Dobry zawodnik ale zagrał dopiero kilka meczów, potencjał niesamowity, widać, że radzi sobie z presją. Wielkim plusem jest wiek ma dopiero 19 lat a gra w pierwszym składzie Bayernu, więc coś musi to znaczyć. Chciałbym Bale'a ale jak trafił by do nas Alaba też nie było by źle.
Llorente jak najbardziej tak, bo jak na takiego chłopa to technika jego jest bardzo dobra, strzela dużo bramek, asystuje i gra dle zespoły. RVP w Arsenalu każdy gra na niego, w Barcelonie już nie miał by tak wesoło, ostatnio obniżył loty więc zdecydowanie nie. Llorente to byłby świetny transfer jakby Messi odpuścił środek ataku ;)
Xaoo
To chyba nie wiesz jak zachowują sie kibice Realu, oni modlą sie tylko, żeby nie trafić na nas, nie widzialeś co sie działo na stronie Barcy po derbach, więc nie gadaj. Czas na zemstę ma nastąpić w finale LM..
Mam nadzieje, że uciszymy dzieciaki i awansujemy spokojnie do finału. Po 2 słabych meczach drużyna będzie mega zmotywowana a to bardzo dobrze, autobus postanowiony przez Chelsea w końcu musi popełnić błąd, który teraz po prostu trzeba wykorzystać i wierzę, że to zrobią. Nie wierzę, że tak grająca Chelsea jest w stanie nas wyeliminować. Uciszmy Halowców i wygrajmy LM, wierzę, że damy rade.
Neymar piłkarz genialny z niewyobrażalnym talentem, tylko czy on pasuje do Barcy, myślę, że zrobiłby róźnicę, ale nie kupimy go w tym okienku, bo tani nie jest, za rok,dwa jak najbardziej. Media robią z niego niegrzecznego chłopca a w wywiadach wypowiada się bardzo mądrze i dojrzale. Nie dajcie się opętac mediom.
sqr3byq
No właśnie nie wykorzystali okazji a w dzisiejszym futbolu starczy jedna kontra i nasze nie wykorzystane okazje się mszczą. Pomyśl co by było gdyby Messi miał kontuzję, środkowego napastnika mam tylko jednego i jest nim Villa a i tak gra na skrzydle.. Potrzebujemy kogoś kto zrobi miejsce Messiemu, zagra 1 vs 1, zrobi przewagę. Sanchez piłkarz genialny, ale jakby bał się pójśc 1 na 1 a każdy wie, że robi to genialnie. Tello, Cuenca to przyszłośc, skuteczności potrzebujemy od zaraz a nie za kilka lat.
Candy
Masz całkowitą racje, mówcie dalej, że mamy, aż nadto piłkarzy ofensywnych a prawda jest taka, że napastnika i tak nam bardzo potrzeba, Tello to świetnie zapowiadający sie piłkarz, ale to nie jego czas jeszcze.
BlaugranaPolaco
Jednym meczem nie przekreśla się trenera, fakt, fatalny skład, taktyka, za to wszystko masz prawo winic trenera. Nie można wygrac meczu bez napastnika na szpicy, graliśmy statycznie, bez pomysłu, ale wierze, że z Chelsea będzie lepiej i Ty też powinieneś ;)
BlauGranaPolaco
Chyba zapominasz ile Pep zrobił dla Barcy, nie wygra się wszystkich klasyków do końca świata bo to nie możliwe.. Każdemu zdarzają się błędy, w tym meczu popełnił kilka, jak nie więcej, które musiały wyjśc w meczu. Też uważam, że mecz był przegrany jeszcze zanim wyszliśmy na murawe, ale to nie powód obrażac tak genialnego trenera jakim niewątpliwe jest Pep.
Pozdro ;)
Smutne jest to, że wystarczył jeden triumf Realu i dzieci zaczeły podniecac się Realem i pewnie mnóstwo kibiców jest z drużyna od wczoraj około godziny 22.. Barca nie zagrała najlepiej ale to nie powód by wyzywac piłkarzy,trenera i kibiców. Nauczcie się trochę pokory to może wtedy w pewnym stopniu Real zasłuży na mistrza, bo za taką postawę wstydzą się normalni kibice.
Te ploty z dnia na dzień coraz śmieszniejsze.. Dailymoor (czy jakoś tak) poinformował, że Nasri i Cesc odejdą w tym tygodniu z Arsenalu..Cesc do Barcy a Nasri do MU. Hahah niezły ubaw, a co do Sancheza wątpie, żeby trafił do nas, dobry piłkarz ale Ja w ciemno brałbym Aguero.. To chyba już każdy wie ;p
Aguero nie jest typowym środkowym napastnikiem, w Argentynie gra na skrzydle i bardzo dobrze sobie tam radzi. Sanchez jest za chaotyczny, jeden dobry sezon nie świadczy o jakości piłkarza.
W sumie nie chce się kłócić, ale jeśli będziesz oglądał Copa America to poobserwuj Aguero i Sancheza, zobaczysz róźnicę.
Niestety wiek mają taki sam, obaj 23 lata. Aguero strzela 20 bramek w sezonie w lepszej lidze niż Seria A, Sanchez strzela chyba 12 w słabej już teraz Seria A. Na tą chwilę i pewnie zawsze Aguero będzie lepszy, bo nie wierzę w talent Sancheza, ale mogę się mylić jak każdy, to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
Sanchez 27 mln + 13 zmiennych, gdzieś czytałem. Nie wierze w ten transfer, chyba, że zarząd jest taki głupi i kupi Sancheza za te 27mln + 13 zamiast Aguero który jest do wzięcia, uwaga..... za 35 mln. Ta cena za Alexisa to jakiś głupi żart.
Za 40 mln gracza który miał 1 dobry sezon ? Żartujesz. Pedro z składu nie wygryzie.. Aguero może wygryźć Pedro, albo nawet wchodzić gdy Villa znowu bd miał przestój ;).
Włodarze Atlético zrobią więc szybko by młody gwiazdor nie zasilił odwiecznego rywala, Realu Madryt.Powinno być chyba "zrobią wszystko". :) Takie info dla autora.
Wracając do tematu to Aguero jest do wyciagniecia za mniej niz 45 mln, moze 35-40, żadnych Sanchezów,Rossich tylko dawać Kuna. ;)
Po Ch.. tak się uczepili tego Fabsa.. Lepiej dać te funciaki za Aguero niż za niego..Transfery=dno, na pomocy mamy najwięcej możliwości a oni jeszcze ściągają kogoś do pomocy, masakra..
Extra Fabregas nie przejdzie zostaje w Arsenalu, Sanchez i Rossi za drodzy jak na takich grajków :) Baaaardzo dobrze, żaden z nich nie zasługuje na grę w Barcelonie. :)
0
Dobry zawodnik ale zagrał dopiero kilka meczów, potencjał niesamowity, widać, że radzi sobie z presją. Wielkim plusem jest wiek ma dopiero 19 lat a gra w pierwszym składzie Bayernu, więc coś musi to znaczyć. Chciałbym Bale'a ale jak trafił by do nas Alaba też nie było by źle.
0
Llorente jak najbardziej tak, bo jak na takiego chłopa to technika jego jest bardzo dobra, strzela dużo bramek, asystuje i gra dle zespoły. RVP w Arsenalu każdy gra na niego, w Barcelonie już nie miał by tak wesoło, ostatnio obniżył loty więc zdecydowanie nie. Llorente to byłby świetny transfer jakby Messi odpuścił środek ataku ;)
0
Afeeelay ;))
0
To jest sztuka w wykonaniu Barcy, coś pięknego.. ;)
0
Alexis zaskakuje mnie z dnia na dzień..
0
Mourinho zaczyna się denerwować ;)
0
Xaoo
To chyba nie wiesz jak zachowują sie kibice Realu, oni modlą sie tylko, żeby nie trafić na nas, nie widzialeś co sie działo na stronie Barcy po derbach, więc nie gadaj. Czas na zemstę ma nastąpić w finale LM..
0
Mam nadzieje, że uciszymy dzieciaki i awansujemy spokojnie do finału. Po 2 słabych meczach drużyna będzie mega zmotywowana a to bardzo dobrze, autobus postanowiony przez Chelsea w końcu musi popełnić błąd, który teraz po prostu trzeba wykorzystać i wierzę, że to zrobią. Nie wierzę, że tak grająca Chelsea jest w stanie nas wyeliminować. Uciszmy Halowców i wygrajmy LM, wierzę, że damy rade.
0
Neymar piłkarz genialny z niewyobrażalnym talentem, tylko czy on pasuje do Barcy, myślę, że zrobiłby róźnicę, ale nie kupimy go w tym okienku, bo tani nie jest, za rok,dwa jak najbardziej. Media robią z niego niegrzecznego chłopca a w wywiadach wypowiada się bardzo mądrze i dojrzale. Nie dajcie się opętac mediom.
0
Gomez ? Z całym szacunkiem, ale nie wyobrażam sobie Gomeza jak gra z pierwszej piłki do Messiego i innych zawodników.
0
sqr3byq
No właśnie nie wykorzystali okazji a w dzisiejszym futbolu starczy jedna kontra i nasze nie wykorzystane okazje się mszczą. Pomyśl co by było gdyby Messi miał kontuzję, środkowego napastnika mam tylko jednego i jest nim Villa a i tak gra na skrzydle.. Potrzebujemy kogoś kto zrobi miejsce Messiemu, zagra 1 vs 1, zrobi przewagę. Sanchez piłkarz genialny, ale jakby bał się pójśc 1 na 1 a każdy wie, że robi to genialnie. Tello, Cuenca to przyszłośc, skuteczności potrzebujemy od zaraz a nie za kilka lat.
0
Candy
Masz całkowitą racje, mówcie dalej, że mamy, aż nadto piłkarzy ofensywnych a prawda jest taka, że napastnika i tak nam bardzo potrzeba, Tello to świetnie zapowiadający sie piłkarz, ale to nie jego czas jeszcze.
0
Hernandezka
Dzięki, mówie to co myśle ;)
0
BlaugranaPolaco
Jednym meczem nie przekreśla się trenera, fakt, fatalny skład, taktyka, za to wszystko masz prawo winic trenera. Nie można wygrac meczu bez napastnika na szpicy, graliśmy statycznie, bez pomysłu, ale wierze, że z Chelsea będzie lepiej i Ty też powinieneś ;)
0
BlauGranaPolaco
Chyba zapominasz ile Pep zrobił dla Barcy, nie wygra się wszystkich klasyków do końca świata bo to nie możliwe.. Każdemu zdarzają się błędy, w tym meczu popełnił kilka, jak nie więcej, które musiały wyjśc w meczu. Też uważam, że mecz był przegrany jeszcze zanim wyszliśmy na murawe, ale to nie powód obrażac tak genialnego trenera jakim niewątpliwe jest Pep.
Pozdro ;)
0
Smutne jest to, że wystarczył jeden triumf Realu i dzieci zaczeły podniecac się Realem i pewnie mnóstwo kibiców jest z drużyna od wczoraj około godziny 22.. Barca nie zagrała najlepiej ale to nie powód by wyzywac piłkarzy,trenera i kibiców. Nauczcie się trochę pokory to może wtedy w pewnym stopniu Real zasłuży na mistrza, bo za taką postawę wstydzą się normalni kibice.
0
Te ploty z dnia na dzień coraz śmieszniejsze.. Dailymoor (czy jakoś tak) poinformował, że Nasri i Cesc odejdą w tym tygodniu z Arsenalu..Cesc do Barcy a Nasri do MU. Hahah niezły ubaw, a co do Sancheza wątpie, żeby trafił do nas, dobry piłkarz ale Ja w ciemno brałbym Aguero.. To chyba już każdy wie ;p
0
wpwelement
Nie, to Ty się naucz pisać.
0
wpwelent
Aguero nie jest typowym środkowym napastnikiem, w Argentynie gra na skrzydle i bardzo dobrze sobie tam radzi. Sanchez jest za chaotyczny, jeden dobry sezon nie świadczy o jakości piłkarza.
W sumie nie chce się kłócić, ale jeśli będziesz oglądał Copa America to poobserwuj Aguero i Sancheza, zobaczysz róźnicę.
Pozdrawiam ;)
0
duch toma joad.
Niestety wiek mają taki sam, obaj 23 lata. Aguero strzela 20 bramek w sezonie w lepszej lidze niż Seria A, Sanchez strzela chyba 12 w słabej już teraz Seria A. Na tą chwilę i pewnie zawsze Aguero będzie lepszy, bo nie wierzę w talent Sancheza, ale mogę się mylić jak każdy, to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
0
Sanchez 27 mln + 13 zmiennych, gdzieś czytałem. Nie wierze w ten transfer, chyba, że zarząd jest taki głupi i kupi Sancheza za te 27mln + 13 zamiast Aguero który jest do wzięcia, uwaga..... za 35 mln. Ta cena za Alexisa to jakiś głupi żart.
0
Daimonos.
Za 40 mln gracza który miał 1 dobry sezon ? Żartujesz. Pedro z składu nie wygryzie.. Aguero może wygryźć Pedro, albo nawet wchodzić gdy Villa znowu bd miał przestój ;).
0
Włodarze Atlético zrobią więc szybko by młody gwiazdor nie zasilił odwiecznego rywala, Realu Madryt.Powinno być chyba "zrobią wszystko". :) Takie info dla autora.
Wracając do tematu to Aguero jest do wyciagniecia za mniej niz 45 mln, moze 35-40, żadnych Sanchezów,Rossich tylko dawać Kuna. ;)
0
Po Ch.. tak się uczepili tego Fabsa.. Lepiej dać te funciaki za Aguero niż za niego..Transfery=dno, na pomocy mamy najwięcej możliwości a oni jeszcze ściągają kogoś do pomocy, masakra..
0
Kurde, znowu wraca transfer Aguero. Messi przekonaj go wkońcu żeby chciał do nas trafić :)
0
Szlag mnie trafia. 50 baniek za dobrze zapowiadającego się piłkarza ??.. Za 35-40 można wyrwać Aguero, szkoda, że zarząd tego nie widzi..
0
1:0 Dla Hiszpani ;) Herrera.
0
henry52
Masz J.Polski w podstawówce ?.
0
Extra Fabregas nie przejdzie zostaje w Arsenalu, Sanchez i Rossi za drodzy jak na takich grajków :) Baaaardzo dobrze, żaden z nich nie zasługuje na grę w Barcelonie. :)
0
Tak nawiasem mówiąc jaka ekipa robi sie w Maladze.. To może być odkrycie nadchodzącego sezonu.. :)