Wszyscy którzy mówicie "przestańcie płakać,druga połowa jest wygramy"
Ludzie szanuje to że wierzycie w Barcelona, sam wierzę i to mocno.
Ale nie możemy życ co chwile nadzieją że 2 połowa będzie wygramy, przepraszam ale przy takiej grze nie wygramy, możecie uważać mnie za frajera ale chyba trzeba by pomyśleć o zmianie trenera.
Takie jest moje zdanie wiem że mnie zmieszacie z błotem, ale uważam że taka jest prawda.
0
Na kanonierzy.com to w ogóle jest impreza wygrali z City i ustawili sobie avatarki Barcy bo chcą nam dorównać czy co?? ;]
Nie, tak serio zagrali dobrze ale kibice przesadzają z tą nienawiśćią chodzi pewnie o tego Cesca, którego niechce w Barcelonie. ;]
0
Świetny chłopak..
Ludzie nie patrzcie na statystyki tylko na grę w tym sezonie dopiero pokazuje na co go stać..
0
Dobry mecz ;]
Czelamy na real ;d
0
Chciałbym zobaczyć taką Barcelonę jak w zeszłym sezonie w starci z Saragossa ;]
Stawiam jednak 2:0 ;]
0
Dobry mecz ;]
Ważne że jesteśmy liderami grupy ;d
0
Messi 2 ;d
0
Gol ;'d
0
Ja wierzę w 3:0 i styl drugiej połowy z Valencia. Vamos ! ;]
0
To chyba jest Howard Webb ;]
0
Mesqit
No i ?
0
Villa nie wierze.
0
Cieszy wynik i styl z 2 połowy jest piękny ;]
0
Messi ale zakręcil ;d
0
2:1 !!!!!!!
0
Zaskoczyli mnie pozytywnie ;d
0
Nasza wiara czyni cuda ? xd
0
Dobra 2 połowa trzeba wierzyć..
Serce mówi wygrana ale rozum chyba tylko remis. ;]
0
FCB
A Ty sie tak nie napinaj jakbyś był na ulicy, wiesz czasem trzeba wyluzować..
0
Wszyscy którzy mówicie "przestańcie płakać,druga połowa jest wygramy"
Ludzie szanuje to że wierzycie w Barcelona, sam wierzę i to mocno.
Ale nie możemy życ co chwile nadzieją że 2 połowa będzie wygramy, przepraszam ale przy takiej grze nie wygramy, możecie uważać mnie za frajera ale chyba trzeba by pomyśleć o zmianie trenera.
Takie jest moje zdanie wiem że mnie zmieszacie z błotem, ale uważam że taka jest prawda.
0
A połowa z was niechciała Suareza zamiast Villi.
Villa jest lepszym zawodnikiem niewątpliwie tylko coś ostatnio brakuje mu skuteczności.
Suarez to lis pola karnego,świetna technika każdy strzał Jego to gol ;/
0
FCB
Widzę że Cie losy Barcelony nie interesują proszę stronki City,Chelsea i United są otwarte na sezonowców.
0
Nie wierze OBRONA !!!!
Co wy do hu.. ROBICIE !!!
0
Widocznie można zepsuć zepsuty dzień..
Masakra sam nie uwierze w to co powiem ale w takiej grze to na mistrza szans nie będziemy mieli obrona gra fatalnie ;/
Atak niby aktywny ale bez szału i wykończenia, teraz widać jak dużo zależy od Messiego..
0
Kurwa.
Przepraszam inaczej nie mogę ;/
0
Wow ładnie ;d
0
Powoli się rozpędzamy ;]
0
que
Dopiero 10 minuta spokojnie ważne są punkty a nie posiadanie piłki.
0
Denerwuję się jakbym ja tam stał na murawie i zaraz miałbym grać ;]
0
Salamejkum
Nie tylko na cyfrze +.
Pozdrawiam.
0
RobCio
Dzięki za linki.