0

Ufffffff troche mnie ten news uspokoil. Moze jednak Cesc przyjdzie i zobaczymy w nastepnym sezonie duzo rotacji czego mi brakowalo po 1 sezonie pracy Pepa tej swiezosci i ciekawosci jak sobie poradzi inny sklad od tego zelaznego.

0

qbarca

W Polsce nie otworzą bo jest za duzo talentow xD a tak szczerze to ciekawe jaka selekcje by zrobili bo napewno chetnych byloby co nie miara.

0

Bingoo

To nie patrz na 1 mecz jak jestes kibicem od dluzszego czasu to bys wiedzial o czym piszesz Thiago ma talent jakich malo Iniesta wybuchl tak naprawde w wieku 25-26 lat a on juz wykazuje taki potencjal wiec prosze skoncz z Cesc'em i przemilcz jego transfer dopoki Xavi nie odejdzie na emeryture.

0

Widze tutaj walke w wypowiedziach kto lepszy czy Pedro czy Jeffren nie ma co tu duzo mowic Pedro jest typem zawodnika ktory bardzo duzo pracuje na boisku w ofensywie jak i defensywie a Jeffren to zawodnik ktory ma parcie do przodu na bardziej otwartych rywali w kontrach moze byc zabojczy co nie zmienia faktu ze przy opracowanym trybie cwiczen i diety ktora wyeliminuje u niego kontuzje moze stanowic bardzo silne ogniwo zespolu wystarczy dac mu szanse tak jak bylo z Pedro a co do Sancheza mysle ze nam potrzeba doswiadczonego gracza w ataku takiego Larssona a nie kolejny wielki talent marzy mi sie Forlan stary doswiadczony i napewno pogodzilby sie z rola Jokera w takim zespole jakim jest Barcelona same plusy i kosztowalby smieszne pieniadze porownujac do transferu Sancheza.

0

Zycze mu tego i tego aby jeszcze zgarnol w tym roku Copa America z Argentyna.

0

Szczerze mowiac nie wiem co myslec bardzo podoba mi sie styl Thiago jak i ta nie przewidywalnosc ale Fabregas nie ma co mowic zachowa ciaglosc Xaviego jest taka "slabsza kopia" moze Pep znajdzie jakies rozwiazanie i Thiago zostanie alternatywa dla Iniesty a Fabregas Xaviego. Podsumowujac chcialbym aby grali obaj dla Barcy i Pep stosowal wiecej rotacji jak w 1 sezonie swojej pracy.

0

Generalnie jestem na NIE bo badz co badz gdzie byl to ten Klub zdobywal Lige no i Milan by zrobil interes czego nie chce no i co najwazniejsze wzmocnilby odwiecznego rywala.

0

Kot ;) Valentino dla MotoGP jak Shumi dla F1 Geniusz _/

0

Spoko ale taki Sakho w razie co by sie przydal no i trzeba myslec o ze Tarzan zakonczy kariere za 2-3 lata a z Fontasem moze byc roznie tym bardziej ze odchodzi Milito.

0

Niech pokaze co potrafii w presezonie bo moze to sie okazac strzal w dziesiatke. Styl Morientesa jak najbardziej widzi mi sie w Barcie jako taki "Joker". Fifa powinna zabronic klubom ktore kupuja zawodnikow odrazu ich wypozyczac bo jest to bez sens, wedlug mnie jesli sie kupuje to w celu potrzeby a nie tylko zeby zdobyc zawodnika i gadanie o ograniu jest nie na miejscu bo taki klub jak Barca moglby go wlaczyc do Barcy B na 2-3 miesiace powiedzmy jesli juz tak mowia zeby sie zaaklimatyzowal.

0

FCB-kat

Tez troche nie pojmuje o co chodzi Thiago jest wrazie co zastepca Xaviego lub Iniesty i w meczu z Villareal pokazal ze on tez potrafi rozdawac karty na boisku wystarczy ze sie ogra pod skrzydlami Xaviego, Affelay moze grac na obydwu skrzydlach i na srodku wiec nie wiem po co Sanchez na sile jest przeciez jeszcze Bojan. Jeffrena mogliby wypozyczyc do jakiegos sredniaka z La Liga kupic 2 obroncow + wlaczyc Fontasa pozbyc sie Maxwela i Milito

0

I dobrze bo nie jest wart wiecej moze jednak dorzuca 10 i za 30 mln +/- zjawi sie unas Kun?;) po cichu licze na takie rozwiazanie

0

Rossel to cfaniak zbije do 30 mln i go brac napewno lepszy od Rossiego.

0

Paskudna sprawa mialem cos bardzo podobnego ;/ 3mam kciuki za szybki powrot do zdrowia :)

0

Jesli Argentyna zdobedzie Copa America to bedzie to juz pewne na 100% ze ZP dla Leo jesli nie to bedzie jakas nutka nie pewnosci :P

btw bramka na CN z Arsenalem i na Santiago w LM na 2-0 Mega wazne i piekne:)

0

Cendra

masz moze jakis link do tego koncertu albo skad masz fotki?:P

0

oby utrzymal ten poziom z tymi bramkami :D

0

Wielka klasa z jego strony.

PS

Nie zapomne jak było zbliżenie na jego ręce które drżały.

0

ma ktos link jakis co celebreacji bo troche za mocno popislimyu ze szczescia z kolegami i nie widzielismy :D ??

0

Jestem zalany ALE chyba to normlane nie ?XD

0

masx

dobrze prawi Jeffren to bardzo dobry zawodnik tylko brakuje mu minut jak Bojanowi z tym ze on moze grac jak na lewej i prawej gdzie byl ustawiony tak w tym sezonie w ktoryms meczu i z Messim ktory gral falszywa 9 bardzo dobrze sobie radzili. DAC mu szanse jak Pedro !!!

0

Maja eksperyment w postaci Keirissona wiec go nie kupia ;) Jestem za dawaniem wiecej szans gry Bojanowi bo widac ze jak gra to gra niezle ale nie ogryzki tylko pelne mecze no i Villa szpica i po problemie ;>

0

bara77

Tez jestem zdania ze czerwone bardziej pasuja :)

0

Jeden z piekniejszych wieczorow ;D ogladalem mecz z fanem realu jedym slowem Own3d ;D:DD:D:D:D:D:D visca el barca_/

0

fanatyk_hxc - tez bardzo lubilem i lubie Cisse i tez sie ciesze ze chlopak znowu gra na optymalnych obrotach :)

0

Dreszczyk przechodzi jak sie wszystko zaczyna przypominac;)

0

Ladna ta brunetka w lewym dolnym rogu fotki;)

0

Mała literówka pod koniec "Beniez" Benitez powinno być.

0

zdrowa dupa i jak zauwazylem na paru fotkach iniesta ma slabosc do koloru różowego ;) btw fajna chata.

0

Milo sie czyta ze najwiekszy rywal tak sie wypowiada a to ze tak powiedzial o wygranych to czysta sportowa rywalizacja nic w tym takiego nadzwyczajnego nie widze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?