16 października 2010, 19:43
0
jakcyl Po co Ci na oficjalnej jak tu masz ?
16 października 2010, 19:38
Bardzo dobry skład to nie będzie łatwy mecz ;]
12 października 2010, 14:39
Właśnie chętnie zobaczył bym Jonathana bo ma duży potencjał musi się ogrywać. ;]
9 października 2010, 16:35
Prawdziwych mężczyzn nie poznaje się po tym jak zaczynają ale jak kończą ;d
3 października 2010, 20:54
Remis nie wierze... ;//
3 października 2010, 19:48
Mniej kombinacji wiecej bramek..
3 października 2010, 19:46
Musiało to sie tak skonczyc...
3 października 2010, 19:45
To co wyprawia Abidal to głowa mała..
3 października 2010, 19:25
Messi ;d
3 października 2010, 18:55
Damy Radę Wierzę w 2-0,3-0 ;]
22 września 2010, 21:32
To 2 czy 3 zmiana ?
22 września 2010, 21:11
Dobra teraz wszyscy Villa przed chwilą miał spadać na ławę ;]
22 września 2010, 21:10
Villa ;]
22 września 2010, 20:42
Bojan z 9 gra jak Zlatan z 9...
22 września 2010, 20:40
Dajcie Pedro..
22 września 2010, 20:36
Maxwela na atak ;d
22 września 2010, 20:35
Nudaa ale wygramy Vamos....
19 września 2010, 20:37
Keita ?..
14 września 2010, 21:31
14 września 2010, 21:29
Kurde ;d
14 września 2010, 21:28
Ale gramy ładnie ;dd
14 września 2010, 21:26
Mój ulubiony zespół angielski czyli Tottenham wygrywa z Werderem 2:0 na stadionie Werderu ;d
14 września 2010, 21:20
Busi dziś zaskakuje ;d
14 września 2010, 21:08
14 września 2010, 20:32
Liczę na mojego idola Messiego ale gra cała drużyna nie sam Messi.. Więc pokażemy gre zespołową !!! :D
14 września 2010, 14:34
Wierzę i wierzył będę Barcelona podbije Europę ;]
4 września 2010, 13:21
Wallu$ Oni będa grać w 1 zespole Barcelony ponieważ Pep tak postanowił więc powinnie zagrać z Herculesem.
4 września 2010, 13:18
Wallu$ na jaki mecz ??? Z Herculesem czy ogólnie ??
4 września 2010, 13:14
Sylwestr.. To trener Panathinaikosu a nie Herculesa.. Z Panathinaikosem gramy w LM. Więc czytaj całego newsa nie tytuł ;] Pozdrawiam.
3 września 2010, 15:46
Cule88 Mądry w necie pi*** w świecie. Trafiłem ?..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
jakcyl
Po co Ci na oficjalnej jak tu masz ?
0
Bardzo dobry skład to nie będzie łatwy mecz ;]
0
Właśnie chętnie zobaczył bym Jonathana bo ma duży potencjał musi się ogrywać. ;]
0
Prawdziwych mężczyzn nie poznaje się po tym jak zaczynają ale jak kończą ;d
0
Remis nie wierze... ;//
0
Mniej kombinacji wiecej bramek..
0
Musiało to sie tak skonczyc...
0
To co wyprawia Abidal to głowa mała..
0
Messi ;d
0
Damy Radę
Wierzę w 2-0,3-0 ;]
0
To 2 czy 3 zmiana ?
0
Dobra teraz wszyscy Villa przed chwilą miał spadać na ławę ;]
0
Villa ;]
0
Bojan z 9 gra jak Zlatan z 9...
0
Dajcie Pedro..
0
Maxwela na atak ;d
0
Nudaa ale wygramy Vamos....
0
Keita ?..
0
Messi ;d
0
Kurde ;d
0
Ale gramy ładnie ;dd
0
Mój ulubiony zespół angielski czyli Tottenham wygrywa z Werderem 2:0 na stadionie Werderu ;d
0
Busi dziś zaskakuje ;d
0
Messi ;d
0
Liczę na mojego idola Messiego ale gra cała drużyna nie sam Messi..
Więc pokażemy gre zespołową !!! :D
0
Wierzę i wierzył będę Barcelona podbije Europę ;]
0
Wallu$
Oni będa grać w 1 zespole Barcelony ponieważ Pep tak postanowił więc powinnie zagrać z Herculesem.
0
Wallu$ na jaki mecz ???
Z Herculesem czy ogólnie ??
0
Sylwestr..
To trener Panathinaikosu a nie Herculesa..
Z Panathinaikosem gramy w LM.
Więc czytaj całego newsa nie tytuł ;]
Pozdrawiam.
0
Cule88
Mądry w necie pi*** w świecie.
Trafiłem ?..