0

To jest to byłby kapitalnym transferem młody dobry i już ma na koncie występy w reprezentacji a jak wiemy francuzi mają dobrych i solidnych obrońców. Jeśli mają szukać wzmocnienia na kilka dobrych lat to niech się biorą do roboty i staną na Ch*ju a go sprowadzą.

0

O Sakho już wypowiadałem się nie raz SuPeR sprawa jakbyśmy go nabyli a Inigo mógłby być dobrą alternatywą w razie nie powodzenia tego pierwszego.

0

Mianowali Sergi Roberto nowym Xavim a ja dalej się upieram ze pałeczkę przejmie Dos Santos.

0

Mam nadzieje że lekarze dobrze się nim zaopiekują tak żeby nie było podobnych ekscesów jak z Ronaldo tylko tam to wiadomo ze w PSV prawdopodobnie trochę mu namieszali w karierze.

0

Jak sam Luiz naciskać zacznie to sprawa może wyglądać zupełnie inaczej tylko pytanie : czy zacznie? Jeśli nie to postarałbym się nakłonić Sakho z PSG młody i dobrze się zapowiada na pewno w Barcelonie by się rozwinął piłkarsko.

0

Pierwsza połowa to ShoW Alexisa i genialna wymiana pozycji z Pedro zaś za drugą połowę można pochwalić Adriano i Cesca

0

Jeśli ktoś mówi ze Dos Santos nie jest zawodnikiem na miarę Barcy to mam wrażenie że jestem z innej planety bo chłopak ma taki przegląd pola ze głowa mała i jest to widać w każdym jego podaniu. Wcale się nie zdziwię jeśli Martino da mu pograć to że stanie się dość ważnym zawodnikiem już w tym sezonie.

0

3 asysty i bramka OGIEN Alexis OGIEN !! :D

0

Tak to co mi powiesz o Varanie ? Pokazał że wiek nie idzie w parze z doświadczeniem i grał jak stary wyjadacz zatrzymując najlepszych. Jestem za tym transferem trener go zna wie na co go stać to jest najważniejsze na plus można dodać jego wiek. Trochę pogra na najwyższym poziomie to być może ze będzie z niego bardzo solidny zawodnik.

0

Sądzę że to dobry wybór ktoś z Ameryki Południowej może wprowadzić jakiś element zaskoczenia w grze Barcy.

0

Rossel Out i tyle w temacie przeczytaj uważnie co napisał kolega bo wie co pisze Arsenal może i ma kasy ale nie może nimi szastać jak ci wymienieni przez Ciebie;)

0

Ogólnie ja bym postarał się wyciągnąć Wengera z Arsenalu .... tak wiem już uzasadniam:
1. Preferuje podobny styl,
2. Jest jednym z najlepszych na świecie w wprowadzaniu "perełek" w profesjonalny futbol,
3. Uruchomił by przyszłego generała (4) i Songa;) w końcu ich zna od podszewki,
4. Język? Fabregas +Song by pomogli,

Jedyne czego mu potrzeba do trofeów to $$$$ na dobrych zawodników których już by miał w Barcelonie, przyszłością bym się nie martwił bo ma chłop oko do młodych.

0

Fajnie się czytało ! Więcej takich !!!

0

szkoda szkoda szkoda milo sie patrzylo na ten freestyle "ala" ronaldinho ;(

0

Fajny artykuł, bądź co bądź jeśli Thiago chce odejść to wole juz Bayern Pepa.

0

Powinien tam trafić od razu, liga włoska przy tak drobnej masie to się w głowie nie mieściło. Reasumując mam nadzieje ze wróci i będzie bardzo ważnym zawodnikiem w Barcelonie.

0

Bojana za niego na LAWKE mlodszy zwrotniejszty i pokazal jak gral ze tez potrafi regularnie strzelac :D

0

Mowcie co chcecie ale mysla dobrze Bojan ma talent pokazal to w czasie kiedy Ibra siedzial na lawce strzelal regularnie.
Ja bym mu dal szanse na szpicy na zmiany z Leo / ponizej przykladu atk'u.
Neymar/Tello Messi/Bojan Alexis/Pedro

0

Nadzieja w tym taka ze Brazylijczycy czują się w Barcelonie jak w domu "Joga Bonita" ;)

0

Ktos tu wspominal o transferze Sakho(PSG) i Van Rijn'a z Ajaxu i ja bym rowniez szedl w strone tych graczy moze nie ta sama polka co T silva Hummels ale z tego 1 moze byc lepszy material niz z Varane.
Wezcie pod uwage ze caly sezon cala linia obrony nie bedzie miala kontuzji to ze sie posypalo tak w tym sezonie wynikalo ogolnie z braku rotacji skladem.

0

tak samo nie rozumiem czemu Thiago Silve ktory ma blizej do 30 niz Hummelsa ktory bylby wzmocnieniem na lata ...

0

Ter Stegen / Thibaut Courtois - jesli Valdes odejdzie w tym okienku i Hummelsa wczoraj gral super.

0

Widze ten mecz podobnie jak CHASER Bayern sie podpali jak Real Murinho podczas 1 ligowego starcia na Camp Nou czyli wyjda na murawe jakby juz wygral i beda atakowac a Barca to lubi ;)

0

Sakho z PSG + Neymar moje typy na lato

0

Fantastyczny felieton przez DUZE "F" !

0

Ja osobiscie uwazam ze zarzad moglby troche wylozyc kasy i zakupic Thibaut Courtois'a to co prezentuje ten chlopak w tym wieku jest godne pozazdroszczenia.

PS: Moze Wojtek ? hihih

0

Mi osobicie najbardziej przypadla bramka nr 50 bo dzieciak naprawde na mega spokoju wykonczyl akcje ala "Messi" tak po za tym milo jest popatrzec ze dzieciaki potrafia klepac akcje niczym 1 druzyna

0

MU albo Arsenal

0

Ja bym sprowadził Bojana bo pokazał co potrafi kiedy Ibra siedział na ławce no i kolejny wychowanek :)

0

Jakby nie patrzec ten tren wniosl jakas swiezosc do PD w koncu nie 2 a 3 druzyny na polmtetku licza sie w wyscigu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?