0

Zaczyna się sezon to widać wśród kibiców 2 największych Hiszpańskich klubów, zaczyna się napinka że Barco to Barca tamto, ta stronka jest dla kibiców Dumy Katalonii i chciałbym żeby tak zostało.

0

P.S

Wiem że nie ten temat ale proszę zobaczcie to ;]

Przepraszam za link.

http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Powitali-Zlatana-jak-krola,wid,12616461,wiadomosc.html?ticaid=1acc0

0

Villa 3:0 ;d

0

3:1 będzie tak myślę ;]

0

Wolę Busquetsa ale przyda się jakiś Defensywny Pomocnik więc witamy ;]

0

Gol ;/

0

Bojan szacun :D

0

Messi wchodzi,

0

Ładna akcja ;d

0

Xavi najlepszy piłkarz świata ;]

0

Znowu sie zaczyna możę Dos Santos okaże sie odkryciem sezonu wtedy będziecie go uwielbiać.Żal mi takich kibiców którzy np. wchodzą na strone Arsenalu i obrażają ich kibiców, zastanówcie sie troche, lepiej spójrzmy na swój klub jakim jest Barca, bo chyba jemu kibicujecie tak ?

0

On i tak zostanie na ten rok napewno ;]

0

Ciekawe co miało znaczyć do zobaczenia częściej i bliżej xd ;]

0

Stifler111

Może i masz racje.. nigdy nie mówiłem że Fabregas ma DNA Barcy..

Tylko czemu Fabregas nie utnie wszystkich spekulacji mówiąc zostaje w Arsenalu, nie powiedział tak, ta sytuacja widocznie mu pasuje.. sam sobie szkodzi ;]

0

stifler11

Gdyby Fabregas nie chciał trafić do Barcy powiedział by, że jest piłkarzem Arsenalu i nie wybiera sie nigdzie, dali by mu spokój a tak wyrażają coś , czego Fabregas boi sie ujawnić, gdyż nie chce urazic Wengera i kibiców Arsenalu..

0

Powoli wszystko nabiera sensu, bo jeśli Arsene Wenger oświadcza że Fabregas będzie kapitanem jego zespołu na najbliższy sezon (pod jego nieoobecnosc) to chyba wie że Fabregas chce odejśc(chce go w ten sposób zatrzymac ?), wszystko utrudnia Wenger podejmując decyzje za jego plecami. Pytanie :

Co teraz na zrobic Fabregas ?? Ogłosić że chce odejśc i stracić uznanie kibiców Arsenalu.. Czy też dojśc do zespołu który kocha i jest w stanie wygrać absolutnie wszystkie puchary..

Fabregas niema łatwego życia, ale uważam że jednak posłucha głosu serca i swoich aspiracji do zdobywania tytułów i zdecyduje się na gre dla Barcy.

0

Nie drogi a świetny ;d

Brawo Panie Rosell ;]

0

Mało szumu = Szybki Transfer

Dużo szumu = Większa kasa i dłużej to trwa (Fabregas)..

0

Świetny piłkarz, ale okropny charakter popsuł by tylko atmosfere..

;]

0

Teraz Niemcy strasznie chciałbym aby ktoś ich pokonał..

0

Wszyscy grają niemcy zwyciężają...

Niestety..

0

Niech zostanie w Valenci.. ;]

Już i tak mają marniejszy skład..

Silva w City fajnie ;]]

0

Yaya świetny zawodnik pogra z bratem ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?