Kolejne info z "angielskiego Faktu" - podobno prezes Udinese, Giampaolo Pozzo powiedział, że Alexis Sanchez jest w drodze na City of Manchester Stadium. 44 miliony funtów miało przekonać Pozzo.
Wiesz, z tym Aguero to nie do końca tak jest, bo nie ma żadnych cytatów są tylko pierdoły wymyślone przez te szmatławce MD lub Marca..Też wolę, żeby przeszedł już ten Sanchez niż Rossi i Mata..
Nam potrzebny jest gwiazdor który zmotywuje Pedro,Ville do lepszej gry, na dzień dzisiejszy Sanchez chyba nie zagrozi MVP, będzie wchodził po 3 minuty jak Afellay. Mam nadzieję, że się myle i jak jednak Sanchez przejdzie i swoją grą udowodni jak grubo się mylę.
Jego umiejętności wnioskujesz po 1 sezonie w którym strzelił 13 bramek ? Sorry ale Villa strzelil 18, choć jak mówisz miał słabą forme w drugiej połowie sezonu.. Seria A a LaLiga to 2 róźne światy, nie zachwycaj się tak Sanchezem bo gra efektownie, my potrzebujemy gracza efektywnego.. np Aguero.
Zarząd powinien się zastanowić czy kupują kogoś tylko i wyłącznie na rezerwę, kogoś bez szans na 1 skład czy kogoś kto nawet może wygryźć naszych grajków z składu.. Sanchez za drogi a on na rezerwe jedynie się nadaje, Rossi to samo, Mata to jakieś jaja :)
Jeśli ktoś ma napoważnie zagroźić MVP to Neymar lub Pato, innych opcji nie widze ;)
Jeśli chodzi o całą trójkę Fabregas, Rossi , Sanchez to negocjacje coraz bardziej się przedłużają i niewiadomo czy wgl ktoś z nich do nas trafi.. Negocjowanie z tą trójką w tym samym czasie miało być strzałem w 10 a wyszło jak zawsze..
Tylko gdy Villa ma przestój na kilka spotkań to taki sęp jest potrzebny.. Villa bez formy marnował 100%, Falcao dalbym mu odpocząć.. Na skrzydle mamy Afellaya i narazie Jeffrena
Popatrzcie na przyklad na Pato/Neymara/Aguero/Teveza to już powoli są gwiazdy wielkich reprezentacji a ceną są podobni do Sancheza.. Świat piłkarski upada przed szejków z City, kase Abramowicza i Pereza.
Jest jeszcze inna sprawa. Jeffren się nie zgadza na transfer to samo Soriano.. to nie niewolnicy, żeby wprowadzać ich w wymiany jak nie wyrażają zgody. Ciekawi mnie co w takiej sytuacji zrobi zarząd Barcelony ;)
Tak,zawsze jest ryzyko ;). Wracając do Ibry, nie dryblował jak Sanchez, nie kiwał z taką łatwością, ale pracował w swoim klubie bo on tam był gwiazdą i mu to bardzo pasowało. Dla mnie Afellay może odegrać większa rolę w klubie niż Alexis.
Nie wiem czy tylko Ja mam takie wrażenie ale Sanchez to troche jeździec bez głowy, strasznie chaotycznie gra, może podaje, zbiera asysty ale bardzo rzadko. Boje się, że nie bd mu pasował taki styl jaki jest u nas.. Obym się mylił ale mam przeczucie, że będzie jak z Ibrą, świetny piłkarz ale stylem nie pasującym do nas.
0
Kto wie ile za Hazarda trzeba dać ? :)
0
Kolejne info z "angielskiego Faktu" - podobno prezes Udinese, Giampaolo Pozzo powiedział, że Alexis Sanchez jest w drodze na City of Manchester Stadium. 44 miliony funtów miało przekonać Pozzo.
Sprzedawczyk. ? :)
0
No i dobrze. Ja go tu niechce :)
0
W europie by sobie nie poradził. Messi jest już lepszy niż Pele.
0
Duch Toma
Mam tylko jedno pytanko wolisz Sancheza gdzie Transfer wyniesie około 45 mln, czy Aguero za 40 mln na już, kto dla Cb jest lepszy :) ?
0
Deco
Zgadzam się w 100 % ;)
0
Duch Tom
Wiesz, z tym Aguero to nie do końca tak jest, bo nie ma żadnych cytatów są tylko pierdoły wymyślone przez te szmatławce MD lub Marca..Też wolę, żeby przeszedł już ten Sanchez niż Rossi i Mata..
Nam potrzebny jest gwiazdor który zmotywuje Pedro,Ville do lepszej gry, na dzień dzisiejszy Sanchez chyba nie zagrozi MVP, będzie wchodził po 3 minuty jak Afellay. Mam nadzieję, że się myle i jak jednak Sanchez przejdzie i swoją grą udowodni jak grubo się mylę.
Pozdrawiam ;]
0
Deco
Może i tak, ale nam przydałby się 1 dobry transfer + obrońca, więcej nam nie trzeba.
Pato/Aguero + np. Sakho lub inny młody obrońca. ;)
0
Mata za 20 mln Rossi z 30 mln.. to masz 50 ;)
0
Jim
Villa do nas bardziej pasuje, Ibra tylko stał i strzelał, Villa walczy strzela ważne bramki, wierze, że 2 sezon bd jeszcze lepszy ;)
0
Deco
O jakich graczach mówisz ?
0
Duch Toma
Jego umiejętności wnioskujesz po 1 sezonie w którym strzelił 13 bramek ? Sorry ale Villa strzelil 18, choć jak mówisz miał słabą forme w drugiej połowie sezonu.. Seria A a LaLiga to 2 róźne światy, nie zachwycaj się tak Sanchezem bo gra efektownie, my potrzebujemy gracza efektywnego.. np Aguero.
Pozdrawiam ;)
0
Ksanti, fakt kasa by była ;)
Kupilibyśmy może Aguero za 40mln.. :)
0
Ludzie , kur... jeszcze się okienko na dobre nie rozpoczeło a wy już, że nie dokonamy żadnego znaczącego transferu.. Szlag mnie trafia..
0
Zarząd powinien się zastanowić czy kupują kogoś tylko i wyłącznie na rezerwę, kogoś bez szans na 1 skład czy kogoś kto nawet może wygryźć naszych grajków z składu.. Sanchez za drogi a on na rezerwe jedynie się nadaje, Rossi to samo, Mata to jakieś jaja :)
Jeśli ktoś ma napoważnie zagroźić MVP to Neymar lub Pato, innych opcji nie widze ;)
Pozdrawiam.
0
Barcelona92
Pewnie trafi tam zaraz za Boasem.. ;)
Jeśli chodzi o całą trójkę Fabregas, Rossi , Sanchez to negocjacje coraz bardziej się przedłużają i niewiadomo czy wgl ktoś z nich do nas trafi.. Negocjowanie z tą trójką w tym samym czasie miało być strzałem w 10 a wyszło jak zawsze..
Pozdrawiam :)
0
Barcelona92, znowu Ty... ;)
Tylko gdy Villa ma przestój na kilka spotkań to taki sęp jest potrzebny.. Villa bez formy marnował 100%, Falcao dalbym mu odpocząć.. Na skrzydle mamy Afellaya i narazie Jeffrena
0
To ja już bym wolał jak to Falcao niż Sancheza..
Też miał dopiero 1 dobry sezon ale napewno dużo lepszy od Sancheza..
0
Michael Bastos jest do wzięcia za max 20 mln.. :)
Ciekawa opcja.
0
fcbarca
Jeśli to prawda to świetna wiadomość :)
0
Popatrzcie na przyklad na Pato/Neymara/Aguero/Teveza to już powoli są gwiazdy wielkich reprezentacji a ceną są podobni do Sancheza.. Świat piłkarski upada przed szejków z City, kase Abramowicza i Pereza.
0
#10
Masz całkowitą rację,.
Jest jeszcze inna sprawa. Jeffren się nie zgadza na transfer to samo Soriano.. to nie niewolnicy, żeby wprowadzać ich w wymiany jak nie wyrażają zgody. Ciekawi mnie co w takiej sytuacji zrobi zarząd Barcelony ;)
0
Barcelona92
Tak,zawsze jest ryzyko ;). Wracając do Ibry, nie dryblował jak Sanchez, nie kiwał z taką łatwością, ale pracował w swoim klubie bo on tam był gwiazdą i mu to bardzo pasowało. Dla mnie Afellay może odegrać większa rolę w klubie niż Alexis.
To tylko moje zdanie.
0
Barcelona92
A skąd wiesz, że Sanchez bd potrafił ? Ibra w Interze/Ajaxie świetnie dryblował, u nas stał jak drzewo.
Nie kierujcie się sympatią do piłkarza tylko popatrzcie bardziej obiektywnie ;)
0
Barcelona92
Świetnie zdaję sobie z tego sprawę, Aguero były do wziecia za mniej niż 45 mln, wypowiadał się gdzieś prezes Athletico.
Oddamy Jeffrena i znowu 1 piłkarza mniej a nasz skład, ilościa piłkarzy nie grzeszy..
0
Nie wiem czy tylko Ja mam takie wrażenie ale Sanchez to troche jeździec bez głowy, strasznie chaotycznie gra, może podaje, zbiera asysty ale bardzo rzadko. Boje się, że nie bd mu pasował taki styl jaki jest u nas.. Obym się mylił ale mam przeczucie, że będzie jak z Ibrą, świetny piłkarz ale stylem nie pasującym do nas.
0
Blisko 45 mln euro ?? Hah wątpie Rossel nie da 40 za Cesca a da 45 za Sancheza..
Za 45 mln mamy Aguero.. albo Pato.
0
Też mam słabość do Brazylijczyków... dawać mi Pato :)
0
Ronaldo dużo gada jak zawsze..
PS Coraz dalej transfer Alexisa teraz najbliżej mu do City.. Dobrze czekamy na Pato albo Aguero :D
0
Tak Alexis Sanchez 2011/2011 zaprezentuje barwy Barcelony ! ;)
Witam na pokładzie Alex ;)