Zaczyna się sezon to widać wśród kibiców 2 największych Hiszpańskich klubów, zaczyna się napinka że Barco to Barca tamto, ta stronka jest dla kibiców Dumy Katalonii i chciałbym żeby tak zostało.
Znowu sie zaczyna możę Dos Santos okaże sie odkryciem sezonu wtedy będziecie go uwielbiać.Żal mi takich kibiców którzy np. wchodzą na strone Arsenalu i obrażają ich kibiców, zastanówcie sie troche, lepiej spójrzmy na swój klub jakim jest Barca, bo chyba jemu kibicujecie tak ?
Może i masz racje.. nigdy nie mówiłem że Fabregas ma DNA Barcy..
Tylko czemu Fabregas nie utnie wszystkich spekulacji mówiąc zostaje w Arsenalu, nie powiedział tak, ta sytuacja widocznie mu pasuje.. sam sobie szkodzi ;]
Gdyby Fabregas nie chciał trafić do Barcy powiedział by, że jest piłkarzem Arsenalu i nie wybiera sie nigdzie, dali by mu spokój a tak wyrażają coś , czego Fabregas boi sie ujawnić, gdyż nie chce urazic Wengera i kibiców Arsenalu..
Powoli wszystko nabiera sensu, bo jeśli Arsene Wenger oświadcza że Fabregas będzie kapitanem jego zespołu na najbliższy sezon (pod jego nieoobecnosc) to chyba wie że Fabregas chce odejśc(chce go w ten sposób zatrzymac ?), wszystko utrudnia Wenger podejmując decyzje za jego plecami. Pytanie :
Co teraz na zrobic Fabregas ?? Ogłosić że chce odejśc i stracić uznanie kibiców Arsenalu.. Czy też dojśc do zespołu który kocha i jest w stanie wygrać absolutnie wszystkie puchary..
Fabregas niema łatwego życia, ale uważam że jednak posłucha głosu serca i swoich aspiracji do zdobywania tytułów i zdecyduje się na gre dla Barcy.
0
Zaczyna się sezon to widać wśród kibiców 2 największych Hiszpańskich klubów, zaczyna się napinka że Barco to Barca tamto, ta stronka jest dla kibiców Dumy Katalonii i chciałbym żeby tak zostało.
0
P.S
Wiem że nie ten temat ale proszę zobaczcie to ;]
Przepraszam za link.
http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Powitali-Zlatana-jak-krola,wid,12616461,wiadomosc.html?ticaid=1acc0
0
Villa 3:0 ;d
0
3:1 będzie tak myślę ;]
0
Wolę Busquetsa ale przyda się jakiś Defensywny Pomocnik więc witamy ;]
0
Gol ;/
0
Bojan szacun :D
0
Messi wchodzi,
0
Ładna akcja ;d
0
Xavi najlepszy piłkarz świata ;]
0
Znowu sie zaczyna możę Dos Santos okaże sie odkryciem sezonu wtedy będziecie go uwielbiać.Żal mi takich kibiców którzy np. wchodzą na strone Arsenalu i obrażają ich kibiców, zastanówcie sie troche, lepiej spójrzmy na swój klub jakim jest Barca, bo chyba jemu kibicujecie tak ?
0
On i tak zostanie na ten rok napewno ;]
0
Ciekawe co miało znaczyć do zobaczenia częściej i bliżej xd ;]
0
Stifler111
Może i masz racje.. nigdy nie mówiłem że Fabregas ma DNA Barcy..
Tylko czemu Fabregas nie utnie wszystkich spekulacji mówiąc zostaje w Arsenalu, nie powiedział tak, ta sytuacja widocznie mu pasuje.. sam sobie szkodzi ;]
0
stifler11
Gdyby Fabregas nie chciał trafić do Barcy powiedział by, że jest piłkarzem Arsenalu i nie wybiera sie nigdzie, dali by mu spokój a tak wyrażają coś , czego Fabregas boi sie ujawnić, gdyż nie chce urazic Wengera i kibiców Arsenalu..
0
Powoli wszystko nabiera sensu, bo jeśli Arsene Wenger oświadcza że Fabregas będzie kapitanem jego zespołu na najbliższy sezon (pod jego nieoobecnosc) to chyba wie że Fabregas chce odejśc(chce go w ten sposób zatrzymac ?), wszystko utrudnia Wenger podejmując decyzje za jego plecami. Pytanie :
Co teraz na zrobic Fabregas ?? Ogłosić że chce odejśc i stracić uznanie kibiców Arsenalu.. Czy też dojśc do zespołu który kocha i jest w stanie wygrać absolutnie wszystkie puchary..
Fabregas niema łatwego życia, ale uważam że jednak posłucha głosu serca i swoich aspiracji do zdobywania tytułów i zdecyduje się na gre dla Barcy.
0
Nie drogi a świetny ;d
Brawo Panie Rosell ;]
0
Mało szumu = Szybki Transfer
Dużo szumu = Większa kasa i dłużej to trwa (Fabregas)..
0
Świetny piłkarz, ale okropny charakter popsuł by tylko atmosfere..
;]
0
Teraz Niemcy strasznie chciałbym aby ktoś ich pokonał..
0
Wszyscy grają niemcy zwyciężają...
Niestety..
0
Niech zostanie w Valenci.. ;]
Już i tak mają marniejszy skład..
Silva w City fajnie ;]]
0
Yaya świetny zawodnik pogra z bratem ;]