Śmieszne, jak był motorem napędowym Brazylii na Igrzyskach to już nikt nie pamięta. On ma 20 lat a wielu oczekuje od niego, że w każdym meczu strzeli bramkę, asystuję, ludzie on też jest człowiekiem jak Messi czy Ronaldo, lecz do tej dwójki mu jeszcze wiele brakuje, to piłkarzem jest świetnym i mówienie, że jest słaby jest co najmniej nie na miejscu. Amen,
Też mam dość świętego Messiego, który musi grac na śrdoku, no bo przecież Ronaldo nie może być królem strzelców, lecz prawda jest taka, że bez Messiego to typowego napastnika nie mamy, może jest Villa, ale czy będzie w takiej formie jak przed kontuzją to wielka nie wiadoma. Czy tylko mnie irytuje Alexis który kładzie się przy każdej okazji a nic nie gra, czy Tello który w ważniejszych meczach nie istnieje. Ile ja bym dał, żeby znowu był taki atak jak Eto-Ronaldinho-Henry czy Messi..
Nie dobrze to wygląda.. Sanchez,Fabregas,Alves chyba nie w najlepszej dyspozycji, Villa też nie wpełni sił więc nie wiem czy pomoże, obrona bez Mascherano strasznie nie pewna, Messi gra za głęboko, ogólnie nic nie gramy, oby wbili te 2 bramki nie ważne jak, tylko żeby były 3 punkty. Takimi meczami wygrywa się tą ligę, tu nie wolno lekceważyc takich spotkań..
Czemu minusujecie tych co krytykują Valdesa, mają do tego prawo bo dryblować to się może na meczu z Śląskiem Wrocław a nie z Realem Madryt. Możecie mnie minusowac ale prawda jest taka, że Valdes nigdy nie był w światowej czołówce bramkarzy i pewnie już do tej czołówki nie trafi, szkoda, że informacje o Hugo Llorisie to były tylko plotki..
Nie ma co się okłamywać, Valdes nie dorasta do pięt Casillasowi, załatwił nam nerwówkę w rewanżu, bo zamiast wybić piłkę się drybluje. Nie mówcie, że nie raz uratował nam skóre, Casillas ratuje Real co chwile.
Jak Tello ma tak grac jak wczoraj, to muszę przeprosić za wszystkie słowa krytyki, które na niego spadły. Wczoraj widziałem Tello jakiego chcę oglądać i widziałem jak bardzo się starał, był aktywny. Zmieniłem zdanie niech ten chłopak zostanie u nas bo to spory talent.
Tello ma okazję udowodnić jak bardzo się wobec niego mylę, choć wątpię, że pokaże coś nowego. Wierzę w Tito, mam nadzieję, że wygramy gładko to spotkanie.
Song to świetny piłkarz i bardzo chcę tego transferu, ale z drugiej strony to wszyscy uciekają z Arsenalu jak z tonącego statku. Nie dziwię się, że Arsenal nic nie osiąga, jak tylko po kilku transferach odchodzą gwiazdy drużyny i tak bez końca. To nie nasz problem, raczej zarząd Arsenalu do najlepszych nie należą, ale mi się pozostaję cieszyć z możliwości gry dla Barcelony takiego piłkarza jak Song.
Narazie nie potrzebujemy żadnych Van Persich, Neymarów. Zobaczymy jak będzie prezentował się Villa, potrzebujemy narazie kogoś takiego jak Song, potrafi zagrać na defensywnym pomocniku a nawet w obronie. Do tego świetnie gra do przodu, za taką kasę to świetny transfer, naprawdę kolejny świetny transfer.
I mówcie dalej, że po co kupować jak mamy wychowanków.. Tak może opłaca się to pod względem finansowym, ale pod względem sportowym to już nie bardzo. Tello nie pasuje do naszego stylu, to typowy skrzydłowy, który potrzebuje miejsca a wtedy pokazuje co potrafi, w meczach z Barceloną tego miejsca nie będzie miał i nie przyniesie nam żadnego pożytku. Mimo, że jestem za wprowadzaniem młodzieży do zespołu ale nie kosztem naszego poziomu sportowego. Mamy w szkółce większy talenty niż Tello, ale trzeba jeszcze dać im trochę czasu a potem wprowadzać do pierwszej drużyny.
Tyle plotek a zero konkretów. Neymar,Martinez,Song,Agger kto następny?.
Song to bardzo dobry piłkarz i mógłby być sporym wzmocnieniem, ale czy dojdzie do transferu to już nie jestem taki przekonany.
No no no. To co gra Neymar ostatnio to przechodzi moje pojęcie. Gol i 2 asysty, ale to jakie. Gol z wolnego również kapitalny, z taką grą niech zawita do Barcy jak najszybciej.
Złapałem z jakimś arabskim komentarzem, ale nie przeszkodziło mi to, aby oglądać to co wyczyniał Neymar. Pewnie będą skróty, ale bramka z wolnego piękna, asysta do Pato również, ale asysta do Oscara piętką to już wgl kosmos ;)
0
barcaclue97
Bo ten który jest największą nadzieją, zawsze obrywa najmocniej ;)
0
Śmieszne, jak był motorem napędowym Brazylii na Igrzyskach to już nikt nie pamięta. On ma 20 lat a wielu oczekuje od niego, że w każdym meczu strzeli bramkę, asystuję, ludzie on też jest człowiekiem jak Messi czy Ronaldo, lecz do tej dwójki mu jeszcze wiele brakuje, to piłkarzem jest świetnym i mówienie, że jest słaby jest co najmniej nie na miejscu. Amen,
0
Thiago za Fabregasa. Lubię Fabsa, ale zasłużył na ławkę swoją grą..
0
Song gra KAPITALNIE.
0
Ale przynajmniej wybił.
0
Song jest bardziej kreatywny niż Cesc.. Jakby zamienili się koszulkami.
0
Też mam dość świętego Messiego, który musi grac na śrdoku, no bo przecież Ronaldo nie może być królem strzelców, lecz prawda jest taka, że bez Messiego to typowego napastnika nie mamy, może jest Villa, ale czy będzie w takiej formie jak przed kontuzją to wielka nie wiadoma. Czy tylko mnie irytuje Alexis który kładzie się przy każdej okazji a nic nie gra, czy Tello który w ważniejszych meczach nie istnieje. Ile ja bym dał, żeby znowu był taki atak jak Eto-Ronaldinho-Henry czy Messi..
0
Boże dziękuje :)
0
Noo wkońcu.
0
Kto gra w koszulce Messiego ?
0
No najlepiej poczekać ze zmianami do 90 minuty, potem na pewno będzie czas, żeby odrobić straty.. Frustracja rozwala mnie od środka.
0
Nie mogę patrzeć jak Barca (!) klepie piłkę w obronie, gdy przegrywa 1:0...
0
Boże Puyol..
0
Nie dobrze to wygląda.. Sanchez,Fabregas,Alves chyba nie w najlepszej dyspozycji, Villa też nie wpełni sił więc nie wiem czy pomoże, obrona bez Mascherano strasznie nie pewna, Messi gra za głęboko, ogólnie nic nie gramy, oby wbili te 2 bramki nie ważne jak, tylko żeby były 3 punkty. Takimi meczami wygrywa się tą ligę, tu nie wolno lekceważyc takich spotkań..
0
Czemu minusujecie tych co krytykują Valdesa, mają do tego prawo bo dryblować to się może na meczu z Śląskiem Wrocław a nie z Realem Madryt. Możecie mnie minusowac ale prawda jest taka, że Valdes nigdy nie był w światowej czołówce bramkarzy i pewnie już do tej czołówki nie trafi, szkoda, że informacje o Hugo Llorisie to były tylko plotki..
0
Nie ma co się okłamywać, Valdes nie dorasta do pięt Casillasowi, załatwił nam nerwówkę w rewanżu, bo zamiast wybić piłkę się drybluje. Nie mówcie, że nie raz uratował nam skóre, Casillas ratuje Real co chwile.
0
@down
Pepe nie zagra więc coś im się pomyliło ;)
0
Ale on się mądrze wypowiada, a do tego jest bardzo uśmiechniętym gościem, bardzo ale to bardzo się cieszę, że Song będzie u nas grał.
0
Jak Tello ma tak grac jak wczoraj, to muszę przeprosić za wszystkie słowa krytyki, które na niego spadły. Wczoraj widziałem Tello jakiego chcę oglądać i widziałem jak bardzo się starał, był aktywny. Zmieniłem zdanie niech ten chłopak zostanie u nas bo to spory talent.
0
Villa gooool ! :D
0
Dwie Tello, Xavi i Pedro.
0
Tello ma okazję udowodnić jak bardzo się wobec niego mylę, choć wątpię, że pokaże coś nowego. Wierzę w Tito, mam nadzieję, że wygramy gładko to spotkanie.
0
Jednak Liga Angielska jest najlepsza na świecie. Kapitalny mecz na Etihad Stadium, świetnie gra Southampton.
0
City przegrywa z Southampton ;)
Dzieje się w lidze Angielskiej.
0
Song to świetny piłkarz i bardzo chcę tego transferu, ale z drugiej strony to wszyscy uciekają z Arsenalu jak z tonącego statku. Nie dziwię się, że Arsenal nic nie osiąga, jak tylko po kilku transferach odchodzą gwiazdy drużyny i tak bez końca. To nie nasz problem, raczej zarząd Arsenalu do najlepszych nie należą, ale mi się pozostaję cieszyć z możliwości gry dla Barcelony takiego piłkarza jak Song.
0
Narazie nie potrzebujemy żadnych Van Persich, Neymarów. Zobaczymy jak będzie prezentował się Villa, potrzebujemy narazie kogoś takiego jak Song, potrafi zagrać na defensywnym pomocniku a nawet w obronie. Do tego świetnie gra do przodu, za taką kasę to świetny transfer, naprawdę kolejny świetny transfer.
0
I mówcie dalej, że po co kupować jak mamy wychowanków.. Tak może opłaca się to pod względem finansowym, ale pod względem sportowym to już nie bardzo. Tello nie pasuje do naszego stylu, to typowy skrzydłowy, który potrzebuje miejsca a wtedy pokazuje co potrafi, w meczach z Barceloną tego miejsca nie będzie miał i nie przyniesie nam żadnego pożytku. Mimo, że jestem za wprowadzaniem młodzieży do zespołu ale nie kosztem naszego poziomu sportowego. Mamy w szkółce większy talenty niż Tello, ale trzeba jeszcze dać im trochę czasu a potem wprowadzać do pierwszej drużyny.
0
Tyle plotek a zero konkretów. Neymar,Martinez,Song,Agger kto następny?.
Song to bardzo dobry piłkarz i mógłby być sporym wzmocnieniem, ale czy dojdzie do transferu to już nie jestem taki przekonany.
0
No no no. To co gra Neymar ostatnio to przechodzi moje pojęcie. Gol i 2 asysty, ale to jakie. Gol z wolnego również kapitalny, z taką grą niech zawita do Barcy jak najszybciej.
0
Złapałem z jakimś arabskim komentarzem, ale nie przeszkodziło mi to, aby oglądać to co wyczyniał Neymar. Pewnie będą skróty, ale bramka z wolnego piękna, asysta do Pato również, ale asysta do Oscara piętką to już wgl kosmos ;)