Real też nie jest święty, wystarczy przeczytać te komentarze gdy, przegrywacie 1 bramką to już każdego, niektórzy by chcieli sprzedać lub mówicie że jest za słaby na królewski Real..
Przekonamy się 29 listopada, teraz nie ma o czym gadać..
Niech wygra lepszy, a wierzę że lepsza będzie Barcelona.
0
Pewnie będzie to dobry transfer ale...
Ja wciąż liczę, że to nie prawda i kupimy Aguero.
0
reventon
To by tłumaczyło czemu Rossel "skąpi grosza" ;)
0
Gdzieś wyczytałem, że głównym celem transferowym będzie.. Kun Aguero.. ;)
Oby to była prawda bo to świetny gracz.
0
MVP ! NIESAMOWITE !!! :D
0
Smieje się jak Elvis ;d
0
Ankiewicz
Naprawdę Ty pewnie chciałbyś transferów jak w Realu ;]
Realmadrid.pl zaprasza...
0
Siema
Ma któs do sprzedania koszulke Barcy z tego sezonu rozmiar M ?
0
Witaj I.... ;]
Dobrze, że to już jutro, z jakim numerem będzie grał ''20'' ?
0
Na Bojana się patrzeć nie da, to nie ten sam chłopak co w tamtym sezonie..
0
Sorry że nie na temat ale warte uwagi..
Torres chce odejść z Liverpoolu odrzucił oferty Manchesteru City i Chelsea żeby dołączyc do nas ;]
Marzę żeby dla nas grał ;d
0
Czemu już Arsenal ?
Ale z jednej strony dobrze może się wreszcie uciszą ;d
0
Wkońcu niech dostanie ją Xavi zasługuje i to bardzo !!! :D
0
Dobry mecz ale trochę nudny ;d
Brawo Messi.
0
Ma ktoś do sprzedania koszulkę Barcy z tego sezonu ??
0
Brawo Barca jestem dumny że mogę wam kibicować ! ;]
0
Jeszcze godzina !!
Jest stresik ;d
0
Jeszcze 4h ;/
0
Nie mogę się doczekać !!
Wygramy wierzę !! Vamos
0
Dzięki.
Liczę na świetne widowisko, ale GD rządzi się swoimi prawami.
Potrafisz wyrazić swoje zdanie bez używania wulgaryzmów lub wywyższania, gratuluję ;]
0
Malcolm może masz trochę racji ale...
Real też nie jest święty, wystarczy przeczytać te komentarze gdy, przegrywacie 1 bramką to już każdego, niektórzy by chcieli sprzedać lub mówicie że jest za słaby na królewski Real..
Przekonamy się 29 listopada, teraz nie ma o czym gadać..
Niech wygra lepszy, a wierzę że lepsza będzie Barcelona.
Pozdrawiam.
0
Live wygrało teraz czekam na Barce !! ;]
Masch od 1 minut.
0
Piękny mecz świenty styl brawo !!!
Zaraz lepszy dzień sie szykuję ;d
0
Ludzie co wy w ogóle wygadujecie ??
Zostanie tak samo jak Messi,Xavi,Iniesta,Milito...
Rozsiewacie panikę a nie ma o co.
0
Nom mogli szkoda tylko że ten SportKlub jest na cyfrze+ ;/
0
Bo transmitowali Lecha ;]
W sumie nie wiem zobaczy się ;d
0
26.10. 22:00 SportKlub+ (Polska) Polski Live
26.10. 22:00 TV4 Polski Live
Tu tak pisze ale nie wiem czy na pewno ;]
0
Mecz Barcy pokaże TV4 ;]
0
Lorenzo20
Nie wiem o co Ci chodzi ale jak możesz to jak najszybciej opuść tą stronę.
0
Lorenzo20
Nie zrozumiałem posta ;]
0
Pep jak zwykle skromny ;]
Liczę bardzo na popis młodych graczy Barcy ;]