0

Kapitalny mecz Neymara z Białoruśią. KOSMOS !

0

To byłby świetny transfer, podoba mi się jego gra, dojrzał piłkarsko.
Kiedyś uważał się za gwiazdę, teraz już nabrał pokory, szanuje piłkarzy Barcy, jeśli jest możliwość to ściągnąć go jak najwcześniej.

0

Może i dobry obrońca, ale po co nam ? Włączamy swoich wychowanków do pierwszej drużyny, nie po to aby teraz kupować obrońce już nie w młodym wieku ( choć to bardzo dobry obrońca ). Poza tym to pewnie nie małą ma tygodniówkę w City i zostanie tam jeszcze parę lat, aby dorobić coś do końca kariery.

0

Gerard to dobry gracz, ale nie dla Barcy. Widać po stratach piłki, jak się nie wraca tylko opuszcza w dół głowę, niektórzy porównują go do Neymara i mówią, że jest większym talentem. Trochę to śmieszne bo Gerard ma słabe statystyki nawet jeśli chodzi o 2 ligę, tak więc przy Neymarze wygląda blado, ale jest naszym wychowankiem, więc niektórzy obiektywnie nie oceniają, mnie osobiście bardzo irytuje jego bardzo duża licza strat.

0

Kapitalna wiadomość, długo czekałem na powrót Villi, ale jednak mam lekką obawę o jego formę po tym złamaniu.. Ale trzeba być dobrej myśli. Vamos Villa.

0

kubafcb
Byłbym bardzo bardzo zadowolony i obyś miał racje :)

0

Coś musi być na rzeczy skoro tyle osób mówi o Neymarze, sami zawodnicy bardzo go chwalą ale i on sam chwali piłkarzy Barcy. Grajek świetny z niesamowitym potencjałem, u nas rozwinie się bardziej i liczę, że powymiata z Messim w Lidze Hiszpańskiej i Lidze Mistrzów.

0

Większość go nie lubi tylko dlatego, że jest znany i dużo osób się nim jara, wiem, że może to drażnić, ale piłkarzem jest świetnym. Wymagania wobec niego są przeogromne mimo tak młodego wieku, więc wyluzujcie trochę , ma jeszcze dużo czasu by pokazać swoje nie małe umiejętności. Przydałby się nam taki "magik" który czasem nie zagra "tiki taki" i zrobi przewagę jednym wspaniałym zwodem.

0

Zawodnik bardzo dobry, ale 40 mln.. To przesada zdecydowana ze strony Basków, podobno nie mamy kasy a 40 mln wydajemy lekką ręką, nie chce mi się w to wierzyć.. Aguero 34 mln,Fabregas niecałe 30,a Martinez 40 ..
Śmieszne są ceny w współczesnej piłce..

0

Obiektywnie patrząc to Włosi zasługują na mistrza europy w tym roku.
Ich trener wykonał niesamowitą pracę i odmienił całkowicie ich styl, zdołał opanować tą wybuchową dwójkę z przodu i widzimy tego efekty.
Włosi przegrali 3:0 z Rosją w ostatnim sparingu przed Euro a teraz widzimy ich w finale..
Lubię obydwie reprezentację, ale mimo, że kibicuje zespołowi który jest z Hiszpanii, to dziś będę sercem za Włochami, zasłużyli jak mało kto i mam nadzieję, że przerwą panowanie Hiszpanii w Europie :)

0

Mi osobiście zaimponował na tym Euro, znajduje się tam gdzie jest piłka i wykorzystuje te sytuacje. Po za tym pomaga w budowaniu akcji, ciekawy zawodnik i pewnie cena nie była by wygórowana. Dla mnie to jedna z lepszych opcji jeżeli chcemy wzmocnic atak.

0

Hummels przedłużył kontrakt, zostaję w Borussi.

0

Kiedyś nie byłem przekonany co do klasy Gomeza, teraz muszę przyznać, że od kilku meczy bardzo mi imponuje. Pomaga w rozegraniu, gra z klepki, świetnie sie ustawia, przydałby się nam ktoś taki, ale to tylko marzenia.
Co do meczów, to brawa dla Danii, piękna akcja i zasłużone zwycięstwo.
Niemcy - Portugalia trochę mnie rozczarował, ale mimo wszystko cieszę się z zwycięstwa Niemiec.

0

Po co nam kolejny technik skoro nie mamy eqzekutora.. Mam złe przeczucie co do transferów w tym roku, to nie ten poziom, to nie jego miejsce, niech zostaję w Atletico. On jest cieniem przy Falcao, to kim by był przy Messim..

0

Niezły cyrk się robi z tymi transferami. Każdy gada co innego, w sprawie Silvy i w sprawie Alby jest prawie to samo. Zygam już tymi spekulacjami transferowymi w tym roku.

0

Chodziło mu o to, że nie ma teraz lepszego obrońcy, jest w świetnej formie Silva, a także nie chodziło mu, że Barca nie miała tak uniwersalnego obrońcy jak Silva. Wszędzie doszukujecie się czegoś czego nie ma. Wiadomo, że jest pare lepszych stoperów, choc niekoniecznie są w formie.

0

Mądra decyzja, za rok Neymar do nas i będzie okej. Teraz Villa da radę bo to napastnik genialny, może zagra wkońcu na środku, wierzę, że Tito poukłada to dobrze na następny sezon.
Neymar już do nas by się nadawał, ale wraca Villa więc jest to bez sensu.

0

Najlepsza opcja na lewą stronę. Tani, a do tego świetny gracz.
Zostanie kasa na napastnika, bo potrzebujemy go jak nigdy..
Wiem, że Villa wróci, ale Cuenca i Tello to nie są zmiennicy, którzy odmienią oblicze meczu.

0

Gadacie, że żadna z drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo.. Owszem zasłużyła jedna drużyna, która w każdym meczu grała ofensywnie, nie stawiała autobusu w bramce i walczyła z każdą drużyną jak równym z równym, tą drużyną jest oczywiście Bayern. Chelsea już od początku miała wielkie szczęście, wczoraj znowu im sprzyjało. Mimo, że jestem kibicem Barcelony, łzy leciały i było żal Bayernu, że przegrał nie z najlepszą drużyna na świecie ale przegrali tylko i wyłącznie z szczęściem.

0

Mam dośc tych plotek, gdy potrzeba nam obrońcy to dajemy go w zamian i dopłacamy jeszcze za napastnika, który jeszcze nie jest na naszym poziomie.
Przy Falcao jego statystyki są śmieszne, jeżeli on ma być lekiem na naszą skuteczność to niestety czarno to widzę.

0

Talent ma niesamowity, charakter mimo wszystkich napinek ze strony mediów, to wydaje mi się, że dojrzał. Czy u nas dałby rade? Myślę, że tak, ma wszystko by zostać jednym z najlepszych piłkarzy globu, technika, instynkt do zdobywania bramek a to niewątpliwie przydało by się nam teraz i to bardzo.
Niektórzy gadają, że nie poradziłby sobie w Europie, czemu? Di Maria jest podobnym zawodnikiem a radzi sobie bardzo dobrze, nikt nie wie jakby grał, choć patrząc na jego umiejętności, to pewnie byłby to świetny transfer, nie teraz, ale za 2 lata jak najbardziej tak.

0

"Wykorzystać jako kartę przetargową.." trochę nie miłe by to było ze strony Barcy,ale teraz taki jest futbol. Tylko po co nam ten cały Adrian, młody, zdolny owszem ale nam potrzebny jest napastnik który nastrzela te 20-25 bramek w sezonie ligowym a nie kolejny wielki talent, który może w przyszłości będzie dobrym grajkiem.

0

Akurat obrońcą jest bardzo dobrym, wysokim, dosyć młodym. Nie potrzeba wielkich nazwisk, potrzeba nam kogoś kto pomoże nam w obronie przed stałymi fragmentami a on swoim wzrostem niewątpliwie nam to zapewnia.

0

Niech przyjdzie, młody, ambitny, świetny w ofensywie, nowa jakość przyda się, teraz 40mln to nie jest, aż tak dużo za takiego gracza. Ceny są kosmiczne, ale to dzięki Chelsea,City i PSG.

0

To nie chłopak do pierwszego składu, a płacić sporą kasę(tanio go nie sprzedadzą) to głupota. Takie talenty mamy w szkółce, nam potrzebny jest napastnik na następny sezon, a na przyszłość. Naprawdę chłopak nie jest zły i życzę mu powodzenia, ale to nie ten poziom.

0

Można tylko zadać sobie pytanie, czy potrzebujemy tak ofensywnie grającego obrońcy, okazji w meczu mamy sporo a nawet mnóstwo, ale tu problem tkwi w skuteczności, on wypracowałby nam parę okazji bramkowych, ale co z tego jak ze skutecznością nie jest już tak dobrze. Podoba mi się jego gra, jest zdolny i to bardzo, ale czy niezbędny dla Barcy, tu zaczynam wątpić.
Jordi Alba nie jest, aż tak ofensywnym obrońcom i to on po głębszym zastanowieniu powinien zasilić nasz zespół. Środek obrony, gdy nie ma kontuzji jest dobrze obsadzony, do tego od nowego sezonu do pierwszego zespołu dochodzi Muniesa i Bartra, więc nie wygląda to najgorzej.
W ataku niby jest dostatek, jest, ale nie ma odpowiedniej jakości, Tello czy też Cuenca nie gwarantują nam teraz jakości. Wypadałoby zastanowić się w tym okienku na Llorente, ale czy Baskowie go puszczą, a jak już to ciekawe za jaką cenę..

0

Czemu niektórzy z góry go skreślają ? To świetny obrońca/skrzydłowy.. Potrzebujemy czegoś nowego w grze, on dałby wiele możliwości, które może nawet wykluczały by kupienie napastnika. W Tottenhamie strzelał dużo bramek, zawsze był jednym z najlepszych zawodników. Wychwalacie Able a pewnie jesteście zwolennikami jego transferu tylko dlatego, że jest naszym wychowankiem. Fajnie jest grac naszymi wychowankami, ale bez przesady, Bale jako piłkarz jest lepszy niż Alba, ale to nie my wybieramy piłkarzy do Barcy, wierzę, że wybiorą najlepiej i wierzę, że najlepszym wyborem był by właśnie Walijczyk.
Pozdrawiam.

0

Przejdzie pewnie Alba i stawiam jednak też na Verthongena. Milan pewnie nie puści Thiago Silvy a szkoda, bo to gracz,który bardzo by nam się przydał. Co do napastników, RVP zdecydowanie nie, w Arsenalu wszyscy grają na niego w Barcy nie miał by już tak lekko. Adrian z całym szacunkiem ale on nie gwarantuje nam kilkunastu bramek w sezonie. Niech przyjdzie Neymar za rok, w tym czasie okaże się jak gra Villa po kontuzji i jak Tito poukładał zespół, wtedy niech przychodzi a taki talent przywitam z otwartymi rękami.

0

Shadow_Man
Tak, dla mnie Ganso jest przereklamowany, a nie Neymar ;)

0

Nie wiem czemu niektórzy mówią, że on jest słaby. Nie wiem co on musiał by zrobić by w końcu dostrzec jego niesamowity talent. Mówicie, że w Brazylii gra dobrze bo to słaba liga, prawda jest taka, że on w Reprezentacji gra tak samo przeciwko lepszym obrońcom. Nie skreślajcie zawodnika po jednym meczu z Barcą, w którym sam nic nie mógł zrobić, Messi ma niesamowitych partnerów do gry, on musi radzić sobie praktycznie sam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?