0

Wszystko OK ale co gdyby odpukać Messiemu przydarzyła się dłuższa przerwa w grze spowodowana jakąś paskudną kontuzją to ciekawe kto będzie tym typowym "STRIKER'EM"

0

Uważam że dla Pepa to mógłby być strzał w "10" ponieważ lubi wprowadzać młodych zawodników a Brazylia "produkuje" mase zdolnych młodych i utalentowanych zawodników no i by miał taką mała namiastke Messiego w postaci Neymara gdzie mógłby przeważyć o losach spotkania w pojedynkę.
PS: zobaczyc brazylie grającą diamentem jak w korei MMMM ;)

0

Jak by nie patrzeć ktoś musi odciążyć Messiego w zdobywaniu bramek a tak skutecznego "EL dridente" jak 2-3-4 sezony temu nie mamy... Więc kontuzja Messiego na miesiąc lub dłużej (odpukać) mogła by być dla Barcy sporym problemem jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Moim zdaniem jest potrzebny ktoś kto zdobywanie bramek ma we krwi szybki zwrotny i z nutką "joga bonito" ;)

0

zgodze sie z jayjay'em69 VV zagral dzis slabe zawody ale po 1 meczu nie ma co szukac wzmocnien czy zmian kazdy ma slabszy dzien/okres czasu ... Cieszy oko za to forma Fabregasa w koncu mozna by rzec !

0

Cos mi sie zdaje ze Affelay duzo nie pogra jesli sobie lada moment nie wywalczy miejsca bynajmniej w 18

0

Wypowiedziami przypomina mi Mascherano tez mowil ze Busi jest najlepszy na swojej pozycji ale pokazal ze stawia druzyne ponad siebie i gra w obronie;) Oby Song stal sie drugim MACHETE

0

Taki nowy Keita Vilanovy

0

Cieszy fakt ze trafia zawodnik pokroju YAYA ale za to znikome juz szanse na to ze Dos Santos i Sergi Roberto beda dostawać swoje minuty na boisku. Badz co badz wole Barce w pakiecie z Songiem i z tytulami niz Barce z Dos Santosem i Sergio bez tytulow.

0

DeathLasek,
Po pierwsze to normalne ze stawia swojego klubowego kolege nad reszta co nie powinno dziwic po drugie naucz sie odmieniac po trzecie to ze jest brazylijczykem nie daje ci prawa zebys odrazu poruszal temat bananow.

0

Affelay 2 bramki 1 asysta i karny ktory sprekurowany byl na Affelayu lacznie bral udzial przy 4 z 6 bramek Oranje :D

0

1/4 *

0

25? Mialo byc 100 i nagle zostaje 1,4 sumy? ^.-

0

Liczylem na powolania dla Raula i Thiago ;(

0

Thiago pewnie ze wzgledu na ta kontuzje pozatym Hiszpanie maja w obiegu jeszcze kilku dobrych zawodnikow w srodek pola wiec jest to jakies usprawiedliwienie badz co badz szkoda ze nie dostal powolania;/

0

Smutny DANI ;(

0

Odpocznie więc dobrze

0

Bombowe napewno kupie domowe:)

0

Durne jest ich porownywanie poniewaz to 2 rozne style gry obydwaj sa genialni i sa typowymi egzekutorami tyle w temacie.

0

INIESTA? THIAGO? XAVI? wtf?! z drugiej strony niech jada bez graczy Barcy i pokaza swiatu jacy sa swietni .... Max polfinal MAX z taka kadra

0

Ja bym dal jej z 16 lat bardzo młodo wygląda;)

0

Sa plusy i minusy ... + Wypocznie na kolejny sezon w barwach Barcy a minus to ze go nie zobaczymy na Polskich boiskach

0

Czerwona kartka i problemy Alvesa? "Postawa Daniego Alvesa w ostatnich tygodniach martwi FC Barcelonę.". Proszę was kto pisze takie komentarze?? Odwiedzam tą strone od dobrych kilku lat i nigdy tak glupiego artykułu czy (postu) nie czytalem ... Nawet Messi ma gorsze dni kazdy moze byc pod formą ale nie piszcie bzdur ze ktoś się niepokoi o "DIAMENT nie Zawodnika" bo tak mozna smialo nazwac Alvesa .. prawdziwy skarb !

0

Bojan to jest rozwiązanie w ataku jesli Roma faktycznie go nie chce to go brac pokzal co potrafii kiedy posadzil na lawce Ibre wystarczy dac mu regularnie grac a Villa moglby byc "JOKEREM" i sprawa ataku rozwiazana.
Ktos nizej pisal o Hulku moze i to by nie byl glupi pomysl ale wtedy ewidentnie ktorys ze skrzydlowych musialby opuscic Camp Nou.

0

Szczescie w nie szczesciu z tymi zmiennymi z 1 strony klub zaoszczedzi z drugiej zas strony brak tytulow

0

Kiedy posadzil Ibre i gral jako typowa "9" pokazal co potrafi wiec jak najbardziej wracaj moze Tito zrobi to co z Henrym w meczu z Valencia gdzie ustawil go na swojej nominalnej pozycji i Henry 3-jke wpakowal do siatki ;>

0

Byl kapitanem Argentyny wiec dla mnie to jak Puyol tylko troche mlodszy ;) Wie kiedy co komu szepnac do ucha :>

0

koziaa,
To tez człowiek może mieć słabszy dzień prawda?

0

Na sile stara sie byc fajniejszy tudziez "lepszy"

0

Powiem tak szanuje Laporte ale poki co nie ma co sie przyczepiac do Rosella co do koszulek to nie zapominajmy ze klub ma dlugi wiec z finansowego punktu widzenia to dobre posuniecie pieniadze w tych czasach sa wazne... Co do poroznienia Laporty to Rosell poki co sprowadzil Fabregasa i Sancheza czyli bardzo dobre transfery i trzeba dodac ze Laporta zabiegal o Fabregasa bardzo bardzo dlugo i moim zdaniem Rosell dzialajac w ciszy i spokoju robi "wiecej pozytku".

0

Chcial nie chcial brak mi Eto .... podobny killer to Falcao tyle ze mniej pracowity ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?