0

jakcyl

Po co Ci na oficjalnej jak tu masz ?

0

Bardzo dobry skład to nie będzie łatwy mecz ;]

0

Właśnie chętnie zobaczył bym Jonathana bo ma duży potencjał musi się ogrywać. ;]

0

Prawdziwych mężczyzn nie poznaje się po tym jak zaczynają ale jak kończą ;d

0

Remis nie wierze... ;//

0

Mniej kombinacji wiecej bramek..

0

Musiało to sie tak skonczyc...

0

To co wyprawia Abidal to głowa mała..

0

Messi ;d

0

Damy Radę

Wierzę w 2-0,3-0 ;]

0

To 2 czy 3 zmiana ?

0

Dobra teraz wszyscy Villa przed chwilą miał spadać na ławę ;]

0

Villa ;]

0

Bojan z 9 gra jak Zlatan z 9...

0

Dajcie Pedro..

0

Maxwela na atak ;d

0

Nudaa ale wygramy Vamos....

0

Keita ?..

0

Messi ;d

0

Kurde ;d

0

Ale gramy ładnie ;dd

0

Mój ulubiony zespół angielski czyli Tottenham wygrywa z Werderem 2:0 na stadionie Werderu ;d

0

Busi dziś zaskakuje ;d

0

Messi ;d

0

Liczę na mojego idola Messiego ale gra cała drużyna nie sam Messi..

Więc pokażemy gre zespołową !!! :D

0

Wierzę i wierzył będę Barcelona podbije Europę ;]

0

Wallu$

Oni będa grać w 1 zespole Barcelony ponieważ Pep tak postanowił więc powinnie zagrać z Herculesem.

0

Wallu$ na jaki mecz ???

Z Herculesem czy ogólnie ??

0

Sylwestr..

To trener Panathinaikosu a nie Herculesa..

Z Panathinaikosem gramy w LM.

Więc czytaj całego newsa nie tytuł ;]

Pozdrawiam.

0

Cule88

Mądry w necie pi*** w świecie.

Trafiłem ?..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?