0

Na kanonierzy.com to w ogóle jest impreza wygrali z City i ustawili sobie avatarki Barcy bo chcą nam dorównać czy co?? ;]

Nie, tak serio zagrali dobrze ale kibice przesadzają z tą nienawiśćią chodzi pewnie o tego Cesca, którego niechce w Barcelonie. ;]

0

Świetny chłopak..

Ludzie nie patrzcie na statystyki tylko na grę w tym sezonie dopiero pokazuje na co go stać..

0

Dobry mecz ;]

Czelamy na real ;d

0

Chciałbym zobaczyć taką Barcelonę jak w zeszłym sezonie w starci z Saragossa ;]

Stawiam jednak 2:0 ;]

0

Dobry mecz ;]

Ważne że jesteśmy liderami grupy ;d

0

Messi 2 ;d

0

Gol ;'d

0

Ja wierzę w 3:0 i styl drugiej połowy z Valencia. Vamos ! ;]

0

To chyba jest Howard Webb ;]

0

Mesqit

No i ?

0

Villa nie wierze.

0

Cieszy wynik i styl z 2 połowy jest piękny ;]

0

Messi ale zakręcil ;d

0

2:1 !!!!!!!

0

Zaskoczyli mnie pozytywnie ;d

0

Nasza wiara czyni cuda ? xd

0

Dobra 2 połowa trzeba wierzyć..

Serce mówi wygrana ale rozum chyba tylko remis. ;]

0

FCB

A Ty sie tak nie napinaj jakbyś był na ulicy, wiesz czasem trzeba wyluzować..

0

Wszyscy którzy mówicie "przestańcie płakać,druga połowa jest wygramy"

Ludzie szanuje to że wierzycie w Barcelona, sam wierzę i to mocno.

Ale nie możemy życ co chwile nadzieją że 2 połowa będzie wygramy, przepraszam ale przy takiej grze nie wygramy, możecie uważać mnie za frajera ale chyba trzeba by pomyśleć o zmianie trenera.

Takie jest moje zdanie wiem że mnie zmieszacie z błotem, ale uważam że taka jest prawda.

0

A połowa z was niechciała Suareza zamiast Villi.

Villa jest lepszym zawodnikiem niewątpliwie tylko coś ostatnio brakuje mu skuteczności.

Suarez to lis pola karnego,świetna technika każdy strzał Jego to gol ;/

0

FCB

Widzę że Cie losy Barcelony nie interesują proszę stronki City,Chelsea i United są otwarte na sezonowców.

0

Nie wierze OBRONA !!!!

Co wy do hu.. ROBICIE !!!

0

Widocznie można zepsuć zepsuty dzień..

Masakra sam nie uwierze w to co powiem ale w takiej grze to na mistrza szans nie będziemy mieli obrona gra fatalnie ;/

Atak niby aktywny ale bez szału i wykończenia, teraz widać jak dużo zależy od Messiego..

0

Kurwa.

Przepraszam inaczej nie mogę ;/

0

Wow ładnie ;d

0

Powoli się rozpędzamy ;]

0

que

Dopiero 10 minuta spokojnie ważne są punkty a nie posiadanie piłki.

0

Denerwuję się jakbym ja tam stał na murawie i zaraz miałbym grać ;]

0

Salamejkum

Nie tylko na cyfrze +.

Pozdrawiam.

0

RobCio

Dzięki za linki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?