0

Pewnie będzie to dobry transfer ale...

Ja wciąż liczę, że to nie prawda i kupimy Aguero.

0

reventon

To by tłumaczyło czemu Rossel "skąpi grosza" ;)

0

Gdzieś wyczytałem, że głównym celem transferowym będzie.. Kun Aguero.. ;)

Oby to była prawda bo to świetny gracz.

0

MVP ! NIESAMOWITE !!! :D

0

Smieje się jak Elvis ;d

0

Ankiewicz

Naprawdę Ty pewnie chciałbyś transferów jak w Realu ;]

Realmadrid.pl zaprasza...

0

Siema

Ma któs do sprzedania koszulke Barcy z tego sezonu rozmiar M ?

0

Witaj I.... ;]

Dobrze, że to już jutro, z jakim numerem będzie grał ''20'' ?

0

Na Bojana się patrzeć nie da, to nie ten sam chłopak co w tamtym sezonie..

0

Sorry że nie na temat ale warte uwagi..

Torres chce odejść z Liverpoolu odrzucił oferty Manchesteru City i Chelsea żeby dołączyc do nas ;]

Marzę żeby dla nas grał ;d

0

Czemu już Arsenal ?

Ale z jednej strony dobrze może się wreszcie uciszą ;d

0

Wkońcu niech dostanie ją Xavi zasługuje i to bardzo !!! :D

0

Dobry mecz ale trochę nudny ;d

Brawo Messi.

0

Ma ktoś do sprzedania koszulkę Barcy z tego sezonu ??

0

Brawo Barca jestem dumny że mogę wam kibicować ! ;]

0

Jeszcze godzina !!

Jest stresik ;d

0

Jeszcze 4h ;/

0

Nie mogę się doczekać !!

Wygramy wierzę !! Vamos

0

Dzięki.

Liczę na świetne widowisko, ale GD rządzi się swoimi prawami.

Potrafisz wyrazić swoje zdanie bez używania wulgaryzmów lub wywyższania, gratuluję ;]

0

Malcolm może masz trochę racji ale...

Real też nie jest święty, wystarczy przeczytać te komentarze gdy, przegrywacie 1 bramką to już każdego, niektórzy by chcieli sprzedać lub mówicie że jest za słaby na królewski Real..

Przekonamy się 29 listopada, teraz nie ma o czym gadać..

Niech wygra lepszy, a wierzę że lepsza będzie Barcelona.

Pozdrawiam.

0

Live wygrało teraz czekam na Barce !! ;]

Masch od 1 minut.

0

Piękny mecz świenty styl brawo !!!

Zaraz lepszy dzień sie szykuję ;d

0

Ludzie co wy w ogóle wygadujecie ??

Zostanie tak samo jak Messi,Xavi,Iniesta,Milito...

Rozsiewacie panikę a nie ma o co.

0

Nom mogli szkoda tylko że ten SportKlub jest na cyfrze+ ;/

0

Bo transmitowali Lecha ;]

W sumie nie wiem zobaczy się ;d

0

26.10. 22:00 SportKlub+ (Polska) Polski Live

26.10. 22:00 TV4 Polski Live

Tu tak pisze ale nie wiem czy na pewno ;]

0

Mecz Barcy pokaże TV4 ;]

0

Lorenzo20

Nie wiem o co Ci chodzi ale jak możesz to jak najszybciej opuść tą stronę.

0

Lorenzo20

Nie zrozumiałem posta ;]

0

Pep jak zwykle skromny ;]

Liczę bardzo na popis młodych graczy Barcy ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?