-messi-and-his-girlfriend-walking-in-barcelona__1326.aspx

adasko6969 Po tym usmiechu Leo mozna wywnioskowac ze sa na stronie 69 xD Wie ktos moze czy ona mieszka w Argentynie czy Hiszpani?

0

Pique _/ pomimo jego mlodego wieku i malego doswiadczenia imponuje mi na kazdym kroku na boisku jest fantastyczny potrafi pociagnac druzyne i ma warunki.Wiecej takich graczy i "POLAC MU DOBRZE GADA".

0

Jakbym widzial Ronaldinho w PSG xD pare rajdow i fantazja w grze to mi sie podoba plus te co nieco x CR7 to fakt mysle ze dobrze byloby go mniec w barcie Athletic z 2-3 lata i powoli wprowadzac do 1 zespolu.

0

karoool

Moment to byl jak Alves prawie samoboja strzelil a ten usmiech haha ja juz lalem pod siebie ze smiechu xD PS gest Pepa tez byl dobry usmiech od ucha do ucha + kciuk to powinno byc foto bo wygraniu LA LIGA w ramke i do klubowego muzeum z komentarzem ( Guardiola na Santiago) xD

0

Przed meczem mowie do qmpla bedzie 3-1 ale chcialbym zeby real prowadzil 1-0 i przegral 3-1 zeby lepjej smakowalo zwyciestwo a tu zak do przerwy 3-1 i real prowadzil to wprzerwie mowie reapley z powtorki bedzie 6-2 xD zak koniec meczu 6-2 xD piekna gra i Zajebista skutecznosc. Sory za pisownie ale bombelos.

0

Jakby cos bylo w Płocku prosze o jakies info na stronie:)

0

Szkoda mi go bo mialem zerwane wiązadła krzyzowe 2 lata temu i po roku zaczolem kopac wpilke i niebylo to mile bo czesto bolalo a przy niefortunnym skrzywieniu nogi bylo uczucie jakby kolano bylo zwaty teraz kiedy uplynely 2 lata dopiero moge powiedziec ze da sie grac ale na jakies 90%.

0

SLU Dzieki za wynik:P Musze dopilnowac paru spraw bo starych firma;P

0

Jaki jest wynik obecnie bo siedze wpracy i niemoge oglądać? Nadal 1-0

0

Niewiem czemu ale z postawy tego chlopaka jestem zadowolony same wypowiedzi Titiego mowia ze niezly kabareciarz zniego jest a teraz to:P Dzieki takim charakterom wdruzynie trzyma sie dobra atmosfera.

0

Jestem ciekawy czy bedzie sedziowal dla Malagi czy normalnie bo jesli dla Malagi to bedzie wiadome ze fan Realu;/

0

Uhm a to za wygranie LM niedostaje sie nagrody z UEFA? Man United wtamtym roku dostal chyba 60 mln euro gdzies obilo mi sie o uszy.Tak czy siak warto wygrac 3 Puchary.

0

Jak dlamnie Eto'o zagral bardzo dobry mecz, byl widoczny mial mnostwo podbramkowych sytuacij i tylko mozna tu mowic o pechu ze nietrafil. No i nalezy wspomniec o pressingu jaki wykonywal czesto go widzialem wsrodku pola biegajacego za pilka.

0

Moim zdaniem VV potrzebuje konkurencij wklubie on gra dobrze i pewnie jak wie ze moze wyleciec z pierwszej jedenastki. Na początku sezonu przybyl Pinto i VV zanotowal fantastyczna runde teraz znowu sie poczul pewnie i zaczol knocic, Pinto zaprezentowal sie lepjej to i VV gra lepjej takie moje odczucia... Jest dobry ale trzeba mu konkurencji na poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?